Drive Time 08 - מיקסטייפ פברואר

העכביש2

New member
../images/Emo110.gif Drive Time 08 - מיקסטייפ פברואר

(Drive Time 2008- vol. 2 (the best of February כשאני מסתכל אחורה על חודש פברואר אני יוצא דווקא עם חיוך. אני לא יודע איך הוא עבר עליכם מוזיקלית, אבל עלי אישית הוא עבר מצויין. כמובן שיש המון דברים ששמעתי, אבל גם בגזרת החדשים יש מה לשמוע, וזה כמובן, משמח. אז מה במיקסטייפ הפעם? 20 שירים שנוגנו אצלי ועדיין, והפעם-יש גיוון: סופט רוק, פולק, רוק ואפילו מוזיקה שחורה ודאנס. תהנו. 1. Augustana- Sweet and Low אוגוסטנה, הרכב הפיאנו רוק מארה"ב, חוזר עם אלבום חדש וזה הסינגל הראשון מתוכו, וכמו שזה נשמע- הם לא יכלו לבחור שיר טוב ממנו. הוא פשוט מצויין. יופי שהם כאן. 2. KT Tunstall - If Only הסינגל הטרי של טונסטל הסקוטית עושה את דרכו כמובן לסיכום החודש, הוא משתלב הרבה יותר טוב בתוך האלבום שלה מאשר כבודד, אבל גם ככה מדובר בשיר טוב שלה. 3. Anna Nalick - Shine כבר כתבתי החודש שאנה נאליק היא טופ זמרות הסופט רוק בעולם. וזה הסינגל החדש שלה מתוך אלבום קרוב, סינגל שנשמע מצויין. נקווה גם לאלבום טוב, לפחות ברמה של אלבום הבכורה הנהדר שלה. 4. Landon Pigg - Coffee Shop והנה יציאה יפה ששלחה לי גל (גלוש33): לפני שנתיים הביא לנו לונדון פיג האמריקאי את האלבום הנחמד שלו "LP" ועכשיו הוא מוציא EP חדש ומתוכו השיר הזה. הסגנון שלו הוא פופ/רוק אבל הפעם הוא הפתיע בבלדה יפה. סחתיין. 5. Duffy - Mercy אוי, היא נפלאה פשוט. דאפי. הוולשית הזאת פשוט מביאה איתה צליל שלא שומעים כיום בשום אלבום וזו עובדה מוכחת (אתם מוזמנים לקחת את האלבום למעבדת חקר מוזיקה ולבדוק בעצמכם). זה הסינגל הראשון מתוכו אבל החוויה האמיתית היא בשמיעת האלבום כולו. מומלץ מאוד. 6. Guillemots - Get Over It לא ארחיב לגביהם כדי להשאיר לביקורת על אלבומם החדש ("red”), רק אספר שזה הסינגל הראשון מתוכו, שיר שיוסיף לכם המון פלפל לפלייליסט. ככה הוא עושה גם למיקסטייפ הנוכחי. 7. Jaymay - Gray or Blue על ג'יימיי בפינת הסינגלים האחרונה שעשיתי. למי שפספס אגיד שמדובר בזמרת סופט צעירה שהוציאה אלבום ב-2007 וזהו סינגל מתוכו. נשמעת ממש לא רע. 8. Nels Andrews - dollar and the dream זמר פולק טוב כובש אותך. זה בדיוק מה שקרה לי עם האלבום החדש של נלס אנדראוס, מומלץ לכל אוהבי הפולק. זה שיר מתוכו. 9. Editors - push your head towards the air אני לא יודע למי יצא לשמוע את האלבום האחרון של האדיטורס במלואו, אבל יש שם כמה וכמה רצועות מאוד מעניינות וטובות, כדוגמת הסינגל החדש הזה שלהם. 10. The Kooks - I'm Always Where I Need To Be הם חוזרים בקול תרועה אינדית קופצנית. אלה הם הקוקס שהביאו לנו אלבום נחמד בפעם הקודמת ועכשיו הם מוסיפים לזה עוד סינגל טוב מתוך אלבום חדש שייצא באפריל. 11. Shawn Mullins - all in my head אלבום חדש למולינס, זמר הסופט רוק מארה"ב, והסינגל הזה מתוכו. נשמע טוב. 12. Deepfield - Fall Apart וזהו הרכב רוק משיקגו, שמוציא סינגל חדש. הסולן קצת צרוד, הביטים לא מחדשים מאום אבח השיר נשמע טוב בכל זאת. יש פה קצת לייפהאוס אם תרצו. השיר נכנס למצעד האלטרנטיבי של ארה"ב. 13. Saving Abel - Addicted ממשיכים באותו הקו של הלהקה הקודמת- גם החבר'ה האלה מגיעים מארה"ב, וזהו שיר רוק חדש שלהם. גם הוא נכנס לאלטרנטיבי החודש הזה בארה"ב. בשורה התחתונה- השיר נשמע דיי מלוטש. 14. Poets Of The Fall - The Ultimate Fling את חותמת הרוק לחודש זה נותנים בראש פואטס אוף דה פול הפינים, שחוזרים לבעוט עם אלבום חדש בפתח. בהחלט ייכנס לרפרטואר השירים הרוקיסטים שלהם, שהם עושים כ"כ טוב. להקה נפלאה. 15. Chris Brown- With You אני ממש לא בעניין של מוזיקה שחורה על כל גווניה וצורותיה, אבל משום מה כששמעתי את השיר הזה של כריס בראון האמריקאי דיי אהבתי. וזה לא קורה לי הרבה עם שירים כאלה, אבל כשזה כן קורה צריך לפרגן. 16.( Todd Terry Allstars - Get down (Kenny Dope main mix יצא בתחילת פברואר וכבר כתבתי על הקטע דאנס הזה של טוד טרי שהוא מזכיר קצת קטעים של השייפשיפטרס. סה"כ חמוד ביותר. 17. Mark Brown feat. Sarah Cracknell - The Journey Continues קטע דאנס מפתיע ומעניין שמשלב שירת אופרה. בהחלט אחד הקטעים הנחמדים של החודש. 18. Roisin Murphy- you know me better בהתחלה לא התחברתי לסינגל הזה של רוזין מרפי, אבל ככל ששומעים אותו מגלים שהוא דווקא ממש טוב. 19. Out Of Office - Break Of Dawn 2008 רוצים קטע דאנס מקפיץ וקלאסי כמו במסיבות? הגעתם למקום הנכון! 20. Knob - Music נוב נועלים את ה-20 להפעם עם הטראק החדש שלהם. לא משנה כמה תנסו להתעלם ממנו, הוא יתפוס אתכם בסוף. הפקה יפה מאוד, יש פה אלמנטים מדוייקים. סחתיין עליהם.
את המיקסטייפ ניתן לשמוע בבלוג קורי-עכביש

