פנו אלי בתיבת המסרים בבקשה דחופה לעזרה

שלום30

New member
../images/Emo101.gif פנו אלי בתיבת המסרים בבקשה דחופה לעזרה

פנו אלי בתיבת המסרים בבקשה דחופה לעזרה. היי אני פונה אליכם בבקשה מאוד מיוחדת אולי תוכלו להפנות אותי למישהוא שיוכל לעזור ראיתי שאתם עוזרים הרבה ואולי רק אולי תוכלו לעזור גם לי. אני פונה אליכם בנושא מאוד אישי, הבן שלי אובחן כ PDD הוא יוצר מעט מאוד קשר ואינו מרבה לדבר אך הוא מפליא בהתנהגותו עם בעלי חיים, לאחר התייעצות עם המרפה בעיסוק וקלינאית התיקשורת הומלץ בחום לרכוש לבני כלב. אנו חיים בדירה שכורה קטנה ואין באפשרותנו להביא כלב גדול אך בבניין בו אנו גרים יש משפחה עם גור פיקינז חמוד, והבן שלי יוצא מדעתו כל פעם שהוא רואה את הגור הזה פשוט דמעות בעיינים אין גבול לשימחה. אנו מאוד רוצים להביא לבני גור פיקינז חמוד אך בשיחה אם הבעלים של הגור הובהר לנו שעלות הכלבלב היא 1600 ש"ח ואפילו יותר ,סכום גדול מאוד עבורנו. אולי אתם יכולים להפנות אותי למישהוא שיכול לעזור לרכוש גור כזה במחיר יותר נמוך כל אנשי הצוות שמטפלים בבבני מאמינים שחיית מחמד תביא מאוד לשיפור במצבו, חשוב שזה יהיה גור, כי כלב בוגר הוא כבר בעל הרגלים ואילו גור יהיה ניתן להתאים לילד. אשמח אם תוכלי לעזור לי אפילו לכוון אותי קצאת זה מאוד חשוב לנו. תודה לכולכם הכותבים ביקשו לשמור על אנונימיות, ולכן את כל המסרים שלכם תוכלו לשלוח אלי ואני יעביר אותם למבקשי העזרה.

A N N 7

New member
../images/Emo107.gif../images/Emo205.gif../images/Emo85.gif א מתה על בן שכזה..

ואני מאמינה שהוא יהיה המתקשר ביותר עם הבובוי| וגם מאמינה זו התרופה לכול מה שנוגע בילד כמו שלך ובכלל הוא מתוק כי יש לו את הבקשה הכי הכי רציונלית. כך אני מאמינה בו אנה ממך תן לי הקצבת זמן וחפש לך מענה כי יש כידוע לך כלבים גם לאימוץ וגם למסירה עקב נסיעה לחול. אל תמהר. וכך תגיע לרגע האמת וזה של ריטה נכון אבל גם לבן המתוק עם הבקשה הכי נורמלית ולא גדולה. תן לי זמן ואם יש עוד אנשים שחושבים כמוני ויכולים לעזור מה-טו? אני בעד הבקשה לילד. אושר לבן העזר בסולנות גם לתת להבין לבן שלך שהכול יבוא על מקומו ויש עוד הרבה פקינזים חני מאחלת למתוק שלך ולממה שלו ולך חג סוכות שמח הכול נגע ללבי יש לי כלבים וח.. כול בעל חי מרגש גם..

A N N 7

New member
רק תיקון קטן. הכול בתום לב

למנהל הפורום שלום30 מבקשת סליחה . ובן של הזוג החמוד יכול להעזר בי? לשלוח אלי מסר ואני אחפש להם כול מענה ליד החמוד. חני חג שמח לך לזוג ולבן שלהם .

