הטופיק הראשון בפורום

Tinke®Bell

New member
../images/Emo121.gifהטופיק הראשון בפורום ../images/Emo13.gif../images/Emo121.gif

אז.. מה בעצם הביא אותכם לכל העניין של ה
התשובה שלי בהודעה הבאה ^^

Tinke®Bell

New member
והתשובה שלי-

פעם,היו ימים עצובים,והייתי גולשת ב"עיתון" של בונו. היה שם מדור מיסטיקה,שמיד משך אותי.. אז התחלתי לקרוא כל מיני עדויות על רוחות,ולאט לאט נמשכתי לתוך כל העניין..

the dark

New member
בקשר להודעה שלך-מופנה לכולם

איך אתם מאמינים שהם נראים/ות, למה בענייכים יש רוחות אתם מאמינים שהם ככה או ככה-בקשר להודעת מנהלת-שדרך אגב מומלץ לקרוא...

Tinke®Bell

New member
איך רוחות נראות?

כתבתי תגובה אבל התפוז הטיפשים..
בכל מקרה-אני אכתוב מחר בבוקר,זאת אומרת היום בבוקר,כי אני מתה לישון.

Tinke®Bell

New member
והתשובה שלי..

אני עוד לא בטוחה איך הן נראות,אבל האמונה שלי מתבססת על סיפור אישי של חברה שלי.

the dark

New member
אני אסביר איך אני מדמיינת אותם...

אני מדמיינת שרוחות (את חלקם) רפאים נראות בדיוק אותו הדבר כמו בני אדם. וחלק אחר אני מאמינה שהם נקודות אור - אבל אני לא בטוחה בקשר לזה אוליי אלה מלאכים... אני מאמינה שרוחות נמצאות בעולם בגלל שהם לא השלימו משהו בחיים שהם היו אמורים להשלים בגלגול הזה. אני אישית מפחדת מהם כי נורא קשה לי לצאת מהסטיגמה שרוחות באות להפחיד בני אדם. פעם שהייתי ילדה נסענו תמיד לדודים שלי שגרו בעיר. בדרך לעיר תמיד עברנו ליד בית קברות ענק (בדרך כלל שנסענו היה חושך) ותמיד הייתי כל-כך מפחדת להסתכל לכיוון הבית קברות - פחדתי כל-כך לראות שם רוח רפאים. היום אני עדיין לא מסתכלת לכיוון של בתי קברות - באיחוד לא בחושך. אני לא מאמינה שכל הרוחות נמצאות ליד קבריהן אבל לפחות חלק קטן. סיאנס: לפני שנתיים אני ועוד שתי חברות שלי הלכנו לעשות סיאנס עם אחות גדולה של חברה שלי. זה היה אחד הימים הכי מפחידים שהיו לי מזה שנים - הכוס כמעט הגיע ל-כן - כשהאחות שאלה עם נמצאת רוח בחדר. אני לא יודעת עם זאת הייתה מתיחה או לא אני רק יודעת שכולנו היינו חיוורות מאוד.

איך רוחות נראות?

כמו אנשים עצובים, על סף בכי, שהגוף שלהם שקוף והם כמה סנטימטרים מעל הרצפה. למה הם עצובים? חשבתם פעם שלרוחות יש פחד גבהים?! זה רק בגלל שהם רוחות. גם הם בני אדם, טוב הם לא בני אדם. אבל הם טובים ביסודם. לא, קספר זה חרא של סיפור. הם פשוט לא ישנים כל הלילה אז הם מוציאים את זה על האחרים. אפשר להוסיף את מה שכתבתי הרגע לטאגליין?

פרינסס מייאו יקרה

אגב, אולי את זוכרת אני הרקטומולוג לשעבר... מה שכתבתי זו יצירת מופת שמגיע לה נובל, פוליצר, וכו´ סתאאאאאאם מה יש, אין חוש הומור

למעלה