סיכום שבועי

YugiBoy

New member
../images/Emo103.gifסיכום שבועי../images/Emo103.gif

~תענו, קצת פעילות
~ השבוע שלכם מ-1 עד 10: דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: התחדשות השבוע: סרט השבוע: סדרת השבוע: ספר השבוע: שיר השבוע: שיר השבוע של קלי: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה):

WundeRKind

New member
עונה(כפרעליך)

השבוע שלכם מ-1 עד 10: 6 דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: ירושלים, 2 ימי חופש
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: לקוחה בת *****. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: שבוע הבא הולך להיות סוער במיוחד חחח התחדשות השבוע: 4 דיסקים ו DVD עונה 7 של סמולוויל סרט השבוע: לא יצא לי לראות סרט השבוע סדרת השבוע: כרגיל, סמולוויל. חח ספר השבוע: - שיר השבוע: א שיר השבוע של קלי: אממ לפי הלאסט: לירן דנינו - עוד נגיע ציטוט השבוע: honeslty, my life would suck w/u you תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה): קלי בואי לארץץץץץץץץץץץ

../images/Emo195.gif

השבוע שלכם מ-1 עד 10: 10. דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: מסיבת גיוס. דבר רע במיוחד שקרה השבוע:
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: להתגייס. התחדשות השבוע: כמה גרסאות נדירות לאלבומים של ג'נט
. סרט השבוע: The Gift סדרת השבוע:
ספר השבוע:
שיר השבוע: Madonna – Celebration Mariah Carey – Vision of Love Jordin Sparks – Battlefield שיר השבוע של קלי: Sober. ציטוט השבוע: yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the "present." תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה):

YugiBoy

New member
../images/Emo176.gif../images/Emo175.gif

השבוע שלכם מ-1 עד 10: 7 דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: הזדמנות לפגוש את גאגא פנים אל פנים ואחרי הרבה זמן הייתי בים
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: לא נפתח את זה עכשיו, הדברים הטובים עולים על זה בכל מקרה(= משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: ההופעה של ליידי גאגא! התחדשות השבוע: כרטיסים להופעה שהגיעו סרט השבוע: KNOWING סדרת השבוע: ספר השבוע: שיר השבוע: Dido - White flag Lady GaGa - Wish you were here \ Words The Script - I'm yours \ Te Man who can't be moved ושירים אקראיים של בריטני שיר השבוע של קלי: Can we go back \ TOMT ציטוט השבוע: סבתא מוסרת לך ד"ש - תמסרי לה בחזרה רגע! אל תמסרי! איזו סבתא? - ~השם של הסבתא~ אה אוקי...תמסרי בחזרה תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה):תראו הנבואה זה סרט יפה

my kelly

New member
סיכומכום!!

השבוע שלכם מ-1 עד 10: 7 דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: שקיבלתי כסף כי עבדתי בבייביסיטר : ) : ) : ) דבר רע במיוחד שקרה השבוע: האמת שאין אבל מעציב אותי שעוד מתי מתחילים הלימודים.. מבאס :( משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: אני הולך לימית 2000 ואני מקווה ומצפה שיהיה כיף, ( אני בטוח שיהיה כיף) חח... התחדשות השבוע: פלאפון חדש!! סמסונג טאץ' ממש מגניב.. סרט השבוע: ההצעה.. (סרט ממש מצחיק ויפה..) מומלץ*** סדרת השבוע: יותר נכון תוכנית ראליטי שזה כוכב נולד.. ספר השבוע: אין... אני לא אוהב גם לקרוא ספרים כל כך אז.. אין חח XD שיר השבוע: ALREADY GONE ממש נדבקתי ממנו אין אני שומע ורואה אותו ביס מקס לפחות 10 פעמים ביום אם לא יותר.. שיר השבוע של קלי: """"""""""""""""""" (מי שלא הבין ALREADY GONE) ציטוט השבוע: אין תמונת השבוע:התמונה שקלי בשער במגזין "SELF" (לא הצלחתי להעלות את התמונה..) אחר (או: מסר חשוב לאומה):

MyDecember1

New member
../images/Emo118.gifעונה ../images/Emo9.gif קצת פעילות ../images/Emo3.gif

השבוע שלכם מ-1 עד 10: 8...חופש, מה יכול להיות רע? XD דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: סינגל חדש למיוז ^^. והצלחתי להשלים 4 פרקים שלא ראיתי של דם אמיתי חח. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: אממ יש רגעי שיעמון XD משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לא יודע, שבוע רגיל התחדשות השבוע: כלום סרט השבוע: רציתי הארי פוטר, אבל לא הספקתי :[..ולא יכולתי ללכת לבדרך לחתונה עוצרים בווגאס... סדרת השבוע: דם אמיתי, וכל סדרה שמשודרת בערוץ 20 ביס XD ספר השבוע: אין שיר השבוע: לפי הלאסט: Muse- Uprising היהודים- כל הסיפור (בגרסה החדשה !!) היהודים- לפעמים אביב גפן- גשם כבד עומד ליפול Natalie Imbruglia – Torn (נדבק לי חחחחחחחחחחחחחח) שיר השבוע של קלי: אין ציטוט השבוע: לא עולה לי תמונת השבוע: אני לע מהירה אחר (או: מסר חשוב לאומה): לכו להופעה של MGMT חח

MyDecember1

New member
../images/Emo118.gifבעצם יש לי מסר אחר לאומה ../images/Emo12.gif

תצביעו למיי פיינגולד בגמר

Jessica82

New member
../images/Emo45.gif

ראיתי אותה ה"עבודה עברית בפארק" היא והלהקה שלה היו תותחים!

למעלה