0ziris

New member
מעתיק:

------------------------- 24/08/2007 קטגוריה: כלב בעל חיים: פקינז פעולה: מסירה אזור מכירה: אזור המרכז עיר/ישוב: תל אביב יפו שתי גורות פקינז גזעיות טלפון: 054-8841677 -------------------------------------- חינם פקינז מעורבת בצבע חום בת 5 חודשים הערות: גורה קטנה מאד מחוסנת . חביבה דואל: [email protected] עיר: תל אביב

A N N 7

New member
../images/Emo38.gifזריז אתה וכי ענק זה בא ממך?

אין לי מילים גדול יש לך אתWELL LIKE U OZIRIS I DON'T HAVE WORD . I BE HERE JUST TOW SECOND גם המהירות חשובה כאן? טוב רק חג שמח נותר לי לאחל לך לאותם הורים ומציאת הבובי פקינז ---AS DOG DOGI

tamirzak1

New member
בקשר לפקינז : הפקינז הינו כלב יחסית "עצבני"

נוהג לנבוח ולהיות תוקפן יותר מכלב ממוצע (בעיקר לזרים). אני מניח שהבן יגיב טוב לכל כלב נעים מגע. למה כלב ב-1600 ש"ח? האם אתם בכלל יודעים מה ההוצאות על כלב? אוכל , חיסונים , כדורים נגד תולעים , רשיון החזקת כלב , טיפולי וטרינר , ניתוח סירוס או עיקור ועוד. כל אלה הם בגדר הוצאות חובה. אסור להחזיק כלב ללא אישורים וחיסונים. קיימים עשרות אלפי כלבים המחכים לאימוץ. בטוח שלפחות אחד יתאים לכם (ולפעמים ניתן למצוא גם כלבים גזעיים לאימוץ). ממליץ "לרדת" מהפקינז ולמצוא כלב יותר רגוע.

מסכימה לגמרי עם תמיר

מוכנה גם לקשר לחברותי המתנדבות עם בעח כדי לעזור ולהתאים לילד כלב מתאים. נעמי.

סוזי10

New member
למה חייב דוקא פקינז???

אניה באתי לילדים שאיתי גור קטן חמוד היום בן 9 חודשים, מהרחוב. מישהו עזב אותו ככה ברחוב בגיל 3 חודשים. אפשר ללכת לער בעלי חיים ולהביא כלב יפה מאד משם, מא שלי הביאה משם גור לבן מדהים ביופיו. לילד אין משמעות אם הוא גזעי או לא. באמת מאד ממליצ ה מניסיון הילדים שאיתי פרחו מאד מאז שהבאתי להם את הגור, ממש שיני לא יאמן, לכן קניתי להם השבוע גם תוכי מדבר שאמור להגיע היום, בעלי חיים טובים גם עבור מבוגרים ולא רק לילדים. בהצלחה. וספרו לנו איךהולך. חג שמח

סוזי-בקשר לתוכי

התוכי שהיה אצל דובדבנית- בסוף היה של אלו שחיפשו מפורום תוכים? או של מישהו אחר? מסקרן אותי פשוט מבחינת הידע שלי על מרחק שהתוכי יכול היה לעוף נעמי.

סוזי10

New member
נכנסתי אתמול ולא ראיתי שמצאו אותו

אולי דובדבנית היקרה תמשיך לעדכן אותנו , גם אותי כמוך זה מסקרן, בפרט שקניתי תוכי ג'אקו בדיוק כמו שנעלם, ואמרוה לקבל אותו היום. וואוי איך אני מחכה כל רגע כבר שיגיע . הכלוב שלו מוכן כלוב ענק ומבטיחה על גבי הפורום לתת לו בית חם ואוהב.

tamirzak1

New member
באופן תיאורטי תוכים מבויתים אינם יכולים לעוף

בגלל שחותכים להם חלקים מנוצות התעופה. אבל קרוב לודאי שכמו שתרנגולות יכולות "לעופף" מספר מטרים כך גם התוכי הזה "עופף" (כנראה קפץ מהחלון ובאמת הבעלים שלו היו שכנים) והגיע למרחק קצר ממקום מגוריו. כאשר תוכים מתרבים בבית ולא דואגים לחתוך להם אז הם יכולים לעוף כמו כל ציפור ולכל מרחק. קיים זן של תוכים שהרבה מהם כבר נולדו חופשיים והם מתרבים בטבע אצלינו בצורה טבעית (תוכי ירוק שאיני זוכר את שמו) וגורם לנזקים לעופות הטבעיים בארץ.

