שאלה קצת מוזרה... אבל בכל זאת.

../images/Emo107.gifשאלה קצת מוזרה... אבל בכל זאת.

קודם כל שלום. קוראים לי שחף, אני בן 16 וחצי, מנס ציונה. לא מזמן גיליתי את הפורום הזה. יש לי כלבה בת בת 6 בערך, לא ידוע בדיוק, מסוג תחש (או דקל, איך שתרצו), מעורב אם פינצר... מה שממש לא רואים עליה לא בהתנהגות ולא בפנים. וקוראים לה צ'ארלי עכשיו לשאלה: שמתי לב כבר ממזמן שצ'ארלי, בזמן צפירות של ימי זיכרון, עומדת במקום, אני מדגיש עומדת, כשיש צפירה היא יורדת מהכיסא שלה ופשוט עומדת במקום ולא זזה מילימטר, עד שהצפירה מסתיימת... אני יודע שזה מוזר, וגם לי זה נראה מוזר, אבל רציתי לדעת אם גם הכלבים שלכם עושים את זה, ואולי אתם יודעים למה... ודרך אגב לקחנו אותה מתנו לחיות לחיות, כשהיא הייתה בת 9 חודשים, ולא חינכנו אותה לזה או משהו, ככה שאין לי מושג למה זה... תודה רבה שחף המורעל!!!

Snooopy Girl

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

גם אני חושבת שהיא פשוט לא רגילה, זה סוג חדש של צליל בשבילה... גם הכלבה שלי דומה, אבל היא לא מבינה למה כולם עומדים פתאום ולא מדברים, אז היא פושט עוברת בין החדרים ומסתכלת על כולם.

ל א ק י

New member
אממ..../images/Emo107.gif|אליהו|

איזה מגניב זה..
שוקי שמע בחיים שלו עד עכשיו 2 צפירות.. והוא התנהג בצורה רגילה.. כאילו הוא לא שמע כלום
ואממ.. לא ממזמן גילית את הפורום כי רק אתמול הוא נפתח...

../images/Emo72.gif

פעם, שהכלב של השכנים שלי [שהוא כמו הכלב שלי.. בערך] היה צעיר, כל פעם שעבר אמבולנס הוא עשה כזה "אוווווווווווווו" כאילו כמו תן [?]. זה פשוט צלילים שלא נעימים להם

matansolomon

New member
זה יכול להיות מלא סיבות,../images/Emo20.gif

תחשוב אתה אם היית כלב, ופתאום כולם בבית לא זזים, היית עושה ככה לא
ויכול להיות שזה רעש מוזר לו, אז הוא מקשיב ככה, אני שמעתי על הרבה כלבים שנובחים מסיבה זאת, לפי דעתי הוא פשוט עושה מה שאתם עושים... או שזה במקרה

איזו חמודה!../images/Emo166.gif

ניראה לי שסתם היא עומדת בגלל שזה נישמע לה מוזר (כמו שגם אמרו פה). כשיש קול של אמבולנס, הכלבה שלי עומדת ומזיזה את הראש הצידה כזה, חחח, זה דיי מצחיק...

אבל...

אולי בגלל שהיא לא מבינה את הרעש הזה, אבל בהתחשב שהיא כבר בת 6 ומשהו, אז היא כבר שמעה כמה וכמה צפירות בחיים שלה, אז היא הייתה צריכה להתרגל לזה, ובכל זאת היא עומדת במקום ולא זזה עד שהצפירה נגמרת... מוזרה? חכמה? מה זה??? ודרך אבג שלא תחשבו שזה חד פעמי, כי בכל הצפירות הי פשוט עומדת וגם עכשיו בצפירה שהייתה היא עמדה

Snooopy Girl

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

הכלבה שלי בת 5, גם היא שמעה צפירות...אבל אולי היא לא זוכרת בגלל שזה בא רק מספר פעמים מועט ביותר בשנה?

matansolomon

New member
לפי מה שידוע לי לכלבים אין זיכרון

כל כך טוב
ואולי 5 צפירות בשנה זה לא מספיק בשביל שתזכור איך הרעש נשמע בדיוק...

puah

New member
בהקשר הזה אספר לכם סיפור

היתה לי פעם כלבה (ז"ל
) בשם שלי - זאבה מעורבת בזמן מלחמת המפרץ הראשונה 1991 היא היתה גורה בת חצי שנה בכל פעם שהיתה אזעקה הינו מכניסים אותה הביתה ועולים לחדר האטום שהיה בעלית הגג לאחר המלחמה - בכל פעם שהיתה צפירה של יום הזיכרון או יום השואה היא היתה רצה לחדר האטום והיא לא היתה מבינה מדוע אנחנו צוחקים ולא באים איתה.

למעלה