שדחם

TheWingedPig

New member
:) אין בעיה

רוב החדשות לא ממש מודעות לעבודה הזאת. יהיה יותר נוח להגיב לך אם תכתבי תחת שם משתמש אחד, במיוחד אם את חדשה.

tamaguchi girl

New member
צירפתי לך בהודעה למעלה (לכינוי השני שלך)

שרשורי מדריכים. אני בטוחה שתמצאי שם כמה שתאהבי!:]

tamaguchi girl

New member
את מחפשת טיוט' לדבר מסויים?

וזה לא קטע של קל או קשה, זה עניין של תרגול, ניסיון..מתחילים לנסות ועם הזמן לומדים את רעיון האור והצל, מפתחים את ההצללות ויוצרים סגנון משל עצמך..אז בהתחלה זה לא יוצא מדהים אבל זו רק ההתחלה, צריך לנסות ועם הזמן והתרגול משתפרים :)

דול חדשה, קטנה ומטרידה לאביב../images/Emo122.gif

הכל מכוער. טוב, הדרגת כיעור הכי גבוהה זה השמלה. בייס קטן וקרצייתי אבל קאוואי מצ'אמה
תהנו לחלות מהכיעור
פטריות!

sha chan XD

New member
אני מכירה אותך מאיפשהו?

השיער דווקא ממש חמוד! אפשר לשפר אותו עוד קצת וזה, אבל הוא ממש חמוד ובקשר לשמלה, טוב, הבייס הזה תמיד היה בעייתי לשמלות XP אל תקחי את זה אישי

Nakuro

New member
אם הפורום חי ../images/Emo6.gif

בייס ממרי וזה לתחרות וזה נעשה גם לפני איזה חודש P: אתם יודעים, במקום ללמוד לכל מיני מבחנים
כאילו, עכשיו אני אמורה ללמוד למתכונת במת' פאקינג 007, ולעשות עבודה בהיסטוריה וביוטופ, וכל מה שאני עושה זה לטפס/לקרא/פייסבוק
אה כן, הדולי >< [הגרסא השמאלית לתחרות כי הייתי חייבת לתקע תפפיונים הלא-קשורים האלה בשיער שעבדתי עליו שבועות]

Nakuro

New member
אכפת לכן אם אני אשים עוד אחת? P:

נו כי זו ג'יני הגמורה ;; אני בכלל לא צומי תגובות. בכלל לא. נו היו לי כמה שבועות של קאמבק ;_;

Stinki Winki

New member
אהבתי../images/Emo99.gif

ממש השתפרת ממה שאני זוכרת שהיית! היא מוצללת נהדר

sha chan XD

New member
הגבתי כבר על שתיהן../images/Emo3.gif

אבל אני אגיב עודפעם~D: הראשונה ממש חמודה, והשיער באמת ממש טוב! וג'יני גם~ אני מתה על השיער והנעלים X3

למעלה