אנשים, אני רוצה קצת עזרה

D o r o t h y

New member
../images/Emo101.gif אנשים, אני רוצה קצת עזרה ../images/Emo62.gif

אתם יודעים כבר שבמסגרת הלימודים שלי אני לומדת להקים אתרי אינטרנט. הגיעה השעה להגיש פרוייקט סיום, והתבקשנו לבנות אתר אינטרנט חדש (ולא לעדכן את זה שבנינו כבר) אני רוצה לבנות אתר עם מידע בסיסי על דיאליזה. מה שחשבתי לשים בו זה - מהי דיאליזה תזונה בזמן דיאליזה רשימת כל מכוני הדיאליזה ומרכזי ההשתלות בארץ קישורים לכל מיני אתרים חשובים עמוד יצירת קשר בנוסף אנחנו צריכים ליצור באנרים לאתר (יעני פרסומות) אז החלטתי ליצור באנרים לשתי העמותות המרכזיות (התל אביבית והירושלמית) אשמח לשמוע הצעות ועצות לגבי מה חשוב שיהיה שם, או מה עוד להוסיף, כל דבר שעולה בדעתכם תודה מראש דורית

שרית(^_^)

New member
רעיון ../images/Emo40.gif

הי דורית, אחלה פרויקט
חשבתי על רעיון לאתר שיכול להיות גם לימודי וגם כיפי: חידון דיאליזה אינטראקטיבי, כלומר כזה שצריך לסמן את התשובה הנכונה ובסוף מקבלים משוב\ציון ע"פ מספר התשובות הנכונות. דוגמאות לשאלות את יכולות להשאיל למשל מכאן: http://www.ikidney.com/article.php?id=20070306022046 או מכאן: http://www.davita.com/dialysis_animation/#intro
ומכחים לראות את התוצאה

D o r o t h y

New member
הבנתי וחוצמזה,

אני רוצה לדבר איתך על משהו, את יכולה לשלוח לי את ס' הטלפון שדלך במסר?

miko007

New member
רעיונות

אז ככה, עברתי בין 3 מכוני דיאליזה, בטווח זמן מאוד קצר של 4 חודשים...כולם היו בבתי חולים. לעשות השוואה וסקר על התנאים במכונים, ראיונות מה יכול להועיל ולעזור למטופלים. למשל בברזילי באשקלון היה לנו פעם בשבוע חוג פילאטיס במשך שעה, שמאוד הועיל ועזר למצב רוח ולכושר בשביל 4 שעות ישיבה. בתל השומר המכון חדש ומרווח מאוד ובבלינסון פשוט מגעיל

Avraham F

New member
לדורית,

לשתי העמותות המוזכרות בבקשתך, יש אתרים משלהם, הכוללים קעשורים רבים. לא ארחיב את הדיבור על תכולת האתרים, עדכון המידע שבהם, כמותו, איכותו ויעילותו. לדעתי, אתר נוסף, גם אם יהיה מעשה ידיך להתפאר, לא יוסיף הרבה דעת לגולשים. זאת משום הפיצול באפשרויות החיפוש של הגולשים. (במיוחד אם יהיה מידע סותר באחד לעומת האחר. אני ממליץ לך, להעיף מבט על אתר הבריטי - http://www.kidneypatientguide.org.uk שלדעתי הוא היפה והמעניין, שכתוב בשפה (אנגלית) שווה לכל נפש, (בזמן שניהלתי את אתר העמותה, בא לי לתרגמו כלשונו ואף קיבלתי אישור ממנהלתו לעשות זאת.) בברכת בריאות טובה יותר, עם הצלחה בכל דבר שתעשי, אברהם פ.

שרית(^_^)

New member
הי אברהם

קודם כל, מה שלומך ? האם כבר היית בביקורת אצל הנפרולוגית מאז שהקטינו לך את מינון הסלספט ? האם הבדיקות והמרגש תקינים ? ודעתי בנוגע לאתר של דורית... א) כפי שציינה, מדובר בפרויקט גמר ללימודים שלה, כך שבכלל לא בטוח שהיא הולכת לקנות דומיין ולהקים אתר אמיתי שיעלה לאויר... ב) וגם אם כן - אני דוקא חושבת שכל המרבה הרי זה משובח. הרי לא מדובר במאות אתרים. לדעתי דוקא יש חוסר משווע במידע נפרולוגי בעברית באינטרנט. כמעט בכל נושא קצת יותר מורכב, יש צורך לחפש מידע באתרים באנגלית. 3-4 אתרים בנושאי כליות זה בהחלט כמות סבירה שאפשר להסתדר איתה מבלי "לטבוע" ולהתבלבל.

Avraham F

New member
לשרית

שלום לקרוב ולרחוק. בעניין משימתה של דורית, החלפנו דיעות טלפונית. יותר חשוב לי, מה קורה עם הילד (בט"ו בשבט) ? מחכה להודעה הקשורה עם "הר הבית". ד"ש חמה ובריאות אין קץ, אברהם.

D o r o t h y

New member
אברהם,

אני לא מתיימרת להיות אתר מקצועי ורחב היקף, זה התחיל מפרוייקט לימודים שכמו שאמרה שרית - לא יזיק שיהיה בשטח. בכל מקרה הוא יהיה מקושר לכל מיני אתרים חשובים בנושא. כולל לאתר העמותה

Avraham F

New member
דורית

אין לי דאגות בקשר לעמותה. עברו למעלה משנתיים שפרשתי משם. זה שיש באתר אצלם חומר מעולה, זה משהו אחר. בהצלחה בפרוייקט.

למעלה