שלום לפורום היקר,

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif שלום לפורום היקר,

אני, כאיש שמאל ליברלי ופלורליסטי, התחלתי להבין דבר אחד בתקופה של מבצע עופרת יצוקה, התחלתי להבין כי בצד השני אין דבר כזה שמאל. ערבי, בעיקר המוסלמי - לרוב יהיה ימני ודתי ויעקוף את ליברמן בסיבוב. והכי הזוי זה השמאל שלנו. שתונך בימין הקיצוני הערבי. נשאלת השאלה, האם קיים אצלהם בכלל שמאל פוליטי, אצל הערבים. שמאל שמוכן לפשרות, כמו שהשמאל הישראלי מוכן. כנראה שאין. בזמן המבצע למדתי ועודני לומד באוניברסיטת חיפה, בא היו מספר הפגנות, כאשר אחת מהן הייתה אלימה עד כדי 12 עצורים ומספר פצועים. ראיתי את השנאה בעיניים. את השנאה כלפיי, כלפי יהודים וציונים. משום מה להיות חייל בצה"ל, מילואימניק וכו - כבר לא מוסרי, כבר לא ערך במדינה הזאת. ואני שואל לאן לעזאזל הגענו, כאשר רוצים שאני אתבייש בלאום שלי? אני חייב לציין, שאין לי בעיה עם המיעוט הערבי, כל עוד יהיה דמוקרטי, אבל הוא לא. פשוט כ"כ לא... הוא מקבל כ"כ הרבה זכויות והטבות, יכול להתחיל ללמוד 3 שנים לפנינו, ולעשות מה שטוב לו. יש לי 45% אנשים בכיתה (מתוך 150 איש) שהם ערבים. מקבלים הרבה ועדיין בוחרים להגיד לי "מה יקרה לך מתי שאנו נהיה כאן הרוב?" (זה ממקרה אחר שהיה לי בעבודה לפני כשנה) בוחרים לפגוע בכל יסוד של המדינה הזאת. הרי שברגע וחלילה הם יהיו כאן הרוב - לא תהיה פה דמוקרטיה וחופש כמו שיש עכשיו. אז אולי נהפוך למיני ארה"ב שזורקת ותזרוק לכלא כל מי שמעיז לשרוף את דגלה ולפגוע בריבונותה? אולי באמת נגיד, לכל הציבורים בארץ - בלי נאמנות - אין אזרחות? לכן חברים, איש שמאל כמוני, שתומך ומוכן להילחם על הדמוקרטיה, באמת מוכן להילחם עליה - (וחייבים להשתמש פה בדמוקרטיה מתגוננת), חושב היום להצביע ליברמן. דבר אחד עדיין מרתיע אותי, האם המפלגה הזאת תחרוץ את גורלי בצורה האישית. אני הומוסקסואל. וכידוע בארץ, אין לנו זכויות שוות בכל דבר. כאשר אנו כ-ן משרתים את המדינה, נאמנים לסמליה וחוקיה לחלוטין. מה דעתה של מפלגת ישראל ביתנו בעניין זה? האם ברית הזוגיות תהיה גם בשבילנו ולטובתנו? או שחלילה, באם אבחר בישראל ביתנו, היא תחרוץ את גורלי, ותתנגד לזכויותיי. לילה טוב, הלוחם.

Rafuf1

New member
תגובה לwarrior

תגובתך הייתה מעניינת ומרעננת כאיש שעבר מתמיכה בקדימה לתמיכה בליברמן אני שמח לראות תהליך של התפכחות בחלק מאזרחי המדינה שהיו משוכנעים בדרכו של השמאל ומבינים שהדמוקרטיה (אנרכיה)במתכונת הנוכחית מובילה אותנו לחורבן בית 3. באשר לזהותו המינית של אדם איני חושב לרגע לישראל ביתינו יש בעייה עם זה.ממש לא ישראל ביתינו היא מפלגה נאורה מתקדמת וחרטה על דגלה את עיקרון הנאמנות הערכית למדינה ולאזרחיה. נהפוך הוא ישראל ביתינו מעודדת לאחדות העם היהודי בלי קשר לזהות מינית. הזהות המינית בעיניי היא העדפה חופשית של כל אדם הטרוסקסואל או הומוסקסואל כל אחד חפשי לבחור את העדפותיו ובטח שזה לא צריך להשפיע על זכויותיו באשר הן.

לישראל ביתנו אין בעיה עם להטבים. הבעיה היא

שמרצ לקחו מונופול על הלהטבים ונותנים לכולם להרגיש ששום מפלגה אחרת לא תתמוך בהם. ובכלל מרצ פוחדים ברמות מביכות

Lior T1

New member
הפגנות שנאה אלימות באוניברסיטאות

לגבי עמדת המפלגה בנושא זהותו המינית של אדם אוכל רק לחזק את תגובות חבריי להודעתך ולומר כי אין קשר בין זהותו המינית של אדם לבין נאמנותו למדינה - הרעיון שמניע את המפלגה הוא לחזק את הקשר והחיבור למדינה ולא להוקיע אנשים על סמך נטיותיהם המיניות. בלינק המצורף תוכלו לצפות בסרט המתעד הפגנה כמו שתוארה לעי"ל . הפגנות באונ' חיפה פשוט בושה וחרפה!

למעלה