שרשור ציו(ד)ץ

lolipop25

New member
מבצעי עגלות של חברת פג פרגו

חשבתי שיהיה נחמד לפרסם פה על מבצע שראיתי הבוקר בעיתון "ישראל היום" ברכבת בדרך לעבודה עגלות של דגמי 2008 במבצע עגלת UNO עולה 1699 במקום 2590 ש"ח !!! עגלת SWITCH עולה 1849 במקום 2790 ש"ח !!! עגלת סקייט עולה 2990 במקום 4990 ש"ח !!!!!! עגלת תאומים 60/40 עולה 1299 במקום 1990 ש"ח !!!!! עגלת אריה קומפלטו עולה 799 במקום 949 ש"ח !!! וסלקל פרימו ויאג'יו עולה 799 במקום 1290 !!! אני יודעת שלא כולם קוראים ישראל היום ולכן חשבתי לנכון שכדאי לפרסם את זה פה למקרה שזה מעניין מישהו שיהיה שבוע טוב!!!!

שירה4321

New member
על איזה כיסא אוכל אתם ממליצים?

היי לכולם/ן, אני מתלבטת איזה כיסא אוכל כדאי לקנות. המליצו לי על שניים: 1. ליפסקי של "כתר" 2. פרימה פאפא של "פג" מה אתם ממליצים? פער המחירים מאוד משמעותי בין שני הכיסאות והייתי שמחה לדעת מה ההבדלים ביניהם ואולי יש לכם/ן ניסיון איתם... תודה רבה

אני בשוק מהמחירים...

בלי קשר, נדמה לי שהכסא של פג על גלגלים - אני לא בעד... לכסאות של פג יש יתרון שחל מהם יכולים להשען לאחור ואז אם יש לך ילד שמתחיל טעימות, אבל עוד לא יושב הרבה זמן / יציב, אפשר עדיין להאכיל אותו בכסא. בכל מקרה - לא חושבת שהייתי משלמת 850 שקל על כסא אוכל, נראה לי הגזמה פראית...

xxss1

New member
הכסא של פג

מאוד דומה לכסא שיש לנו,אבל יותר יקר... לנו יש את הכסא של דוקטור בייבי -פרינס. מאוד מרוצים,קל לניקוי,כמה מצבי גובה,מגש נישלף וכו'. נמצא אצלנו קרוב ל 3 שנים,ילד שני והוא במצב מעולה. כדאי לך לבדוק בגלל ההבדל במחיר.

פ ט ל2

New member
לי היה את הפרימה פאפא, הוא בסדר לא יותר

מזה. לא מצדיק את המחיר הגבוה יש של חברות אחרות שגם בהם יש מצבי הטייה ומצבי גובה שעולים פחות. נדמה לי שלזה של ליפסקי אין מצבי הטייה למשענת זה רק מצב של ישיבה מוחלטת.

וואו, זה פשוט מצחיק

הפרימה פאפא הזה הוא התגלמות הבדיחה על הורים שמוכנים לשלם סכומים מטורפים על שום דבר מיוחד! הליפסקי זה אחלה כסא. יש לנו אותו ואנחנו מאוד מרוצים. קל לניקוי וכל זה.

לנו יש את ליפסקי כתר ואנחנו מרוצים עד הגג

נוח לשבת, רחב מספיק שלא נתקעות רגליים/ ידיים כשרוצים להוציא את הילד. הגדול נהנה ממנו גם הקטנה ואפילו בין לבין השתמשו בכסא השכנים. קל לניקוי וגם אם קורה וחסר חלק אפשר להשיג בקלות ובזול 170 ש"ח עלה לנו ולא הייתי מוציאה יותר על כסא אוכל

A b b e y

New member
להורים שלי יש את של כתר

ואני לא אוהבת אותו. מה שטוב בו- השולחן נשלף, יש לו כמה גבהים, קל לניקוי. אני לא אוהבת- את הקשירה (אולי זה השתנה, מה שיש להם נראה כמו בתמונה אבל מלפני כמה שנים), והוא לא נראה לי כ"כ נח וגם הרבה פעמים כשמשנים לו את הגובה מספיק סטיה קטנה שלא שמים אליה לב, מושיבים את הילד- והופס- יורד לשלב הכי נמוך...

