קצת המלצות, מה רע?

Nechi Nech

New member
../images/Emo106.gifקצת המלצות, מה רע? ../images/Emo106.gif

Sizzla: The Story Unfolds אלבום כפול ומושקע של אחד זמרי הרגאיי הגדולים כיום - סיזלה. האלבום נפתח בטיון שנקרא "No White God" - נראה לי שאתם מבינים לבד מהו נושא השיר
. בהמשך הדיסק הראשון נקלתי המדהימים והמרגשים ששמעתי אי פעם שעונה לשם "Like Mountain". שיר ענק שרק מראה למאזיניו כמה סיזלה עמוק ומרגש. בדיסק השני ישנם אירוחים של שני אומנים מוכרים: ג'ה קיור ולוצ'יאנו. הטיון שבא מתארח ג'ה קיור נקרא "KIng In The Jungle" שגם נכנס לאלבומו (המעולה יש לציין) של ג'ה קיור "Ghetto Life". שני השירים שפשוט גרמו לי להתאהב באלבום המושלם הזה הם: Blaze Fire Blaze - שיר עצבניייי במיוחד בו סיזלה מציג את הצד היותר רצחני שלו
ומיד אחריו - השיר הכי טוב בדיסק - "Taking Over". סיזלה מלווה בגיטרות שקטות ומכונת תופים קלה נותן בראאאאאאאש וצורח מהנשמה! פזמון עוצמתי במיוחד
הטיון האחרון באלבום הוא "To The Point" המוכר והידוע שחותם את האלבום כמו שצריך. עוד אלבום מעולה וכל כך מושקע של סיזלה שגורם לי להתאהב בסטייל שלו מחדש. רוצו לקנות! (אני אישית קניתי בקרמבו רקורדס
) רביד AKA נצ'י נץ' AKA אליק בליק בום.

Mc Shalti

New member
תודה על ההמלצה ../images/Emo47.gif

נשמע מעניין מאד אני יבדוק.. השיר היחיד ששמעתי מכלמה שאמרת זה השיר שבו הוא מארח את ג'ה קיור ונראה לי יש לך טעות קלילה בשם של השיר כי באלבום של ג'ה קיור השיר נקרא king in this jungle לא שזה כזה משנה.. בכל מקרה תודה..

אלבום מצויין! עוד ../images/Emo91.gif

אם בסיזלה עסקינן, אז בואו נדבר על Da Real Live Thing cd+dvd שהשקעתי בו חלק ממשכורתי הקודמת בקרמבו רקורדס(למי שלא היה-ביקור חובה-שנקין ת"א). האלבום מוכר יחסית, יצא כבר ב2002, אבל VP רקורדס החליטו להוציא מהדורה מחודשת ומהודרת שלו, הכוללת בתוכה מלבד האלבום המשובח גם DVD של הופעה במיאמי של סיזלה קולונג'י. ההופעה מרתקת את הצופה למסך. באמת, לא יכולתי להוריד את העיניים כשצפיתי-הכל פשוט משובח אם זה הסאונד חסר הפשרות ואם זה השירה המופלאה של סיזלה בשילוב הרמוני של להקת הליווי המפציצה שלו. אני מדבר רק תשבוחות אני רואה, כי זה אלבום חובה לחלוטין. יש גם בונוסים-שני ראיונות, שני קליפים, רידימים ועוד. מחיר של 129 ש"ח אם אינני טועה. ניתן להשיג גם כאן. וגם בסולסיק חח. שווה שווה שווה.

למעלה