משהו נחמד שמצאתי: להיות ישראלי

../images/Emo104.gifמשהו נחמד שמצאתי: להיות ישראלי

כל ישראלי אמר לפחות פעם בחיים שלו: 1.בוקר טוב אליהו 2.תסלח לי מאוד 3.ילד לך תשחק ליד הבית שלך 4.לא רואה אותך ממטר 5.תראה לי איפה זה כתוב 6.לא חשוב הגיל, העיקר התרגיל/זה לא הגיל זה התרגיל 7.ברכו את ה' המבורך ברוך ה' המברך לעולם ועד 8.איזה מספר נכנס? 9.לא נרדמתי כל הלילה 10.או שכן או שלא 11.למה מי מת? 12.לך תוכיח שאין לך אחות 13.דיברו איתך בקשר אלי? 14.על החיים ועל המוות 15. עוד שנה ו- חודשים למניאק 16.נשבע לך ביקר לי 17.ומה אני, עז? 18.לך חפש ת'חברים שלך 19.צריך להיכנס בהם 20.כל העומד מאחורי ומלפני ומצדדי, הוא העומד 21.תגיד, איפה נעלמת? 22.למי אמרת מניאק? 23.ילד, איפה אבא שלך? 24.שקט, שקט, חדשות 25.אם תרצו אין זו אגדה 26.ויקומו המלפפונים וישתינו על הגנן 27.אין לי שום דבר נגד דתיים 28.אני, אל תראה אותי ככה 29.כל כלב ביג'י יומו 30.יש לי קשרים 31.יאללה יאללה ישראלי זה... 34.להוציא מדוזה מהמים ולהתעלל בה על מטקה 35.לפגוש במפתיע מישהו שבדיוק מדברים עליו ולהגיד: "מדברים על החמור והחמור מופיע" 36.לזרוק מהחלון של המכונית קליפות של גרעינים ולהגיד: "זה זבל אורגני, זה טוב לאדמה" 37.להיות פטריוטי גדול אבל לקנות תמיד תוצרת חוץ 38.לכנות "אחי" את מי שהכרת רק לפני 5 דקות 39.לא להצליח אף פעם להשחיל את הקשית הדקיקה למקום המסומן בשקית הטרופית (ובסופו של דבר לתלוש עם השיניים את אחד הקצוות) 40.לדפוק על אבטיח בכדי לדעת אם הוא מתוק 41.להחזיק באופן קבוע בתא מטען של הרכב מנגל, כסאות מתקפלים לים, שואב אבק קטן וארגז מלא בחומרי ניקוי לטיפוח הרכב 42.לטעום בסופרמרקט מכל הדוגמיות שמחלקים חינם ולא לקנות שום דבר 43.למשש את כל הלחמים במכלות לפני שבחורים אחד 44.לשבת על "הברזלים" בשכונה 45.לשקר בסקרים טלפונים 45.להוסיף גרגרי אורז למלחייה כדי לספוג את הלחות 46.לפרוש מקריאת ההגדה בליל הסדר מיד אחרי הארוחה 47.לדבר ספרדית שוטפת רק מצפייה בטלנובלות 48.להריח את האוכל לפני שטועמים 49.לא לאכול את בית העין רק בגלל שהצהוב התפוצץ בטיגון 50.לסנוור בחזרה את מי שמסנוור אותך 51.להחזיק את המקל במשמרות בטיחות 52.לחסל את שקית שקדי המרק עוד לפני שהמרק מוכן 53.לשאול את מי ששכח לסגור את הדלת "תגיד, נולדת באוטובוס?" 54.לדעת שהחורף הגיע כי יש קרמבו בחנויות 55.לשחק "ארץ עיר" ולדעת שהחיה היחידה באות ו' היא וירוס 56.להשתמש בתעודת זהות בתור ארנק 57.לחפש עמוק בתוך מקרר החלב בסופרמרקט קרטון חלב עם תאריך תפוגה הכי רחוק שאפשר 58.לנקב חריץ קטנטן בשקית שוקו, ולהתיז לתוך הפה סילון של שוקו. 59.לעמוד מאחורי מישהו שמתראיין לטלוויזיה ולהתקשר הביתה שיראו אותך בשידור חי 60.לסתום עם חתיכת נייר טואלט את החור של המפתח בשירותים (שלא יציצו...)

למעלה