סוגיות תעסוקה שונות

etilly

New member
סוף סוף...אני תובעת אותם!!

אחרי חופשת הלידה שלי, "נאלצתי" להתפטר ממקום העבודה שלי, ואחרי המון המון בלאגן שעשו לי שם, אני סוף סוף נושמת לרווחה ומחייכת. זאת כזאת הקלה לעוף ממקום עבודה שבמשך חודשים שיחק איתי!! (הלנת שכר, גניבת זכויות יוצרים וכו´) אחרי ששלחתי מכתב התפטרות ולא קיבלתי שום תגובה ושום כסף מהמעסיק, הגיע הזמן לתבוע אותו את הטפסים כבר מילאתי בעזרת ש.י.ל ועכשיו אני צריכה להגיש אותם לבית דין לעבודה. איפה הם נמצאים בת"א??? מישהו יודע? אני יודעת שברח´ שוקן...אין לי מספר. תודה!

shellyland

New member
שאלה בקשר לחוקי עבודה

האם מישהי יכולה לומר לי מה קובע החוק בנוגע להזחר הוצאות נסיעה למקום העבודה וממנו ע"י המעסיק?

hannat

New member
סיפור אמיתי!!

כן, זו אני מהודעה קודמת שנושאה: הילרית העולם... בטלה אני מעבודה זמן רב, והחלטתי לנקוט יוזמה, לעשות מעשה, אם אין אני לי... נזכרתי שלא מכבר ראיתי במרכז מסחרי מכון בריאות המתמחה במסג´. אם כך, מה יכול להיות רע, חשבתי לעצמי, אלך לשם, ויחד נוכל לרפא אנשים, היא תעסה ואני ארפא... לא יכול להיות מושלם יותר. זימן לי הגורל להגיע אתמול לאותו מרכז, פתחתי הדלת, ובחיוך ידידותי אמרתי לחלל האויר: שלום. מייד יצאה אלי בחורה נחמדה, רוסיה, העיפה בי מבט ואמרה, כן, יש לנו הכל, כל מה שתרצי, אנחנו עושים הכל... התחלתי לומר, אני מחפשת עבודה וחשבתי ש.. ואז יצאה בחורה אחרת, לבושה בלבוש מינימלי, ושאלה אותי במבטא רוסי כבד, מה את רוצה כאן?? פה, כבר נדלקה לי נורה, אבל עדין לא נפל האסימון. חשבתי שאולי היא באמצע קבלת עיסוי אחרת למה היא לבושה בצורה כזו... או ש...!! ואז קלטתי... הבנתי שהגעתי למכון, בואו נאמר, מקצועי יותר, גמגמתי משהו, וברחתי החוצה... מצד שני כבר נאמר - כל עבודה מכבדת את בעליה, לא?

RUTHY13

New member
אוכל מוכן

יש לי שאלה אליכם, האם הנוהג של מכירת אוכל בשוק האוכל בקניונים למינהם אכן משתלם, המדובר באוכל מבושל למיניו. ואם יש מידע בהקשר למחיר להשכרת הדוכן בימי שישי? בתודה מראש.

אתנה33

New member
בקשת עזרה......

באם מישהי פה יודעת על משרה פנויה למנהלת אדמניסטרטיבית? באמתחתי כ - 10 שנות ניסיון בתחום הניהול האדמניסטרטיבי כולל טיפול בכ"א ספקים לקוחות ניהול שוטף של חברה ועוד. אודה לכן על העזרה הדס

העברתי את ההודעה למישהו שמחפש

רק שאין אימייל בכרטיס האישי שלך. מוזמנת להכניס גם הודעה בלוחות.

הבעיה היא, שזו עבודה

שבעלותיה לא בחרו בה ובכל זאת היא לא מכבדת אותן. זו בעצם הסוגיה המהותית כאן.

כמה מחשבות בנושא

ראשית - משרד הבריאות סגר לאחרונה את דוכני האוכל בקניון ליד ביתי כי לא ניתן לשמור על היגיינה מקסימלית ואין פיקוח על בישול בבתים. כמו כן - יש בעיית כשרות מאותה עילת פיקוח. מגוחך, אבל זה מה שקורה. יתרה מזאת - לי אישית זה נראה הרבה עבודה על מעט כסף. נראה לי כדאי יותר למכור אוכל מוכן דרך חנויות ומעדניות. או ישירות לצרכנים. את יודעת כמה משפחות עסוקות תשמחנה לקבל אוכל לשבת ישירות הביתה ? ולמשך השבוע, כשאין זמן לבשל לילדים ? השאלה הפתוחה היא שאלת הפרסום וכאן אולי סטנד בקניונים יכול לעזור. יע"ז - גם פרסום בפורומי הורים, פורומי אוכל, סופר מרקט שכונתי, גן ילדים, תיבות דואר יכול לעזור - ואולי יותר. לגבי השכרת דוכן - פרטים תוכלי מן הסתם למצוא טלפונית אצל מנהלות הקניונים. בתאבון ובהצלחה

למעלה