דררה. אולי הדיעה שלי לא פופולרית, אבל אני

סבורה שכולם צריכים להיות חופשיים, באזורי הגידול הטבעיים שלהם.

tamirzak1

New member
../images/Emo45.gif.צודקת. כל חיה שאינה במקומה הטבעי זה פשע.

אבל מצד שני זו אחת הדרכים להשאיר מינים שונים קיימים מאחר שבטבע אורך החיים שלהם קצר מאוד. לדוגמא צבי יבשה מצויים בארץ , אורך החיים שלהם בטבע הישראלי הוא כ-5 שנים. הם נדרסים,נאכלים ע"י טורפים,שטח המחיה שלהם קטן כל שנה (חקלאות,בניין וכבישים). אורך חייהם בשבי מגיע לכ-60 שנים. פי 10 מאשר בטבע. אני מרבה צבים ומשחררם לטבע. אלה בקעו אצלי החודש (כל שנה בספטמבר בוקעים אצלי צבים).

מרישה

New member
מוסיפה בקשר לפקינז

זה גזע בעייתי גם מבחינת התנהגות וגם מבחינת בריאות. הרבה פעמים יש בעיות בעמוד השדרה ובמערכת הנשימה. ובנוסף, גור כלבים זו לא האופציה המועדפת. הוא צריך חינוך ואף אילוף ואין אפשרות לדעת על האופי שלו. מומלץ לקחת כלב צעיר אך לא גור באחת העמותות, כך שהאופי שלו יהיה ידוע. ממליצה בחום לבקש ייעוץ בפורום כלבים.

A N N 7

New member
../images/Emo107.gif../images/Emo85.gif../images/Emo205.gif../images/Emo118.gif../images/Emo60.gif מה.עשו?לך?פקינז

מה הולך כאן זב כלב של המפונקים והקושי שלו שהוא אחד מהמפונקים בעולם..ותו... די הילד נקשר ואהב את המבט ויש אהבה ממבט ראשון. גם ליד רך והידע אומר הילד הרך לא מבלבל? והוא יודע מי טוב ומי רע? הרגש שם עמןק. ואני אומרת כול כלב הוא מקסים ונקשר לבעלו. האז גם יש חיבור ואהבה. זה בדוק. ולגבי החיות שהם חיות בבר זה בר וחיות שניתן לביית זה עדיף על הקחדתם מהאנוש הרע כי לא חסר. וגם יש לתת את המקום וכבוד לחיה יש לה משמעות בחיים ויש כאן אתגר לאנשים בלי יכולת תפקוד הכוונה לאנשים עם מגבלה. וגם לזקן זה משהו.. שהוא מעסיק את את הדם במצב הכי קשה יש גם אהבה ונתינה בכלבים. ובכלל. שלא עלינו יש מעבדות לניסוי התרופה? לפעמים זה רק פיתוח המדע על חשבון בעל חי. שאני מאלה של המתנגדים? די מי שלא אובה כלב או כול בעל חי יחיה את דרכו איך שהוא מאמין אבל לתת עצה כך סתם בלי להבין את כוח המשמעות זה לא זב. וגם את האמסטף והרוטוויילר אפשרי להפוף אותו לפודל זה גפ בדוק הכול טלוי בבעלו. . אז יש לתת גם כבוד לילד . והכול עושים כדי שהילד ירגיש טוב וכבוד לפקינז ובכלל לכול החיות תנו לחיות לחיות יש תרומה אדירה מהפ חני עם נסיון רב.. חג שמח.

A N N 7

New member
מוסיפה קובץ של הבובי פקינז

הכול עניין של מסירות ואהבה לבעלי חיים.. מאת חני

למעלה