סיכום שנת 2009

nadav1232

New member
../images/Emo106.gifסיכום שנת 2009../images/Emo41.gif

שיר השנה שלי - זמר השנה - זמרת השנה - להקת השנה - האמן/להקה שגיליתי השנה - ההופעה/קונצרט השנה - הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה - מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? -

nadav1232

New member
עונה!!! ../images/Emo106.gif

שיר השנה שלי - ayumi hamasaki - Sparkle זמר השנה - כנראה שאין? XD זמרת השנה - BoA ו - ayumi hamasaki ^__^ להקת השנה - GIRL NEXT DOOR האמן/להקה שגיליתי השנה - Kana Nishino ההופעה/קונצרט השנה - ~ayumi hamasaki ASIA TOUR 2008 ~10th Anniversary הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה - !AKB48 - Namida Suprise מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? - אני מקווה שבואה תוציא אלבום מעולה (והלוואי שהוא יצליח!) ושאיו תוציא אלבום חדש (ואני ממש מקווה שהוא יצליח כמו NEXT LEVEL או יותר!) ושיצא כבר הDVD של ayumi hamasaki ARENA TOUR 2009 ~NEXT LEVEL! *__*

Omer Kun

New member
עונה! :)

שיר השנה שלי - נו דיי! אתם לא תגרמו לי לבחור בשיר אחד! זמר השנה - ~~~~ זמרת השנה - ai otsuka , YUKI :) להקת השנה - JUDY AND MARY האמן/להקה שגיליתי השנה - YUKI כשהיא מופיעה לבד. באמת שבהתחלה חשבתי שאני לא ממש מתחבר למוזיקה שלה אבל פשוט טעיתי ובגדול. כל הסגנון שלה כל כך מדבר אליי, ובכל אלבום שלה יש משהו אחר, מגניב ושונה. היא נורא מגוונת ואני נורא שמח שהכרתי אותה. :) ההופעה/קונצרט השנה - לאב איז בורן 5TH שלל אי אוטסקה למרות שזה היה ב2008, אבל ראיתי את זה ב2009 אז לא אכפת לי! הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה - ההופעות של Is של איי אוטקסה בטלוויזיה היו ממש חמודות. מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? - אוקיי, אז קודם כל שהלוואי שהסינגל החדש של the brilliant green שעומד לצאת בקרוב לא יהיה מאכזב כמו האלבום האחרון של טומי הבנלי6, (הוא די נחמד, אבל לא מפציץ כמו קודמיו. בכלל לא.) ושיוציאו אלבום חדש!! YUKI - שהסינגל החדש שיצא בפברואר יהיה טוב ומצליח, ויוביל לאלבום עוד יותר מצליח שיצא חודש אחריו ומי יתן ואזמין גם אותו! ואיי אוטקסה, כמובן, אני יודע שהאלבום הבא שלך יהיה בטח רק בסתיו הבא, או יותר גרוע, בחורף הבא, אבל אני מקווה שעד אז לא תנטשי אותנו ושנוכל לשמוע עלייך לעיתים קרובות כדי לוודא שאת חיה. ואני מאחל לפורום המת שלנו שב2010 הוא יתמלא באנשים, ויוצף בהודעות עד כדי כך שכל תפוז יקרוס! באמת שהייתי רוצה להיות פה פעיל יותר, אבל אני ממש ממש עסוק בתקופה האחרונה ואני לא יכול, ודי מתסכל להכנס לכאן ולראות את אותן הודעות. נו טוב, 2010 מדהימה לכולם.

Omer Kun

New member
אה וברור, איך שכחתי

שJUDY AND MARY תראה סימני חיים! הם חייבים להתאחד מתישהו!!@!$!#% ^_^

nadav1232

New member
רק אני ואתה נמצאים פה... T_T

כבר פרסמתי אות גם בפורום אסיה אבל כנראה שזה לא כל כך מעניין אותם.. \= והאנשים שהיו פה מתי שהודיעו לי שהפורום יסגר הם גם נעלמו מפה.. \=

למעלה