התפקדות
מוחעחעחע D:

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif התפקדות../images/Emo195.gif מוחעחעחע D:

שם: שם באנגלית: כינוי: תאריך לידה: שעת לידה מדויקת (בוקר\ערב, שעה,דקה, שניה ומאייה): שעה מדויקת עכשיו: תאריך: דרכים ליצור קשר (מסן,אייסי,פייסבוק,מייספייס וכל השטויות האלה): תמונה: ~ תחביבים: כישרונות: להקות אהובות: שחקן אהוב: אליל המין שלך: ~ דברים טובים שקרו בחודש ינואר: דברים רעים שקרו בחודש ינואר (מומלץ להפחית): סרט החודש: ספר החודש: ציטוט מהחודש: אדם החודש: החודש מ 1-100: ~ האם חודש פברואר הוא חודש טוב ? אם כן למה ? מה הציפיות לחודש פברואר ? ~ לסיום: מה את מאחלת לפורום לחודש פברואר ?

LaDy RoCk 8D

New member
../images/Emo95.gif../images/Emo195.gifמתפקדתD:../images/Emo195.gif../images/Emo95.gif

שם:
ספיר
שם באנגלית:
Sapir XD
כינוי:
תובי [XDD] , פליצה
תאריך לידה:
1.1.95
שעת לידה מדויקת (בוקר\ערב, שעה,דקה, שניה ומאייה):
אממ 8:05
שעה מדויקת עכשיו:
אין לי מושג
תאריך:
כאילו היום ? אממ 3.2.09
דרכים ליצור קשר (מסן,אייסי,פייסבוק,מייספייס וכל השטויות האלה):
מייל + מסנג'ר - [email protected] איסיקיו - 197604485
תמונה:
*______________* ~
תחביבים:
לשחק כדורגל, מחשב, טלוויזיה, לאכול, לשמוע מוזיקה, ללכת לצופים ..
כישרונות:
אממ לא יודעת
להקות אהובות:
McFLY Simple Plan 30 Seconds To Mars Linkin Park Nickelback Staind Green Day Red Hot Chili Peppers Breaking Benjamin Foo Fighters Rise Against Three Days Grace ועוד ועוד
שחקן אהוב:
עפר שכטר
, ג'וני דפ , ארנולד שוורצנגר , דניאל קייג' , בן סטילר, אדם סנדלר ...
אליל המין שלך:
עפר
, דאגי פוינטר
, דני ג'ונס
, מריאנו מרטינס
, ג'ארד ליטו
.. ~
דברים טובים שקרו בחודש ינואר:
יומולדתת DD: יצאתי מהנבחרת לכדורגל סוףסוף D: קיבלתי 3 פעמים 94 באנגלית :] פוסטר של מקפללי D: פוסטרר של עפפר D: ראיתי את דימדוממים
מחשבב חחדדשש :]]]]]]]]]]
דברים רעים שקרו בחודש ינואר (מומלץ להפחית):
אין לי זמן לכלום ]: נכשלתי פעמיים באותו מבחן באנגלית
סרט החודש:
דמדוממים
ספר החודש:
הנער מסיביליה XDD ולא בגלל שרציתי לקרוא אותו \: היה עליו מבחן
ציטוט מהחודש:
"ישר כוח! ישר מוח!" משפט דבילי שילד מהכיתה שלי אמר XDD דפוק
אדם החודש:
הכלבה שלי
החודש מ 1-100:
86 [חח זה קשה מ1 עד 100 יותר קל מ1 עד 10] ~
האם חודש פברואר הוא חודש טוב ? אם כן למה ?
אממ .. רגיל אין בו שומדבר מיוחד חוץ מהקטע שיש בו הכי קצת ימים D:
מה הציפיות לחודש פברואר ?
סבתא שלי נוסעת לארה"ב לשלושה חודשים ואם אני אסע לשם בחופש הגדול אז היא תישאר שם חמישה חודשים
שהכלבה שלי תקבלל כבר ייחוום DD: יווםם איילל בצופפיים סווףסווףף יייאאאיי :]]] ~ לסיום:
מה את מאחלת לפורום לחודש פברואר ?
שתנצלו כל שניה ממנו כי הוא עובר לי תמיד הכי מהר
וושעפר יהיה הרבה בטלווזיה

esterosh

New member
מתפקדת (חלקית ../images/Emo6.gif)

