אני ממש בהלם

מצב
הנושא נעול.

elians

New member
תחנה חדשה ?

וזו תחנה יחסית די חדשה
תחנה חדשה ?
יש דבר כזה ? בקרית מלאכי ? מה זה בכלל תחנה חדשה .. אהה כן היה לי כזה בגב... פעם...
[למי שלא הבין - משמעו לא יודעים בכלל מה זה תחנה חדשה בעיר]

idos2

New member
הינה סיבה מאוד פשוטה

אבל למה את חושבשת אי נסיעה ברכבת
תגרום לחיילים לנסוע בטרמפים אחרי הכל יש יותר אוטובוסים מאשר נקודות עצירה של רכבות .. עד השנים האחרונות איך נסעו במדינה? על גמלים או על כבשים? עד היום היו אוטובוסים .. הצבא לא גדל אלא קטן שנים האחרונות. חיילים לא יסעו בטרמפים, הם יסעו באוטובוסים, תמונה מצורפת לתזכורת מהו אוטובוס.
הינה סיבה מאוד פשוטה
עד היום, הייתי נוסע כל יום לבסיס ברכבת - מרחק של סה"כ שעה נסיעה. איתי ברכבת היו נוסעים עוד קרוב ל200 חיילים (לא כולל יום ראשון) בקטע שבין נתניה לתל אביב. (וכאמור יש בבוקר רכבת כל 20 דקות בקטע הנ"ל) עכשיו אנחנו עומדים בפני 2 בעיות, 1 אישית שלי ו1 "כללית". 1. אותם 200 חיילים יצטרכו לעלות על אוטובוסים, כלומר אגד תצטרך לספק 4אוטובוסים נוספים על כל רכבת, שיצאו מנתניה לכיוון תל אביב מתישהוא בין 6 ל7 בבוקר כלומר סה"כ כ12 אוטובסים. האם לאגד יש מספיק אוטובוסים בשביל זה גם ביום ראשון? 2. כמובן שאני גם אצטרך לצאת שעה קודם מהבית בשביל להגיע באוטובוסים, ואני גם אגיע הביתה שעה מאוחר יותר אחה"צ. אני צריך להזכיר עוד פעם שאני משרת בצבא הגנה לישראל, ותורם 3 שנים מהחיים שלי (טוב נו, מקבל משכורת של 350 שקל בחודש), אז נראה לי שהמינימום שאפשר לעשות זה לאפשר לי להגיע הביתה בצורה נוחה ובטוחה. אם אני יגיע למסקנה שנסיעה בטרמפים תביא אותי לבסיס שלי יותר מהר, אני בהחלט ישקול את האופציה הזאת, לפני הגיוס נסעתי לא מעט בטרמפים.

מזעזע אבל מציאות

אני ממש בהלם
חיילים לא יסעו יותר חינם ברכבת? מה זה הדבר הזה, האם רוצים לזרוק את החיילים לצדי הדרכים לעצור טרמפים, הרי כל אחד יודע איזה חיות טרף מחכות להם שם. אסור שיפקירו את החיילים לטרמפים ואני כותבת את זה בכעס רב למרות שאין לי "חייל פרטי" משלי, אני כותבת את זה מתוך אכפתיות ופחד ממה שזה עלול להביא.
מזעזע אבל מציאות
אנו שוב עדים למשחק הפוליטי/ביורוקרטי המביש והבזוי ששלטונות המדינה משחקים על גבם של חסרי הגנה. כל גוף והאינטרס שלו: האוצר - להעביר מינימום של תקציב במקסימום של איחור. משרד הבטחון - לזכות במקסימום תקציב לכל המטרות. הרכבת (שאינה מוסד צדקה, אלא עסק) - (א) לקבל מימון עבור נסיעות שיכסה את המחיר; (ב) להקטין את הביקוש לשירות והצפיפות בימי ובשעות העומס בתקופת הביניים, עד שיורחב קיבול הקווים ויגיע ציוד נוסף. בסופו של דבר דעת קהל + הכנסת יגרמו לכך שיחודש ההסדר, אבל באזו צורה מכוערת!!!!!

814

New member
מדינת חלם

מזעזע אבל מציאות
אנו שוב עדים למשחק הפוליטי/ביורוקרטי המביש והבזוי ששלטונות המדינה משחקים על גבם של חסרי הגנה. כל גוף והאינטרס שלו: האוצר - להעביר מינימום של תקציב במקסימום של איחור. משרד הבטחון - לזכות במקסימום תקציב לכל המטרות. הרכבת (שאינה מוסד צדקה, אלא עסק) - (א) לקבל מימון עבור נסיעות שיכסה את המחיר; (ב) להקטין את הביקוש לשירות והצפיפות בימי ובשעות העומס בתקופת הביניים, עד שיורחב קיבול הקווים ויגיע ציוד נוסף. בסופו של דבר דעת קהל + הכנסת יגרמו לכך שיחודש ההסדר, אבל באזו צורה מכוערת!!!!!
מדינת חלם
החיילים הולכים לדאוג לבטחוןהמדינה הם לא הולכים לטיולים אלא בעל כורחם לבסיס מוצב וגם זה לא נותנים להם אם הגיעו לזה סופו שיבטלו גם את נסיעות החינם באוטובוסים ויחזרו למחיר הקבוע ואף יותר מזה

ארזS

New member
מ ז ע ז ע ../images/Emo70.gif ו מ ע צ ב ן ../images/Emo46.gif

אני ממש בהלם
חיילים לא יסעו יותר חינם ברכבת? מה זה הדבר הזה, האם רוצים לזרוק את החיילים לצדי הדרכים לעצור טרמפים, הרי כל אחד יודע איזה חיות טרף מחכות להם שם. אסור שיפקירו את החיילים לטרמפים ואני כותבת את זה בכעס רב למרות שאין לי "חייל פרטי" משלי, אני כותבת את זה מתוך אכפתיות ופחד ממה שזה עלול להביא.
מ ז ע ז ע
ו מ ע צ ב ן

הם (ה"בכירים") מקבלים מיליונים והחיילים שלנו צריכים להסתובב שעות בדרכים ? זאת פשוט ניבזות לשמה !

מצב
הנושא נעול.
למעלה