רק דיברתם על קלנועיות

אני עובר לקלנועית רוצחתתטטטט!!!!!

אבל למה לרכב בלי קסדה ראבקקקקקקקקקקקקק

34TK

New member
זה עצוב מאוד שלמרות שיש חוק יאמר כי הרוכב אשם

מפני שלא חבש קסדה(בספק) ונהג הקלנועית יזוכה רק משום שיש לו יותר גלגלים. אם לא היה מדובר במוות של אדם הייתי מסתלבט על בימוי כלשהו של המשטרה . הי"ד!

AVNER XR

New member
דווקא הודיעו שנהג הקלנועית שהינו בן 80 אשם

עקב אי מתן זכות קדימה,אני מבין ששינאת השוטרים מפריעה אבל דחילק לא נמאס לכם.

xfwind

New member
../images/Emo10.gifקיבוץ, כמה מהר כבר נוסעים שם../images/Emo35.gif

מישהו קצת הגזים, (לא השתולל חלילה
)

asparagos

New member
לא מכיר את הקיבוץ הנ"ל

אבל ביישובים שבהם השטח בו נוסעים משמש גם הולכי רגל, רוכבי אופניים וזקנים בני 90 בקלנועיות... אני נוסע לאט. מאד לאט.

Gillius

New member
קלנועית מסוכנת לא פחות מאופנוע

לפחות חלקן, יש הרבה שייתווכחו איתי על זה, אבל מה שאני יודע זה שבכל התקופה שהיה לי אופנוע, סבתא שלי בזמן המקביל הספיקה לעשות יותר תאונות, ולהיפצע פציעות שלא היו מביישות תאונת אופנוע. השילוב של כלי לא יציב, פלוס מישהו מבוגר שאם יש לו קשיים בהתניידות זה גם מעיד משהו על היכולות הקוגניטיביות, מפה לתאונה זה מרחק קצר

אהוד א1

New member
זה הנהג שמסוכן,לא הקלנועית.

מכיר מקרוב אחד שעבר את ה-90,לא רואה,לא שומע ולא מוכן לרדת מהקלנועית שלו. מהפרגסון הורדנו אותו בכוח,מבחינת המדינה הוא עדיין היה כשיר לנהיגה בו (מבחן ראיה סתמי פעם בשנתיים).

Gillius

New member
האמת, אתה צודק

סבתא שלי הייתה עושה שטויות ברמות, נוסעת מהר, לא עוברת מכשולים בצורה נכונה, בסוף הבינה שזה לא זה

צריך לעשות ביטוח חובה לקלנועיות +

במקרה תאונה כמו באופנוע גם אם לא באשמת הרוכב 25 אחוז באחריותו שיציקו קצת לזקנים למרות שעם מפלגתם החדשה זכויותהם מוגנות לא כמו שלנו אולי נקים מפלגת אופנוענים או עדיף מפלגת רוכבים ונרוויח את קולם של בעלי הקטנוע איך אף אחד לא עשה זאת קודם שמישהו ירים תלפיד יהי זכרו של הרוכב ברוך החלמה מהירה לקולנוען

למעלה