זה יותר מידי חופר..אני לא בטוחה שיש לי תשובות להכל
שם:אסתר שם באנגלית:ester חחחח זה שאלה מצחיקה... למה אמור להיות לי שם אחר באנגלית?? כינוי: אסתרי שעת לידה מדויקת (בוקר\ערב, שעה,דקה, שניה ומאייה):מה????????????
שעה מדויקת עכשיו: 15:53 ובא לי כל כך לישוןןןןןן תאריך:3.2.09 מה זה מבחן לאסטרונאוט???? דרכים ליצור קשר (מסן,אייסי,פייסבוק,מייספייס וכל השטויות האלה): תמונה: תגובה מהירה ...אין תמונה. ~ תחביבים:לדפוק את הראש בקיר ...סתם נו ברגיל... מחשב טלוויזיה וכמובן לאסוף בולים חחחחחח
כישרונות:להיות בלחץ
אהה וכישרון חפרתי אבל אין הנחתום מעיד על עיסתו
להקות אהובות:אין מישהו ספצפי זה יותר בכיוון של שירים. שחקן אהוב:חוץ מעפר?
אני אוהבת את המשחק של אושרי כהן גם. איזה אפליה למה אין שחקנית אהובה? אז טלי שרון
ונטע גרטי המלכה
ואניה בוקשטיין גם חמודה. אליל המין שלך:
~ דברים טובים שקרו בחודש ינואר: האמת חודש מעפן , טוב שהוא עבר
אני רק מקווה שהשנה תלך ותשתפר כי אם זה החודש הראשון של השנה כזה מעפן ..עדיף שבהמשך יהיה טוב. דברים רעים שקרו בחודש ינואר (מומלץ להפחית):כן אכן מומלץ להפחית יותר מומלץ לשכוח חחחח יחי הסנליות
סרט החודש:: איים אבודים!!!
באמת זה מחדל שלא חפרתי על זה. האמת שהיו לי צפיות הרבה יותר גדולות מהסרט,אבל בגדול זה אחלה סרט במיוחד בהשוואה לסרטים אחרים שראיתי החודש (אהמ אהמ ולאס עם באשיר וואי זה חופר ברמות, אני לא מבינה איך זה מעומד לאוסקר!!) בכל מקרה נהנתי מאוד מהפסקול של איים אבודים ומכל האווירה והכימיה בין מיכאל אושרי ועפר הייתה ממש טובה. רואים שהם נהנו לצלם את הסרט. דווקא הדמות של עפר הייתה דיי דבילית אבל היו לו כמה קטעים מצחיקים במיוחד שהוא התחפש לכיפה אדומה(הוא הרג אותי עם העקבים חחח
), מה שכן ראו שהוא מן ליצן עצוב כזה,שכל הזמן צוחק אבל בתאכלס הוא מסתיר הרבה עצב. קצת עצוב שבסוף וא ויתר על החלום שלו והסתפק בלהשכיר דירה בת"א . אבל האמת שהכי נהנתי מהמשחק של אושרי בסרט ,הקטע שהוא צועק על אח שלו ומתעמת איתו היה ממש חזק חוץ מזה שהסוף היה מפתיע. קיצור שווה לראות את הסרט. ציטוט מהחודש:"אתם טוטאליים ואתם רוצים להיות פה
אדם החודש:וואי דווקא יש לי אנשים שיותר הרסו לי את החודש ,בל מי שבכל זאת שיפרה אותו זאת כפרותם אין עליה
החודש מ 1-100: 50 אפילו לא עובר חחחחח
~ האם חודש פברואר הוא חודש טוב ? אם כן למה ? עדיף שיהיה טוב אבל אני בכלל בונה על אפריל מאי .. רוצה קצת שמש החורף הזה מבאס. מה הציפיות לחודש פברואר ?שיהיה חודש רגוע ושמח
רגע אני רוצה להסיף משהו... תוכנית החודש: תראו מסכים!!!!
אחלה תוכנית מומלץ בחום במיוחד הסיפור של נמרוד וללה נטע גרטי ורן דנקר.. אני חייבת לציין שרן הפתיע אותי בגדול, הוא שיחק אותה עם תפקיד משכנע ומרגש, ונטע גרטי בכלל מלכה. אין הסיפור שלהם מקסים אתם חייבים לראות..יש 20 פרקים ראשונים באתר וואלה בחינם.תהנו
~ לסיום: מה את מאחלת לפורום לחודש פברואר ? שיכתבו בו.. בתקופת מצוקה כזאת.. זה יותר מידי חחחח

מתפקדת!!!!!

