בלייד בלייד

גליאל

New member
../images/Emo122.gifבלייד בלייד

הסבר, פרש והדגם - מה זה? עם מה אוכלים את זה? למה זה כל כך יקר? למה זה כל כך "חובה"? ולמה "אם יש את זה לכולם" זה חייב להיות גם אצל הבנים שלי?
הבנים שלי נסרו לי באופן רשמי שאם הם לא מקבלים את העב"ם הזה הם מכריזים על שביתה!
נחמד לדעת שהם כבר מגיל כזה יודעים את המושג "שביתה".

S r 35

New member
מכה חדשה נחתה על המדינה ../images/Emo67.gif

גם רון התחיל להשמיע ציוצים בעניין. ניר אמר שזה משחק שטותי של קטנים. נכון לעכשיו, לא נכנס לביתנו. וזה ממש לא "חובה"

dafgol

New member
אין לי מושג מה זה....

יש לי חור בהשכלה
אצלינו אין דבר כזה..... גם אין אצלינו מו"מ......אין העמדת תנאים ואיומי שביתה....יש הסכמים קיבוציים ואין חשש להכרזה על שביתה מצד הבנים......

אסתיק3

New member
תכריזי על השבתת מגן, כל ילמדו עוד מושג

וכדאי גם לבר מה כוללת השביתה שלהם, מפסיקים ללכלך בגדים? מפסיקים לאכול את מה שאת מבשלת? אולי כל העניין כדאי לך :)

גליאל

New member
../images/Emo190.gifהגענו לפשרה

הם הולכים לפסטיגל והקטן למותק של פסטיבל. בנוסף אנחנו עושים יום טיול משפחתי במהלך חופשת חנוכה - עוד לא יודעת באיזה יום כי שנינו צריכים לתאם יום חופשי. ומה כוללת השביתה שלהם? לא לעשות שיעורי בית. אז הודעתי להם חד משמעית שאם הם לא עושים שיעורי בית - אני לא משאירה להם אוכל לארוחת צהריים ולא מכבסת. שיסתדרו לבד. וכשהם שמעו את זה - ישר הסכימו למו"מ.
ממני עו"ד לא יצא. אולי מהם יצא משהו בנושא?

dafgol

New member
גליאלי...מסתבר שאני כן יודעת מה זה

מסתבר שיש לבנים בלייד בלייד, רק לא ידעתי שככה קוראים לזה. הם לא ממש מתלהבים מזה, רק כששאלתי את בר מה זה...הוא אמר "אמא זה מה שקניתם לנו שנה שעברה בחנוכה"...שלף מהמגירה הסודית שלו... אוקצור עוד סביבון דמיקולו עם פס מתיחה..... לא ממש יקר ולא ממש חובה.....

גליאל

New member
../images/Emo3.gifאז מסתבר שרק לבנים שלי אין עכשיו

בקיצור - כמו שרשמתי עשיתי איתם פשרה. לא בלייד בלייד ולא נעלים

dafgol

New member
../images/Emo45.gif גם ככה תכף יגיע "שיגעון" חדש...

זה תמיד ככה....

למעלה