הקרב היומי

../images/Emo112.gif הקרב היומי

שלום וברוכים הבאים לקרב היומי!
בקרב היומי של אתמול הייתה השתתפות יחסית מספקת , תמשיכו כך אני לא רוצה לראות אותנו יורדים מ-7! בכל אופן, השאלה הייתה מה פרק הצמחוני הטוב ביותר , והתשובה הייתה... היה קרב לא מאוד צמוד עם "אדוני ראש העיר", אבל לבסוף ניצח הפרק מהעונה הרביעית, הלא הוא צמחוני נגד מנדלבאום ג'
והיום! פרקים בערוץ הילדים ! שזה אומר פרקים קלאסיים ביותר מהעונה 1. הלא הם: מה עודד אמר - עודד נותן לקובי מחבת בראש, וקובי חושב שהוא הפך לעודד מנשה. רוני מקבלת רק 70 במתמטיקה ונכנסת לדיכאון. או להיות טל מוסרי - החבורה מגלה פתח סודי במרתף של גרי, שמוביל למוחו של טל מוסרי, והם מנסים לקבוע הופעה ללהקה בערוץ הילדים.

מה עודד אמר ../images/Emo127.gif

לדעתי, זה גם אחד הפרקים הגדולים ביותר בתולדות הפיג'מות. באמת, אם לא ראיתם אותו כמה זמן, קחו 25 דקות, תדליקו את הויאודי ותהנו. קורע מצחוק, קורע, ולקח לי הרבה זמן להבין את זה. הבטן של עודד שרה בלבלי אותו ("פרה משוגעת"), קובי בתור עודד מנשה "יוסי חבל אנחנו נברר איפה אתה גר ונטפל בך", "אני זה המורדים." "איזה מהם?" "כולם!", "זה סימן בשביליייי", "אני עודד מנשה אני עושה פה מה שאני רוצה", "מה מה את רוצה אני הייתי חולה! הפסדתי מלא שיעורים! מעצבנת אחת!"
גדול. ולהיות טל מוסרי תמיד היה קצת אוברייטד בעיניי! הקטעים של הפיג'מות מעולים, אבל טל מוסרי פשוט לא מצחיק.

../images/Emo45.gif להיות טל מוסרי

הפרק שהפך להצלחה עצומה - ודורות שלמים של חובבי פיג'מות גדלו עליו. ולאחר שבעונות האחרונות נערכו עוד מחוות לסרטים ולסדרות - זה אחד הטובים מבינהם,

pijamot2

New member
מה עודד אמר

את האמת, שני הפרקים לא היו הכי. לדעתי פשוט דחפו את הפרקים האלה כי עשו עסקה שהתוכנית תשודר בערוץ בתנאי שיראו מנחי ערוץ הילדים

B R A Y E R

New member
מנהל
2 הפרקים הכי חרושים מהעונה הראשונה..

אבל מה עודד אמר לוקח
עם אחת הבדיחות שמצחיקות אותי כמעט כל פעם שאני רואה את הפרק מחדש: "הצילוווווווו חטפו אותייייי חטפו את עודד מנשה!!!!!!!!!" "הגיע הזמןןןןןןןןןןן"

למעלה