שם:רותם!!!!! שם באנגלית: Rotem, אפילו השקעתי באות גדולה
כינוי: כפרותם, רותרות תאריך לידה: 21.10, התאריך יומולדת של נינט שעת לידה מדויקת (בוקר\ערב, שעה,דקה, שניה ומאייה): 22:00:00, איזה דיוק שעה מדויקת עכשיו: 17:36 , יכול להיות שהשעון במחשב משקר תאריך: 3.2.09 דרכים ליצור קשר (מסן,אייסי,פייסבוק,מייספייס וכל השטויות האלה): אייסי אין פייסבוק היה מיספייס זה פאסה, אז...מסן במסר
תמונה: הרקע שלי כרגע, איזו נוסטלגיה...
~ תחביבים: לישון, לצייר, לאפות, לבשל, ללמוד (וללמד
), לסרוג....אמממ לאכול
כישרונות: ציור ..מקווה
חח להקות אהובות: ארוואי חחחחחחח שחקן אהוב: עפר אליל המין שלך: עברייייי נשמון כפרון
~ דברים טובים שקרו בחודש ינואר: גרמתם לי לחשוב עכשיו! אמממ.. אני אשכרה לא זוכרת מה היה החודש חחחחחחחח בטח נהנתי בבצפר
אהה ובשיעורי נהיגה דברים רעים שקרו בחודש ינואר (מומלץ להפחית): לא זוכרת גם
אני גרועה בשאלות האלה סרט החודש: ראיתי רבע מדימדומים
וחצי שרק 1 בשיעור תנך
ספר החודש: קראתי את "איך היא עושה את זה" ציטוט מהחודש: אדם החודש: אפשר אדמות? כל החברות שלי
החודש מ 1-100: 80, שיהיה
~ האם חודש פברואר הוא חודש טוב ? אם כן למה ? ברור, יש לטלי יומולדת 30
סתם, האמת שאני אוהבת את החודש הזה..המספר שלו יפה חחח והשם
והמזג אוויר חחח מה הציפיות לחודש פברואר ? שיהיו לי ציורים לתערוכה באומנות שהיא חודש הבא
~ לסיום: מה את מאחלת לפורום לחודש פברואר ? שימשיך להתקיים, או שגם זה יותר מידי?

מתפקדתתתת

שם: עידית שם באנגלית: IDIT כינוי: משוגעת על עפר תאריך לידה: 16.06.1982 שעת לידה מדויקת (בוקר\ערב, שעה,דקה, שניה ומאייה): אין לי שמץץץץץץץץ שעה מדויקת עכשיו: 17.52 תאריך:3.02.09 דרכים ליצור קשר (מסן,אייסי,פייסבוק,מייספייס וכל השטויות האלה): תמונה: ~ תחביבים: אין כישרונות:אין להקות אהובות: אין שחקן אהוב: עפר שכטר חחחחחחחחחחחחחחחחח ובראד פיט אליל המין שלך: אין ~ דברים טובים שקרו בחודש ינואר: הייתי בהופעה של עדי כהן (המלכה שלי) דברים רעים שקרו בחודש ינואר (מומלץ להפחית): לא היו סרט החודש: "הסיפור המופלא של בנג'מין ברט.." סרט מווושלם ספר החודש: לא קרעתי ציטוט מהחודש: אדם החודש:עד כהן החודש מ 1-100:80 ~ האם חודש פברואר הוא חודש טוב ? אם כן למה ? סבבה מה הציפיות לחודש פברואר ?שיהיה סבבה ~ לסיום: מה את מאחלת לפורום לחודש פברואר ? שיהיה טוב

MEyTi L O

New member
מתפקדת../images/Emo195.gif

*שם: מיתר
*שם באנגלית: Meytar *כינוי: מיית:) *תאריך לידה: 1.11.93 *שעת לידה מדויקת (בוקר\ערב, שעה,דקה, שניה ומאייה): חח נו אין לי כוח לבדוק
*שעה מדויקת עכשיו: 22:09 *תאריך: 05.02.09 *דרכים ליצור קשר (מסן,אייסי,פייסבוק,מייספייס וכל השטויות האלה): Meytar Kapon בפייסבוק:) *תמונה: שלי ?
~ *תחביבים: לישוןןןן !!!
הרבה !!! נו וכל המחשב , טלוויזיה, ים , קניון , חברות ובלהבלהבלה ... לישוןןןןןן !!
*כישרונות: אממ ... לישון ?
חח סתםסתם אני שרה
*להקות אהובות: - Simple Plan
- Sum 41
- Green Day
*שחקן אהוב: אמממ .. יש לי מלא שאני אוהבת . באמת שאין אחד מסויים .. *אליל המין שלך: כלכך הרבה שאתן בכלל לא מתארות ! וכל יום מישהו חדש מתווסף
אבל הכי הכי : - פייר בובייר וסבסטיאן לפביור
~ *דברים טובים שקרו בחודש ינואר: זה היה חודש ארוך אבל תותח ! היה אחד החודשים הכי טובים שיש !! אני לא ממש זוכרת למה אבל היה תותתתח
*דברים רעים שקרו בחודש ינואר (מומלץ להפחית): אממממ .. תעודה ?
*סרט החודש: אמממ .. אני חושבת ש .. חדשה בעיר ( יש שם סקסי אחד
) *ספר החודש:
*ציטוט מהחודש: היו לי ציטוטים מטורפים אבל אני לא זוכרת
שאני אזכר אם בכלל אני אכתוב לכם הודעה מיוחדת
*אדם החודש: אלללה
*החודש מ 1-100: 95 ~ *האם חודש פברואר הוא חודש טוב ? אם כן למה ? מצויייין !! הוא כולה 28 ימים וככה מתקרבים לפורים
חח סתםסתם נו הוא קצר והכל ויש למלא חברות שלי יומולדת .. *מה הציפיות לחודש פברואר ? שהחודש יהיה תותח כמו ינואר
~ לסיום: *מה את מאחלת לפורום לחודש פברואר ? רק בריאוות !!! (;

למעלה