ניסיתי ללבד עם "צמר" חתולים..

איולי

New member
../images/Emo108.gifניסיתי ללבד עם "צמר" חתולים..

מסקנות- זה הולך נחמד רק עם פרווה של חתול אחד של שתי החתולות האחרות לא הולך, להן יש יותר פרווה שמזכירה צמר גמלים, קצת קש כזו לדובון יש ממש פרווה שווה הכי אני אוהבת את הצבעים הטבעיים של החתולים שלי

איולי

New member
וזה הדובון עם הפרווה השווה

מי יודע, אולי בסוף אני אוכל ללבד שמיכה וזה לא יהיה כל כך יקר כמו הצמר... רק שלא יבואו פישפשים.....

אור224

New member
יווווווו איזה חתלתולון מקסים

ו"הרגת אותי מצחוק" עם מקוריות הליבוד.

רעיון מיוחד

כמו שאמרתי לך-לכל אחד ייחודו שלו-אופס לא סיימתי ואת עם שמיכות משיער חתולים......... שמעתי שיש כאלה שהולכים למספרות של כלבים ואוספים את השערות

עלמה7

New member
../images/Emo6.gif נפלתי!

זה מזכיר לי את הכרית שרציתי למלא מהחומר הזה שמצטבר במייבש הכביסה. אספתי אותו במשך שבועות בשקית, וכשהיא התמלאה - הכנסתי בתוך הכרית ותפרתי. מכיוון שאני אלרגית לאבק, לא עברו 5 דקות, והתחלתי להתעטש, כמו שבחיים לא התעטשתי. העיניים האדימו ודמעו וכמעט נחנקתי. אמא שלי ישר עלתה על זה שמילאתי כרית באבק, זרקה אותה וצעקה עלי שעות. ללבד משערות חתול? נראה לי רעיון לא פחות גרוע

nukke

New member
אוי, אני מנסה כבר המון זמן לאסוף

את הפרווה של מיזה, אבל היא סרבנית מסרק. חברתי קמילה תיעדה פעם פרוייקט הכנת לבד חתולים, ופירסמה אותו בבלוג: http://getcrafty.com/blogs.php?user=Project%20UK!&entry=4560

עינבלית

New member
לאסוף לך שערות מוהוק?

אני כל היום אוספת ואוספת וזורקת, זה לא נגמר. אנגורה, רך לבן ונקי.

עלמה7

New member
הפרוייקט נהדר.

גם פיפי (פ' רפה!) היא סרבנית מסרק, אבל הקווצות שנושרות ממנה ממלאות את כל הבית. לא פרקטי במיוחד.

aliner

New member
גם אני חשבתי על זה, לאור העובדה

שיש לי 3 יצרני פרווה אינסופית: 2 כלבים וחתולה. רק מה? אני אלבד את הכלבים שלי? נראה לי קצת
לפחות תהיה תוצאה לעמל של איסוף פרווה פעמיים ביום....

nukke

New member
לפני שהרדמנו את לינדה

אחותי הכלבית, אספתי את קווצת השיער שהוטרינר גילח ממנה בשביל הזריקות. אני שומרת את השיער בשביל להשתמש בו למקדשון שכשיהיו לי כוחות נפשיים אכין לזכרה. אין מספיק שיער כדי ללבד את המזכרת הזאת.

למעלה