יש פה מישהו?

FredScarran

New member
../images/Emo121.gifיש פה מישהו?

מישהו עוד מגיע לפה לפעמים? מאז החגים בערך הכל פה שומם ועזוב... אולי כולם בפייסבוק?
ממש עצוב לראות פורום סגור!
במיוחד כשיחסית קורים דברים עם פארסקייפ ועם הקאסט - הווביסודז שבדרך, הקון האחרון, בן וקלאודיה מוציאים תיכף שני סרטים בדיוידי (של סטארגייט אמנם, אבל עדיין), לקלאודיה נולד בן שני (מזל טוב!
), יצא "סטולן לייף" בדיוידי (קלאודיה מדבבת), ובטח עוד דברים קרו... טוב, אולי זה לא הרבה, אבל זה יותר ממה שקרה בשנה שעברה!

aerynsun

New member
Babylon 5: The Lost Tales - Voices in the Dar

סוף כל סוף יש תרגום לסרט של בבילון ואני יכולה לראות. מזל טוב לקלודיה. ילד שני . כל הכבוד הילדים שלה יש להם שמות ויקנגים - אידו וויגו. חחח הסרט הראשון של סטארגייט אפשר להזמין כבר בהזמנה מוקדמת באמזון ויש גם תמונות תכנסו לGATEWORLD טוב , ניגשת לראות את הסרט...

hazy7868

New member
תרגומים לסרטי בבילון 5.

תורגמו ברשת רק שני סרטים מה-7. תוך פחות משבוע, הורידו בטורק את התרגום מעל 600 אנשים ובמקומות אחרים כמות דומה. אני שוקל לתרגם סרט נוסף. לאיזה מהסרטים הייתם רוצים תרגום?

aerynsun

New member
טוב. אהבתי מאוד את שני הסיפורים ../images/Emo58.gif

שני הסיפורים. הראשון פחות וזאת משום שכל הפילוספויות בין אלוהים לשטן פחות מעניין אותי. אהבתי איך לוקלי הסתכלה לשטן בעיניים שגילתה את הסוד שלו ולא פחדה ממנו. רמז לשטן שנמצא אצלנו בפנים, להסתכל לו בעיניים ולא לתת לו לנווט את חיינו. הסיפור השני היה יותר מעניין גם כי שרידן היה בו והתגעגעתי אליו, הסיפור הנ"ל היה פחות יבש מהראשון ושמחתי לראות את הרופאה מסטארגייט SG! כעיתונאית. גם לוקלי היתה שם. וכמובן המסקנה לסיפור הנ"ל. לא תמיד להקשיב לאדם שנראה לכם האולטימטיבי והמכוון ההחלטתי גם עם הוא שמיימי ונראה לכם כמישהו שיש לסמוך עליו. תמיד תסמכו על על עצמכם ועל האינטואיציות שלכם. שרידן מספיק חזק כדי להתנגד לאדם זה ולהציל אדם . פילוספיה מעניינת. האם הוא יצליח? ואם לא האם היטלר 2 יווצר. כמובן שזה סרט ולפי הסיפור הוא יצליח בגלל החום והאהבה ששרידן יעניק לו. כרגיל סיפורים עם עומק ומסקנות פילוסופויות על קיומנו. מדהים! אם אף אחד לא בא לפורום, אז כנראה שכתבתי את זה לעצמי...

למעלה