I'm back (אמרתי לכם שאני לא אנטוש..)

• פותח הנושא cmpo
  • פורסם בתאריך

cmpo

New member
../images/Emo109.gif I'm back (אמרתי לכם שאני לא אנטוש..)

היי לכולם, מה נשמע
טוב, אז אחרי שבוע שלם *ויום* שלא הייתי כאן, אני חושבת שמגיע לכם הסבר רציני לכל זה: הייתי בספרד
לא יכולתי לספר כי זה לא היה בטוח עד לרגע האחרון... אז מצטערת שלא אמרתי לכם באותו היום מה קורה איתי... בכל מקרה, היה מדהים! הייתי בצפון ספרד ועברנו גם את הגבול לצרפת, טיילנו בהרים הפירנאים וירדנו למדריד (לא הגעתי לברצלונה). ספרד באמת מדהימה, למרות שממש לא היה לנו מה לאכול שם *רציני, הכל מלא פרות ים וכאלה! בע
* וכל היום אכלתי צ'יפס וסלט! ולא היה לי כיף כף שם האאאא... מסתבר שאין כמו בארץ, אחרי הכל. אני מקווה שלא ישתנה כאן הרבה. הספקתי להצביע לליה בתחרות התסריטים, מצטערת שלא העמקתי בתגובה. כל הכבוד לכולם על ההשתתפות ומזל טוב לליה
. בכל מקרה, היינו קבוצה של 30 איש (טיול מאורגן) והיה ממש כיף, למרות שהטיסה הייתה ארוכה * 5 שעות, וכן, היא ממש הייתה משעממת*... הנופים היו מדהימים, למרות שבנסיעה למדריד הנוף ממש היה דומה לישראל... שזה היה יחסית שוק... אמממ אני יודעת ספרדית אז תרגלתי את השפה, גם בגלל שהם בכלל לא יודעים אנגלית שם *הם לא לומדים את השפה בבית ספר בכלל*... אני מצרפת לכם תמונה שאני אוהבת, למרות שצלימתי יותר מ-700 תמונות
כן, אני משוגעת בקטע הזה...
... ו... אני חוזרת לכיף כף שלי
אוהבת את כולכם, מור
נ.ב: אם אתם רוצים עוד תמונות מגניבות תגידו לי! יש המווווווווווווווווווון...

liaush

New member
התגעגעתי אלייך ../images/Emo10.gif

=] איזה כיף שנהנית ידעתי שזו טיסה אפילו שלחתי לך טיסה נעימה עוד לפני שהסכמת להגיד לי

cmpo

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo24.gifכן, ראיתי ../images/Emo8.gif

yifati XD

New member
ברוכה השבה.. מקווה שהיה כיף!

כיף כף! חח 5 שעות? קטנטן עלי! אחרי שטסתי לסין 11 שעות ולארה"ב 12 בערך.. 5 שעות בשבילי זה טיסה הכי קצרה שיש
מקווה שנהנית.. יש לי גם תמונות דומות לשלך ומלא תמונות נוףף.. חכו אני תכף יעלה משהו פצצות שאתם לא מאמינים!

ליהוש5

New member
אני לא ממש מכירה אותך.. כי ארני דיי חדשה..

אבל זה לא סיבה להגיד ברוכה השבה.. חח..

אושRתי

New member
איזה יופי שחזרת ../images/Emo13.gif

שמחה לשמוע שנהנת ספרד יפה בא לי גם. וכן אשמח לתמונות של נוף יפות אם יש לך ?

cmpo

New member
../images/Emo109.gif יש לי מעל 700 תמונות ../images/Emo2.gif

אממ לשלוח לך את זה כאן/מסר/אי מייל? איך את מעדיפה?

למעלה