פרחי באך וחיות המחמד שלנו

Balancedflow

New member
../images/Emo108.gifפרחי באך וחיות המחמד שלנו../images/Emo107.gif

ביום שישי בערב במהלך טיול במסלול השכונתי הקבוע שלנו, קפצה בראוני, כלבת הפקינז האהובה שלי אל גלגלי מכונית נוסעת. למזלי ולשמחתי, אם אפשר להגדיר את זה ככה, היא יצאה מהתאונה בפגיעה "קלה" יחסית, ארבעה שברים באגן, והיום בהתייעצות עם הוטרינר יוחלט אם לנתחה או לא. מיותר לציין שבמהלך כל סוף השבוע סבלה בראוני מכאבים קשים, חוסר תאבון וקושי רב לזוז ממקום למקום, וגם הטיפול שניתן לה בבי"ח חרום בשישי בלילה לא ממש עזר. אז החלטתי לתמוך בטיפול הקונבניונאלי שניתן לה באמצעות תמציות פרחי באך, ואני שמחה לדווח שההתאוששות שלה מהירה מהצפוי, ואני מקווה שהיא תחזור לעצמה תוך שבועות מעטים. לאור המקרה הזה, החלטתי לתרגם לכם מאמר על הטיפול בבע"ח באמצעות פרחי באך, אני חושבת שהוא בהחלט תורם ועוזר. כמובן שאין בו כדי להחליף טיפול קונבנציונאלי אצל וטרינר במקרי הצורך, אך לטעמי הוא בהחלט משפר את איכות חייהם של החברים הכי טובים שלנו - ההולכים על ארבע. מקווה שתעזרו במאמר הזה, אשמח לענות על שאלותיכם אם תתעוררנה כאלה. והחזיקו אצבעות לבראוני, שתזכה להחלמה מהירה.

הייתי ממליצה לך גם על דיקור לכלבה

נעמי דוד היא מטפלת מדהימה שעשתה פלאים עם הכלבה שלי ועם עוד הרבה בעלי חיים אחרים. ממולצת בחום רב!!

Balancedflow

New member
ברוכה הבאה לי ../images/Emo24.gif

רבה, זה בהחלט משהו שאני שוקלת, למרות שקצת רחוק לי להגיע עד רשפון (אנחנו מחיפה)... בינתיים בראוני מתפקדת יפה עם התמציות, הרופאים ממש התפעלו אתמול מקצב ההתקדמות שלה, אז אני מאוד מעודדת
המשך יום נפלא

יש וטרינר כזה בצפון, ברמת ישי

הוא במקרה הוטרינר שלי וטיפל יפה בכלבה שלי ובבן שלה, שעבר לא מזמן ניתוח מסובך אצל וטרינר אחר והוא היחידי שהציל לו את החיים. אני מאוד מרוצה ממנו. הוא אחלה בנאדם. הוא מטפל בהומואופתיה, דיקור סיני, אירידיולוגיה וטיפול וטרינרי קלאסי. קוראים לו ד"ר דוד לאון. טלפון:049834944 פלאפון:0508383129.

Balancedflow

New member
ברוכה הבאה פיה ../images/Emo24.gif

רבה, אני מאוד מעריכה את המידע. מקווה שתמצאי עניין בפורום שלנו, ושתוכלי להיעזר בו.

למעלה