Akay4

New member
מגיב...

1. Augustana- Sweet and Low אהבתי, שיר נחמד מאוד! 2. KT Tunstall - If Only נחמד, עשוי להתעלות עליי עם הזמן, פחות טוב מהסינגלים לפניו. 3. Anna Nalick - Shine חביב... 4. Landon Pigg - Coffee Shop ככה, מרדים משהו... 5. Duffy - Mercy אחד השירים של התקופה. אני עדיין מעדיף את איימי כמובן ... 6. Guillemots - Get Over It חביב... שוב סוג של הירדמות... 7. Jaymay - Gray or Blue בסדר... 8. Nels Andrews - dollar and the dream ככה ככה... 9. Editors - push your head towards the air לא רע בסה"כ, אחלה חבר'ה! 10. The Kooks - I'm Always Where I Need To Be אולי יתעלה עליי בהמשך... 11. Shawn Mullins - all in my head נשמע מצויין! 12. Deepfield - Fall Apart חביב... 13. Saving Abel - Addicted לא רע... 14. Poets Of The Fall - The Ultimate Fling שיר מצויין שלהם. 15. Chris Brown- With You האירפלייסבל החדש
, חביב ... 16.( Todd Terry Allstars - Get down (Kenny Dope main mix כאן התחילה מסיבת האייטיז
17. Mark Brown feat. Sarah Cracknell - The Journey Continues אני אישית פחות אהבתי... 18. Roisin Murphy- you know me better סביר + 19. Out Of Office - Break Of Dawn 2008 אמממ בהחלט אני במסיבה
20. Knob - Music קטע מעולה, אבל עשוי להימאס בקרוב ...
אחלה מיקסטייפ לירן!

Akay4

New member
תיקון טעות:

12. Deepfield - Fall Apart זה די טוב! 13. Saving Abel - Addicted הפתיע אותי שאתה שומע כבד, זה מעולה!

mickey tam

New member
אני אנסה להגיב עליהם...

1. Augustana- Sweet and Low מעולה, ממש אהבתי. 2. KT Tunstall - If Only פחות טוב מ- Saving My Face , אבל גם טוב עושה חשק לנסות את הדיסק שלה... 3. Anna Nalick - Shine כשהשיר הזה פורסם פה לראשונה הוא היה נחרש אצלי במשך שבועיים, עכשיו אני קצת ברגיעה ממנו אבל בכל זאת שיר מעולה. 4. Landon Pigg - Coffee Shop לא מכיר 5. Duffy - Mercy מעולה! מזכירה בקו המוזיקלי שלה את איימי בכלל כל גל הזמרות החדשות האלו מנסים לעלות על הגל של איימי (לא שיש בזה משהו רע) אוהב את הסגנון, אני אנסה את הדיסק 6. Guillemots - Get Over It לא מכיר 7. Jaymay - Gray or Blue לא מכיר 8. Nels Andrews - dollar and the לא מכיר 9. Editors - push your head towards the air חמוד, לא הכי תפס אותי 10. The Kooks - I'm Always Where I Need To Be מעולה, אני ממש מחבב אותם טוב אני לא אמשיך לעשירייה הבאה כי אני לא מכיר מתוכה כלום... אני אנסה אותם בהמשך השבוע... בכל מקרה תודה רבה :) נהנתי לקרוא

galoosh33

New member
תודה לירן ../images/Emo47.gif

אני מכירה פה הרבה מהשירים אבל יש בכל זאת כמה שלא אז אני מורידה את המיקסטייפ.. מקווה שיהיו עוד כמה טובים.. תודה רבה לירן

למעלה