מיתופיה בתפוז
אנשים

טוב נו../images/Emo194.gif

שם: קרן גיל: 18 וחצי עיר מגורים: תל אביב שיר אהוב של ברי: וואיי יש מלא...מונסון בעיקר עכשיו שיר אהוב;לא של ברי: יש יותר מידי שיר השבוע: הדפוק הזה - ירמי קפלן סרט שאת\ה רוצה למליץ עליו: משפחת סימפסון!!! אהההה תראו!! ספר שאת\ה רוצה להמליץ עליו: קודם כל הירגעי - שירי צוק וגם חמש עשרה דקות.. [גם שלה] תמונה: נהה עוד משו? חם!!

Chen Shesek

New member
../images/Emo9.gif

שם: חן גיל: אתמול (20.8) 13. עיר מגורים: מודיעין שיר אהוב של ברי: ככה זה, יומולדת, רגעים, הדמעות של לילי. שיר אהוב;לא של ברי: יש יותר מדי. שיר השבוע: הכי יפה בעולם- מאור כהן. סרט שאת\ה רוצה למליץ עליו: סימפסונס! ספר שאת\ה רוצה להמליץ עליו: "ספר טיסה" תמונה: אין
עוד משו? אתמול יומולדת, חשבתי כמעט על כל הפרטים..

גיל מ

New member
הנה..

שם: גיל גיל: 20 עיר מגורים: ראש"צ שיר אהוב של ברי: כרגע? "אני יודע" שיר אהוב;לא של ברי: פורטיס - דניאל ג'וק שיר השבוע: פורטיס - שקיעתה של הזריחה סרט שאת\ה רוצה למליץ עליו: אין ספר שאת\ה רוצה להמליץ עליו: אין תמונה: וואלה עוד משו? עוד 13 חודש ויום (צעיר שכמותי)

Tinch

New member
מה הסיכוי שהשרשור יקפוץ?

שם: טניה גיל: 19 עיר מגורים: נכון לעכשיו - קרית אתא שיר אהוב של ברי: הזיות שיר אהוב;לא של ברי: נו, יש הרבה! כרגע השיר הכי נטחן הוא scorpions - still loving you שיר השבוע: ההוא מלמעלה סרט שאת\ה רוצה למליץ עליו: ואם אני לא רוצה? ספר שאת\ה רוצה להמליץ עליו: אני עדיין תקועה עם ההארי פוטר הזה.. תמונה: עזבו אותי מתמונות באמאשלכם עוד משו? כן. אם אפשר קפה קר, 2 כפיות קפה, בלי סוכר, מעט חלב והרבה קרח. תודה.

למעלה