Ksarit75

New member
לנו יש כסא MAM של בייבי סייף

כזה: http://www.24p.co.il/model.aspx?cat=EAD&id=44228 הוא עולה הרבה פחות, והילד שלנו היה משוגע עליו מהרגע שהנחנו אותו בו. לגב יש 3 מצבים וזה נהדר מגיל צעיר, וגם הגובה מתכוונן. לדעתי אין לכסא הזה שום חסרון, מעבר לזה שהוא קצת כבד (וגם אלה שאת שמת בקישור כבדים לא פחות, כך שזה מתבטל).

ללילילל

New member
../images/Emo1.gif../images/Emo29.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif מצעים

איפה כדאי לעשות קנייה די גדולה של מצעים (גם לילד וגם לגדולים), באיכות טובה ולא מקושקשים? אנחנו מחליפים מיטות, ואין לי אף סדין שיתאים למידות החדשות...

yaelyb

New member
אני קניתי בגולף ודי מרוצה...יש גם במשביר

אבל אין להם מבחר כזה גדול (נכון למשביר שבסנטר)

מצעים חלקים וטובים יש בחנויות של פריד

יש אחת בדן דיזיין סנטר בר"ג-ב"ב. אפשר לקנות שם סדינים, ציפות וציפיות לחוד ולעשות "מיקס אנד מאץ'". אני מאוד אוהבת את האיכות שלהם. קונה גם בורדינון ובגולף, יש שם סטים נחמדים וטובים, העניין הוא שלרוב הסדין הוא היחיד שחלק, והציפית בד"כ עם דוגמא כלשהי.

norry

New member
כסא בטיחות לבן שנתיים וחצי

אני מעוניינת לרכוש כסא בטיחות שטוב עד 36 ק"ג או יותר. אשמח להמלצות + אם מישהי יודעת מחירים/איפה כדאי לרכוש.

annabe

New member
ליפסקי, אבל לא זכרתי שהוא עולה כך. חשבתי שזול

יותר. כשהגדול התיישב לאכול קיבלתי מאחותי כסא מפונפן, עם ריפוד ופטנטים, ובילתי חצי יום לאחר כל ארוחה בנקיון שלו. נשברתי די מהר, מסרתי אותו, וקניתי במקום את הפלסטיק הפשוט. פשוט וקל ונוח. וגם קטנה השתמשה בו.

n o a p

New member
לנו יש את פרימה פפה

ואכן שילמנו גם לפני 6 שנים איזה 800 שח אם אני לא טועה. ומה אני אגיד לכם מצידי שווה כל שקל. נכון להיום הוא עבר שני ילדים ויהיה מוכן לבא בתור והוא נראה כמו חדש, מצב מצוין ובלי בלאי בכלל. לכיסא בתמונה יש גלגלים אבל בתקן הישראלי לא מאשרים כיסא אוכל עם גלגלים ולכן אם אני לא טועה אין גלגלים בישראלי. (לכל החברות שלי כאן יש אותו גם והוא עם גלגלים אבל הוא אמריקאי, וכאן הוא לא כל כך יקר..). בזמנו ליפסקי היה נראה לנו לא מספיק איכותי, הילדה שלנו שהיתה קטנה יחסית טבעה בכיסא ולא ישבה בו נוח. והשולחן היה גבוה מידי. אם יש לכם זמן פשוט תקחו את הילד לחנות ותשימו אותו על הכסאות ותראו על מה הוא יושב הכי בנוחות. יש עוד הרבה כיסאות באמצע בין ליפסקי לפרימה פפה. (פרימה פפה גם גדול יחסית אז אם אין לכם הרבה מקום במטבח לא בטוח שהוא הקניה הנכונה, למרות שהוא מתקפל אחלה).

למעלה