DARY!
- ברוכים הבאים לפורום HIMYM

birka

New member
ייייייייייייייהההייייייייייייי--- :)

שם: ריקי גיל ותאריך לידה: 25 - 6/3 איזור מגורים: חולון פורומים אחרים שאתם נמצאים בהם: אממ.. נסכם בהרבה..:p תחומי עניין: טלוויזיה.. לימודים בעל כורחי דמות אהובה: ברנננננננני ולילי פרק ועונה אהובים: לא זוכרת... איפה אתם רואים את הסדרה: במחשב.. ציטוט/קאץ' פרייז: אממ... אני אחשוב על משהו. ציפיות מהעונה החדשה: רומן חדש ומסעיר של ברני Messenger: riki_birka@@hotmail.com

מזל טוב לפורום וזה D:

שם:באקסטר (כן זהו שמי, סיפור ארוך) איזור מגורים: ת"א- גבעתיים פורומים אחרים שאתם נמצאים בהם: תפירה, דוקטור הו וטורצ'ווד, הביטלס, ועוד כמה.. תחומי עניין: אוהו יש מלאא. דמות אהובה: לילי, היא פשוט יפה ומקסימה לגמריי. פרק ועונה אהובים: החמישית, ולא זכור לי פרק אהוב. איפה אתם רואים את הסדרה: עד לא מזמן הקלטתי הכל ביס, לפעמים ראיתי באינטרנט. ציטוט/קאץ' פרייז: כמו תמיד, ציטוטי בארני שנונים. ציפיות מהעונה החדשה: שתהיה יותר מצחיקה מתמיד. Messenger: תבקשו במסר. סביר להניח שאני אתן :)

yael3895

New member
כמה זמן חיכיתי לפורום כזה :p

שם: יעל (או הולי, איך שבא לכם) גיל ותאריך לידה: 15, ה-3.8 איזור מגורים: קרית אונו (זה לא חור!!) פורומים אחרים שאתם נמצאים בהם: דוקטור הו וטורצ'ווד (L) תחומי עניין: צילום, מוזיקה, שאר דברים.. דמות אהובה: בארני. אין תחרות. למרות שטד פשוט שולט. אה, ואין על מרשל. ועל לילי. את רובין אני אוהבת יותר ופחות בעונות מסויימות XD פרק ועונה אהובים: זה פשוט קשה מדי! OO" איפה אתם רואים את הסדרה: ביס המדהימים וכשיוצא פרק חדש אז בצפייה ישירה XD ציטוט/קאץ' פרייז: יש ה-ר-ב-ה יותר מדי. אני בנאדם שצוחק מכל דבר ומצחיקה די בקלות XD ציפיות מהעונה החדשה: אני בטוחה שאני לא אתאכזב. Messenger: -- D:

spiceupmylife1

New member
ייאייי ../images/Emo13.gif איזה כייף

שם: רעות גיל ותאריך לידה: 24 13.7.1986 איזור מגורים: צפון פורומים אחרים שאתם נמצאים בהם: אחת שיודעת , פופ , ועוד כמה תחומי עניין: מוזיקה טיוי מחשב חברים דמות אהובה: ברני וכולם פרק ועונה אהובים: לא יודעת איפה אתם רואים את הסדרה : אונליין ציטוט/קאץ' פרייז: Wait for it... Legendaryyy
ציפיות מהעונה החדשה: שתהיה טובה כמו קודמותיה Messenger: במסרים צום קל לכל הצמים ןברכות על הפורום

מגניב שנפתח פורום הימימ :)

(למה זה לא פורסם בגורפת?
) שם: זוהר גיל ותאריך לידה: 30.6.92, בת 18 איזור מגורים: מבשרת ציון, אבל חוץ מסופי שבוע וחגים - יפו בשנת שירות :) פורומים אחרים שאתם נמצאים בהם: ווית'ין טמפטיישן
, נייטוויש וטאריה
, רונה קינן, הטופ מודל תחומי עניין: העולם באופן כללי P: דמות אהובה: כולם אדירים, ממש (חוץ מטד שאותו אני משום מה קצת פחות אוהבת). אבל אני משוחדת לטובת לילי כי אליסון האניגן
פרק ועונה אהובים: כאילו שאני זוכרת
אני לא באמת זוכרת את ההבדלים בין העונות וכאלה. לא ממש מתאים לי האמת, ראיתי כל פרק רק פעם אחת (חוץ ממעטים שיצא לתפוס בטלויזיה במקרה) אז אני לא זוכרת דברים ספציפיים כ"כ. איפה אתם רואים את הסדרה: במחשב ציטוט/קאץ' פרייז: מהסדרה? כולה בערך
ציפיות מהעונה החדשה: שתהיה awesome. Messenger: במסר

CoralP

New member
היי! *מצטרפת*../images/Emo181.gif

איזה כיף שיש פורום לסדרה הזאת סוףסוף! DDDDD: שם: קורל גיל ותאריך לידה: 16.7.92, בת 18 איזור מגורים: ירושלים פורומים אחרים שאתם נמצאים בהם: קוספליי, אנימה ומנגה, ווית'ין טמפטיישן, ערוצי הסדרות של YES, ועוד כמה שבהם אני סמויה תחומי עניין: אנימה ומנגה, צילום דמות אהובה: אני אוהבת את כולם!;; ממש קשה לי לבחור. למרות שאת רובין אני פחות אוהבת... X: פרק ועונה אהובים: עונה שניה אני חושבת, ואני חולה על הפרק של הINTERVENTION איפה אתם רואים את הסדרה: על המחשב בקצב של ארה"ב ציטוט/קאץ' פרייז: קאצ' פרייז זה כמובן "אוסום"
ציטוט אהוב אין, כי יש מיליונים, אבל ניתן אחד מהטובים: Robin: So what was it, a cockroach or a mouse? Lily: It was a cockamouse! Robin: What? Lily: It's some sort of mutant combination of the two. It's as if a cockroach and a mouse, you know... Barney: Did the horizontal, ten-legged, interspecies cha-cha? Robin: So it was a cocka-potato-mouse? Marshall: Don't make this sound ridiculous. It's a cockamouse. ציפיות מהעונה החדשה: שלא תהיה מאכזבת כמו החמישית! ;; שיחזרו לסוג ההומור שאשכרה מצחיק Messenger: [email protected]

ANGELUSPIKE

New member
../images/Emo24.gifקורל

אז תפסיקי להיות סמויה בעל טבעי, אני אמרתי לך את יותר מברוכה הבאה, במיוחד כשאני המנהל.

CoralP

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo181.gif

האמת שלא נכנסתי לשם בזמן האחרון XD כשתתחיל העונה הבאה אני אולי אחזור
קשה לי לעקוב בפורומים של סדרות משום מה, בעיקר כשהן רדומות

למעלה