בלוןכ| גלעד חוזר הביתה !

../images/Emo102.gifבלוןכ| גלעד חוזר הביתה !../images/Emo102.gif../images/Emo102.gif

יאווו איזה מרגש , אני לא זזה מהטלויזיה ! סופסוף הוא חזר אלינו !! ושבו בנים לגבולם , ברוך הבא גלעד :)

Chen Shesek

New member
אחד הימים היותר מרגשים בהיסטוריה של המדינה...

הגרון כואב והדמעות יורדות כשרואים אותו מתחבק עם אבא שלו ומדבר עם אמא שלו בטלפון, ולובש מדי צה"ל... וכואב הלב לראות אותו רזה וחיוור כל כך. מקווה שישתקם מהר ושיהיה חופשי באמת באמת, גם מהתקשורת שלנו וגם מהשבי.

timetraveler900

New member
סוף סוף

היום הזה כל כך הסטורי ומרגש. לא יכולתי לנתק את עצמי מהדיווחים בטלוויזיה ומהתמונות שחזרו והקרינו פעם אחר פעם - לא רוויתי. אני חושבת שכל אחד גמע את התמונות האלה, את הקול שלו (במסכת ההתעללות הזו שקראו לה ראיון), את שפת הגוף שלו. נשברתי כשראיתי את התמונה שלו משוחח עם הוריו בטלפון. החיוך. אין לזה מחיר. ליבי החסיר פעימה כשראו אותו לראשונה בחטף בטלוויזיה המצרית, ואז פיצה על זה כשפעם במהירות כשחזר לישראל. לא האמנתי עד הרגע האחרון. עכשיו תנו לו את השקט שלו. ברוך שובך גלעד

asaf105

New member
יום מרגש כל כך!!!

באמת סופסוף אחרי 5 שנים ו4 חודשים סופסוף!!! מ10 בבוקר הטלוויזיה אצלי פתוחה וכל היום ראיתי אי אפשר שלא להתרגש ולקבל צמרמורת!

Xx Reut xX

New member
תבוא, אנחנו מחכים לך יותר מידי שנים!../images/Emo13.gif

זה היה ממש ממש מרגש לראות אותו אחרי כל הזמן הזה ברגע שהוא פגש את אבא שלו התמוטטתי. ואו!!! הוא אשכרה בבית שלו עכשיו, ישן במיטה שלו. זה לא נתפס! איזו שמחה

אני לא מאמיה שזה באמת קרה סוף סוף

כל כך קשה לעכל את זה.שזהו אחרי חמש שנים וארבע חודשים הוא בבית שלו עם משפחתו. לקח לי שלושה ימים לעכל את זה ואני עדין לא חושבת שעיכלתי את זה. יהיה כל כך מוזר ומשמח לעבור ליד איפה שהיה המאהל ושלא יהיה שם כלום

למעלה