פינת הסרט השבועי!!

theEscapist

New member
טוב, ראיתי היום:]

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? נמ...... אולי הזאתי שיצאה הכלבה בסוף, לא זוכרת איך קוריאם לה
כי היתה מגניבה, וזה
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אין אחת כזאת, נראה לי מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? לא יודעת האם הייתם בוחרים שחקנים אחרים לדמויות הראשיות? אם כן, למה ואת מי? ג'וני דפ- אין תלונות
וגם לגבי השאר אין, האמת אם לא - למה אתם חושבים שהשחקנים שנבחרו מתאימים לדמויות? כי... ג'וני דפ מתאים לכל דמות
כריסטינה ריצ'י עדינה ושברירית כזאת
הילד לא קשור, הזאתי הכלבה הצליחה לשחק כלבה בצורה משכנעת, ההוא הגרמני הצליח לשחק איש מטריד בצורה משכנעת, וכו'... אם אתם הייתם הבמאים - מה היה קורה בסוף? כולם היו מתים! סתם. האמת שהסוף היה אחלה מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? לא יודעת ציטוט/ים אהובים מהסרט אין ספציפי ציון סופי לסרט (1-10) 8. אחלה סרט, אבל לא הלהיב אותי עד כדי כך. או במילים אחרות- סרט טוב כרגיל (אצל טים ברטון) אבל בעיני לא אחד מהכי טובים שלו

LadySilkworm

New member
יאי איזה סרט

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? נופ מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אהבתי את הדמות של ג'וני דפ, איכבוד, כי הוא שיחק אותה ממש יפה, והיא גם דמות מעניינת כזאת. מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אממ..הרוצח? מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? המפ, אני לא חושבת על שום דבר כרגע.. אני אענה על זה אח"כ. האם הייתם בוחרים שחקנים אחרים לדמויות הראשיות? אם כן, למה ואת מי? כן, הייתי מחליפה את כריסטינה ריצ'י כי היא קצת מעצבנת אותי. אם לא - למה אתם חושבים שהשחקנים שנבחרו מתאימים לדמויות? אם אתם הייתם הבמאים - מה היה קורה בסוף? האמת שאהבתי איך שזה מסתיים.. מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? המפ, כל הסרט? ציטוט/ים אהובים מהסרט :הציטוט מהסוף. ציון סופי לסרט (1-10) 9 :)

tali44

New member
../images/Emo9.gif

שיהיה...
האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא.
מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? איכבוד- הוא כל הזמן בפאניקה, לחוץ ומוזר.
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? אני אל זוכרת את השם, אבל האמא הזו.
מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? לא יודעת, לא מתה על הסרט במיוחד, אבל אין לי מושג מה היה הופך אותו ליותר יפה בעייני.
האם הייתם בוחרים שחקנים אחרים לדמויות הראשיות? אם כן, למה ואת מי?לא.
אם לא - למה אתם חושבים שהשחקנים שנבחרו מתאימים לדמויות? כי ג'וני תמיד שונה בתפקיד אחר ומוזר כזה, ככה שזב מתאים לאיכבוד, וגם לכריסטופר ווקן מתאים לעשות תפקיד כזה - המבט שלו בסוף שווה את הכל. וגם כריסטינה מבחינת המראה - עדינה ושברירית מתאימה לכל הקטע הזה לפי דעתי.
אם אתם הייתם הבמאים - מה היה קורה בסוף? לפי דעתי הסוף מושלם. כי הפרש מקבל את הראש ועוזב אותם במנוחה, איכבוד והנערה חיים ביחד (והנשיקה על הלחי בסוף הייתה מעיין סגירת מעגל שכזו).
מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? הקטע עם המכשפה הזו במערה, שהוא ניתח את האשה שהוא גילה שהיא בהריון וכל הסוף.
ציטוט/ים אהובים מהסרט לא זוכרת ציטוטים.
ציון סופי לסרט (1-10) 5-6.

wolfyy

New member
הקטע

עם הניתוח שלה
עם כל המכשירים שהוא המציא, וזה שהוא איש מדע מתקדם ובכל זאת נראה כזה מבועת והזוי, ג'וני עושה את זה בצורה כל כך מבריקה!

BlackUnicorn

New member
וואו, לא ראיתי אותו מלא זמן. צריך שוב..

האם זה הסרט הראשון של טים ברטון שראיתם? לא מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? איכבוד. כי זה ג'וני דפ.. דה. מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? לא זכורה לי כזו, אבל עברו לא מעט שנים. מה הייתם משנים בסרט אילו יכולתם? לא יודעת אם הייתי משנה משהו. אני צריכה לראות שוב כדי לענות על זה.. האם הייתם בוחרים שחקנים אחרים לדמויות הראשיות? אם כן, למה ואת מי? לא. זה ג'וני. אם לא - למה אתם חושבים שהשחקנים שנבחרו מתאימים לדמויות?
אם אתם הייתם הבמאים - מה היה קורה בסוף? לא זוכרת את הסוף אז קשה לי לענות על זה. מהי הסצנה האהובה עליכם בסרט? כנ"ל. ציטוט/ים אהובים מהסרט ציון סופי לסרט (1-10) 10

OnlyLeigh

New member
נדחפת!~

האם זה הסרט הראשון של ברטון שראיתם? נופ. הראשון היה NBC
מהי הדמות האהובה עליכם בסרט ולמה? אני כה מקורית- איקבוד קריין. הוא חמוד מעבר למילים.
מהי הדמות השנואה עליכם בסרט ולמה? סטינוויק. זה לא אישי והסיבה די ילדותית- אני לא סובלת את השחקן.
מה הייתם משנים בסרט לו יכולתם? ללא ספק מערכת היחסים בין איקבוד לקתרינה. הזוגיות שלהם קרה כמו קורבן של הפרש בלי הראש (חה חה חה), הייתי מכניסה קצת יותר כימיה וחשמל. למען השם, מדובר בזוג האנשים הכי סקסיים (לטעמי) בהוליווד, איך אפשר לאכזב ככה.
האם הייתם בוחרים שחקנים אחרים לדמויות הראשיות? לא לא לא ולא. זוג מושלם. אבל כפי שאמרתי בסעיף הקודם, היה אפשר יותר.
אם לא- למה אתם חושבים שהשחקנים שנבחרו מתאימים? אמנם אני משוחדת כי מדובר בזוג השחקנים החביב עליי, אבל עדיין, בשניהם יש אפלוליות ורומנטיקה מסוימת שמושלמת לתפקידים. לג'וני יש אפיל גברי ונשי מעורבב שמתאים לתפקיד, ולכריסטינה יש אג'נדה בובתית-מכשפתית.
מהי הסצינה האהובה עליכם בסרט? מעבר לרגעי האהבה הקטנים בין איקבוד לקתרינה, אני יכולה לראות בלי סוף את הסצינה של ג'וני המבועת במיטה בבוקר שאחרי המפגש עם הפרש בלי הראש. זה כל כך חמוד ומצחיק XD
אם אתם הייתם הבמאים, מה היה קורה בסוף? אין לי הרבה מה לשנות בסוף. אין שאין לי גם רעיונות מיוחדים, איזה נשיקונת קטנטונת בין איקבוד לקתרינה היה יכול להיות נחמד אם כי הוליוודי.
ציטוטים אהובים מהסרט? "The Pickety Witch, the Pickety Witch; who's got a kiss for the Pickety Witch?"
ציון סופי לסרט? מממ.. הייתי אומרת בין 7.5 ל-8.

למעלה