סיכום שבועי

Devils Pet

New member
../images/Emo119.gif סיכום שבועי../images/Emo70.gif../images/Emo119.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: גנוב מס. ושאלונים- שמח מהשעון חורף? מה אתה הכי אוהב בסוכות? איפה אתה בסוכות? עושה סוכה? אתה שמח שמתחיל הסתיו או שאתה מאלה שאוהבים את הקיץ? צם ביום כיפור? מה אתה עושה במהלך יום כיפור בדרך כלל?(גם בערב וגם ביום למחרת) מה אתה הכי אוהב בסתיו (סתיו, שתקי.)? כשיורד מבול-מעדיף להיות בחוץ או בבית? מעדיף שיהיה לך ממש חם או ממש קר? חג שמח לכולם
שיפול עליכם עץ אתרוגים.

מסכמת

משהו טוב שקרה לך השבוע: כלום.. הכל חרא משהו רע שקרה לך השבוע: הכל.. חברים מפגרים יש לי >< אם אפשר לקרוא לזה חברים.. שיר שלא הפסקת לשמוע: כל השירים של staind שיש לי.. התחדשות השבוע: חברים חרא
תוכנית השבוע: פשע מין העבר סרט השבוע: אלדין עם אחותי הקטנה?
ספר השבוע: ספר היסטוריה.. >< מאכל השבוע: מים יציאת השבוע: צרחות על אנשים בטלפון... משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: כלום.. למות משעמות
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ברגע זה ממש אבל ממש אני לא רוצה לפגוש מישהו >< ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: כלום.. בקושי דיברתי עם אנשים.. תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: חרא גנוב מס. ושאלונים- שמח מהשעון חורף? אותו דבר מבחינתי מה אתה הכי אוהב בסוכות? חופש איפה אתה בסוכות? נראה לי שאני אלך לחברה שלי.. היחידה שלא צבועה >< עושה סוכה? לא אתה שמח שמתחיל הסתיו או שאתה מאלה שאוהבים את הקיץ? סתיו צם ביום כיפור?לא מה אתה עושה במהלך יום כיפור בדרך כלל?(גם בערב וגם ביום למחרת) בדרך כלל אני יומיים שלמים אצל חברים ומסיבות וכאלה.. אבל הפעם הם היו כאלה חראות! מה אתה הכי אוהב בסתיו (סתיו, שתקי.)? שמיכות פוך
כשיורד מבול-מעדיף להיות בחוץ או בבית? בבית עם שוקו חם
מעדיף שיהיה לך ממש חם או ממש קר? ממש קר סופ"ש נעים לכולם

Down And Away

New member
|ג'ייד|../images/Emo112.gif אנגוס, חוטיני ונשיקות חזיתיות.

[לא הייתה לי כותרת] משהו טוב שקרה לך השבוע: נממ.. לא יודעת. משהו רע שקרה לך השבוע: קצת כזה. שיר שלא הפסקת לשמוע: Fer Sure Remix- The ולא זוכרת את השם המלא שלהם. חח התחדשות השבוע: נמפ. לא זוכרת. תוכנית השבוע: היפה והחנון, סאות'פארק. כל.כך.הרבה.סאות'פארק.
סרט השבוע: ראיתי הרבה. אני כריסטיאנה פ., 13, סודות כואבים, ועוד סרטים על ילדות שחותכות/מזריקות לעצמן. ספר השבוע: לא קראתי. |הומו| מאכל השבוע: ג'אנק כנראה. יציאת השבוע: חחח היום לחברה, היה כלכך מצחיק יו. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ת''א ב16 !!!11 אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: סוד. |הומו| ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: סוויטסוויטטטטטט תמונת השבוע: היר יו גו התוכניות שלי לשבוע הבא: תל אביבוש. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נחמד מינוס. :) גנוב מס. ושאלונים- שמח מהשעון חורף? בהחלט. מה אתה הכי אוהב בסוכות? את החופש. איפה אתה בסוכות? אצל דודה שלי. עושה סוכה? יאפ. אתה שמח שמתחיל הסתיו או שאתה מאלה שאוהבים את הקיץ? סתיו.
|הערכהעצמיתמופרזת| צם ביום כיפור? חחחח לא. מה אתה עושה במהלך יום כיפור בדרך כלל?(גם בערב וגם ביום למחרת) מטיילת/ישנה/משתעממת למוות/דופקת את הראש בקיר עד זוב דם. מה אתה הכי אוהב בסתיו (סתיו, שתקי.)? הכל. פשוט ילדה מושלמת. אין מילים.
כשיורד מבול-מעדיף להיות בחוץ או בבית? בחוץץץץץ בשלוליותתת %@#$^@ מעדיף שיהיה לך ממש חם או ממש קר? ממש קר.

נחמד מצידך שתיקנת.

וסתיו, מי אני שאדבר? היה לי פאקינג לק ורוד לפני כמה חודשים. -__-

פלאפאל

New member
משעמם לי. זה או להיות פה או לישון ;;

משהו טוב שקרה לך השבוע: לא זוכרת כרגע, אבל היה. משהו רע שקרה לך השבוע: אממ אחותי המטופשת עשתה פירסינג באקדח אצל מישהו ברחוב בלי רישיון ועכשיו כל האחים צועקים עליה אבל מסתירים מההורים, אז אנחנו צועקים בסתר. שיר שלא הפסקת לשמוע: i love you baby, כי הית' לדג'ר כזה חמוד כשהוא שר את זה
התחדשות השבוע: בושם. אחד ספר של פטריק זיסקינד, ואחד בושם באמת שאני אקנה עוד מעט
תוכנית השבוע: הפיג'מות? סרט השבוע: ראיתי רק סרט אחד והוא היה קקי לחלוטין. אם מציעים לכם ללכת לחבר של החברה של החבר של החברה או משהו בסגנון, אל תסכימו. זאת קומדיה רומנטית מעפנה שמתחזה לקומדיה נורמלית. ספר השבוע: התפסן בשדה השיפון. סלינג'ר צריך לקחת חמישה שקלים בתמורה לזה שינשקו לו את התחת, כולם יהיו מרוצים והוא יהיה עשיר. מאכל השבוע: חצילים. יציאת השבוע: בשישי בערב. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לקנות מלאנתלפים בגדים!)~(@!#_ אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין אחד ספציפי. ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: תעשו טובה ;; תמונת השבוע: אין לי כוח. התוכניות שלי לשבוע הבא: לקנות מלאנתלפים בגדים, ולראות חברה שלא דיברתי איתה ארבעה חודשים. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נחמד. גנוב מס. ושאלונים- שמח מהשעון חורף? מאוד. אבל אני גם מאוד שמחה משעון קיץ. כל עונה זה טוב
|היפי| מה אתה הכי אוהב בסוכות? את זה שיש סוכה. איפה אתה בסוכות? דודים דתיים. עושה סוכה? השנה לא. אתה שמח שמתחיל הסתיו או שאתה מאלה שאוהבים את הקיץ? אני שמחה שמתחיל הסתיו אבל אני גם אוהבת את הקיץ
צם ביום כיפור? לא. מה אתה עושה במהלך יום כיפור בדרך כלל?(גם בערב וגם ביום למחרת) הולכת לכותל. מה אתה הכי אוהב בסתיו (סתיו, שתקי.)? לא את הקרמבו. כשיורד מבול-מעדיף להיות בחוץ או בבית? לא משנה, זה כייף באותה מידה. מעדיף שיהיה לך ממש חם או ממש קר? לא יודעת? חג שמח~!

למעלה