טוב הספיישל לכלב זאב

לולי מ

New member
../images/Emo107.gifג'ונג קיונג-וו- קאנג מין-גי../images/Emo107.gif

מין גי הוא הבחור הזה שכולם אוהבים לאהוב, הוא נראה מעולה, יש לו חוש הומור נשים נופלות שדודות לפניו, הוא קומבינטור שתמיד מצליח להתחמק מעונשים, הוא מלא בקסם אישי וגורם לכולם סביבו לחייך בסלחנות הוא קיבל את סו-היון כמו אח והוכיח לאורך כל הדרך שהוא לעולם יהיה כזה אפילו אם אין קרבת דם אמיתית בינהם אישית אני נפלתי מהבחור מהשניה הראשונה שלהם עוד בתור ילדים ולכן הוא סופח ללא היסוס מיוחד הוא פשוט יצור יפהפה החיוך שלו הורס וגם כשהוא גידל את המוסטאג' בר מצווה שלו זהלא הוריד ממנו מה שעוד הוסיף לסקס אפיל שלו מבחינתי שהוא היה ילד כעור ושמנמן במיוחד שזו קריאה לכל אותם ילדים צ'אביים כעורים אל דאגה עתידכם ורוד פרטים אישיים: שם: ג'ונג קיונג-הו מקצוע: בעל קוריאני אחד מיני רבים יליד 31 לאוגוסט 1983 גובה: 184 (יש לי חולשה מיוחדת לכאלו אפילו היפנים שלי אוחזים בכאלו גבהים) משקל: 73 קילו מזל :בתולה אבל הוא לא זה בסדר בדקתי סוג דם: B כמו צ'אנקי ג'ן אז אין בעיה חוצמיזה שתדעו לכם שלפי ויקי הוא חייל בודד בעולם ולכן חסכתי כאן בעוד חמות שלא תחשבו שקל ככה על כל בעל יש גם חמות זה לא הולך ברגל אהמ רק שתדעו הוא בעיקר שיחק בקולנוע בשנתיים האחרונות מאז כלב זאב אז לא נראה לי שתתקלו בו בעתיד הקרוב

לולי מ

New member
../images/Emo41.gif

אתה מהמם ואני מתה מעייפות
הנאומי בר מצווה האלו יגמרו לי את החיים

geminigum

New member
../images/Emo98.gif מוקדש ללולי באהבה על הספיישל המדהים ../images/Emo23.gif

למעלה