לילה קשה ומחשבות על תורשה

אנה מ

New member
גם אצלנו המיטה שלי היא מגרש משחקים

ובכל פעם, בוקר וערב הוא מבקש "תולל, טה, אמא" , שבעברית מדוברת זה "להשתולל במיטה של אמא, יחד עם אמא". וכמובן, עם בקשה כזו, איך אפשר לא להיכנע? משתוללים במיטה של אמא כל יום לפני אמבטית הערב.

catנוע

New member
אוף, הם לא נגמרים הלילות האלה../images/Emo122.gif

המסקנות שלך נשמעות לי מאוד נכונות. גם אצלי בטעות נתתי שוקולד (מטבע אחד קטנטן) וזה גמר את הערב. מקווה שהלילה כבר תישנו יותר טוב

דש1דש

New member
../images/Emo122.gif לא נראה ככה.....

לא נתתי שום שוקולד - הקפדתי על זה. היא נרדמה בדרך מהדלקת הנרותבה הינו הערב מ-9 היא לא חוזרת לישון - נתתי ציצי, ליטפתי, חיבקתי, כלום - ברגע שהיא קרובה למיטה מתחילות הצרחות.... בצהריים לא השלמתי שעות - בגלל חוסר סינכרון בשעות השינה. אני הרוסה.... נראה לי שעוד מעט אתיאש ואלך לישון איתה ביחד..... מה יש לה???

תומילי

New member
אם זה יגרום לה ולך

להשלים שעות שינה - לכי לישון איתה. למה לא בעצם?

דש1דש

New member
טוב =בנתיים הגענו לעמק השווה

היא ישנה על המזרון שלה - לי יש מיטה לעצמי ויותר חשוב מזה - אני יכולה ללכת למקלחת.....

ליביתי

New member
אכן לילה קשה ../images/Emo201.gif

אני ממש מקפידה מאז ומתמיד ששדוניהו לא יאכל שוקולד בשעות הערב (לשמחתי הוא ממילא ממעט לצרוך את השוקולד). אני לא משוכנעת שזה קשור לחלומות (שאגב, אצל הגדולה שלך זה ממש תואם את הגיל שלה), אלא פשוט כי זה מאד מעורר ואין לי שום כוונה לקבל שדון מלא אנרגיה בשעות הללו.... באשר למסקנה השניה שלך, דשית, נו שוין..... את בטוחה שאת באמת ובתמים רוצה להחזיר אותה לסלידה ממיטות של אחרים?

אוף, דשדשת, לא קל... ../images/Emo4.gif

לגבי שוקולד - אצלנו זה לא משפיע במיוחד. עם או בלי, לילות רצופים הם די נדיר. אבל אם זה עוזר אצלכן ואת מכירה את זה על בשרך - כמובן שלחדול מקפאין (מכל סוג שהוא, כולל בתה) ומייד. לגבי מעבר למיטה של "אחרים"
- חייבת להודות שאנחנו כנראה בין המשפחות הבודדות בהן הילד לא מבקש לישון איתי במיטה. ברוך השם
, לפחות נגד זה לא היה עלי להתמודד. ונחמה פורתא: יש מכות גדולות מזה ואם זה מעניק פתרון זמני כלשהו, הייתי הולכת על זה. המנעותו של ילד מלבקש לישון במיטה שלי, לא מבטיחה לילה שקט/רגוע/רצוף, מניסיון

למעלה