סגירת הפורום

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifסגירת הפורום

עקב פעילות נמוכה של הגולשים בפורום, תפוז החליטו שיסגרו את הפורום
ביום ראשון הפורום יסגר סופית, עד אז אתם מוזמנים לכתוב... בקרוב נעבור לקומונה בתקווה שתהפוך שוב לפורום אחרי לא הרבה זמן. בהזדמנות זאת אני מודיעה חגיגית שבמהלך חודש ינואר יצא הסינגל הראשון מהאלבום השלישי- "שש ועשרים"!! שהצלחה רבה לאיה!!

pRimaVeriTaVIV

New member
../images/Emo4.gif

אבל למה לסגור דווקא בתקופה כזאת
עדיף לחכות שיצאו סינגלים והאלבום וקליפים וכו', ברור שעכשיו לא תהיה פעילות
אני מקווה שהם יחליטו לדחות את זה קצת ולראות מה יהיה... ובנימה קצת יותר שמחה: יאיייייייי סינגל!
אני כבר לא זוכר בשיט, מת לשמוע

שונצצ

New member
"אז אני אולי פאסה אבל עדין מהממת"

אני לא יודעת מה לומר, אני גם לא בטוחה שאני יודעת מה לעשות, אני רק יודעת שזה לא הזמן, שיש עוד מה להראות. הפורום הזה לא מת. הפורום הזה חי והאנשים שבו הם משפחה הם חברים, הם הרבה מעבר לסתם אנשים. זה לא הזמן שלנו ללכת, יש לנו עוד הרבה להראות, עוד הרבה להשמיע ואנחנו נעשה את הכל כדי שזה לא יקרה. אבל אם משהו ישתבשש לנו בדרך אם נמצא את עצמנו בלי המקום שלנו אנחנו נלך ונמצא מקום חדש, מקום שבו אף אחד לא יבחון כל צעד שלנו מקום שבו נוכל להיות אנחנו, שלמים ואמיתיים. פורום 1530 לעולם לא ימות, אפילו אם בתפוז כבר אין לנו מקום! אני מודה שאת זה כתבתי לפני בערך חודש כשמיכל סיפרה לי שפנו אלייה מתפוז. ניסינו לעשות מה שיכולנו, כנראה שזה לא היה מספיק... אבל שום דבר לא ישבור אותנו כי אנחנו כבר הרבה מעבר לסתם פורום באינטרנט. אז כן, נעבור לקומונה (או לנענע/וואלה/כל אתר אחר) ונשאר אנחנו. ובעוד תקופה, אחרי שהאלבום ייצא, נחזור להיות פורום 1530!

pRimaVeriTaVIV

New member
ברור!

לשנייה לא חשבתי שזה שסוגרים את הדף של הפורום אומר משהו עלינו נעבור לקומונה (שבה הניהול בלעדי ולא של תפוז...) ובאמת עוד כמה חודשים נחזור לפה-ובגדול!

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifוגם-

איה תופיע בגליון ספיישל סילבסטר מיוחד של עיתון מעריב בשבוע הבא

זה היה דיי ברור שזה מתקרב לכך...

הפער הכה גדול בין האלבומים הלך ודלדל את הפורום אני זוכר עוד במפגש הראשון שהיה כבר מלפני שנתיים (!!!) שמענו על האלבום שהולך ומתבשל ואוטוטו הולך לצאת... שיהיה בהצלחה בדיסק החדש ובקומונה.

mekd

New member
יש כבר את הכתובת של הקומונה?

האם תפרסמו את הכתובת של הקומונה לפני שהמסך יירד על הפורום?

NaniBani

New member
איך נוכל להתעדכן בקשר לקומונה?

וברור שנחזור בקרוב! איזה כייף שסוף סוף יהיה סינגל חדש

לפני אך כהרף

דומני שלפני אך כהרף בבאר חשוך בביאליק ביתי הקטנה נרדמת אט בזרועותי בעודינו שומעים את נומי היא עשתה זאת לא אחת ... אולי היתה זו השעה המאוחרת אולי נועם קולה של זאת אולי תלאות היום שחלף מתוך ההמון פנתה אלי נערה צעירה ושאלה לשמה של זאת הישנה סיפרתי לה עליה - סיפרתי על עצמי והוזמנתי לכאן לא ציפיתי למצוא אתכם כאן לא ציפיתי שמקום זה יהיה לי כבית שאפנה אלכם ככותל שאלכם אפנה כשרע לי או שמח עצוב או כעוס או סתם משועשע לא האמנתי שתיכנסו אלי ללב כל כך מהר - כל כך עמוק שתהיו לי לכותל לכתף לגב לאוזן ... לחברי אמת זה לא שאני לא יכול לכתוב חיבור מלומד שכותרתו "איך הגענו הנה" זה שאני ממש לא מעוניין בכך זוכר אני איך ישבתי רועד כמו ילד במפגש הראשון ממתין למי שכותבת את פס הקול של החיים שלי זוכר אני איך נכנסה זאת ובלי אומר התישבה לידי - לוקחת מידי ביתי בובת טלה צחורה ופותחת בשיחה כמה קל היה לדבר איתה - כמה פשוט כמה טבעי מאז נפגשנו כמה פעמים חלקכם נהיו לי חברים חלקכם - משפחה ביום עצוב זה - אני רוצה להגיד לכם תודה תודה שקראתם לי ולביתי תודה שהיים לי חברים ובית ומשפחה .. אם מביט אני לאחור לספור את הצעדים נוחך אני לדעת כי הם רבים לפני אך כהרף נפגשנו ... תארו לכם מה היה קורה עם היה לנו עוד רגע - אם היתה לנו עוד דקה

למעלה