כמה שאני עצבני עכשיו

manys

New member
אהההההההההה

מנהל הפורום בהחלט לא מעודד מריבות מטומטמות לשוא.. שמנת20 סתם חזר מערב נחמד וכנראה בחר להוציא את העצבים שלו על שטויות וחבל שדברים כאלה הם אלו שגורמים לו להתעצבן. ערב דובים שמתארגן לו כאן בפורום תפוז יתקיים במלוא ההצלחה גם בלי "הכוח" של גוגיי וכמובן שכל מי שרק רוצה להגיע מוזמן בלי שום קשר באיזה פורום הוא פעיל, דת מין וגזע. בכל מקרה כרגע אני לא רואה מקום לשיתוף פעולה בין הפורומים, למרות שבעתיד אינני שולל פעילויות משותפות כאלה ואחרות, אבל אין זה אומר שדובים הפעילים בפורום הנוסף ימנעו מלהגיע לקומזיץ. קצת מעליב שאת/ה (קרם ברולה) חושב/ת שהערב הזה הוא סתם חלטורה...

bear lover

New member
בתור "המתווכח" בפורום השני...

שמנת 20 - טוב אז רואים שלא קראת על מה הויכוח בפורום השני כי אחרת לא היית בא לפורום הזה בשביל "לשפוך את הלב" על כמה שהעולם "נורא"... אם היית קורא את הויכוח היית שם לב שאני העלתי נקודה שהיא נכונה לדעתי של לא שמנה מה אתה מגדיר כדוב - כל אחד רשאי להגדיר את עצמו כרצונו או בקיצור חייה ותן לחיות... אם היית מפנים את הנקודה המרכזית הזאת לא היית בא לפה ויורד על הפורום השני - גם אם אתה לא אוהב אותו... כך האנשים שמנהלים אותו רוצים לראות אותו וזו זכותם המלאה - אז קח את העצה שכבר הועלתה פה ותתרכז בלהישאר פה אם אתה סובל כל כך בפורום השני! אני חושב שיש מקום לשני פורומים בעלי אופי שונה - מכיוון שכך ניתן לפנות לקהל יותר גדול - ובתקווה שיום אחד תהיה פה קהילת דובים נורמאלית! מני שיהיה בהצלחה בקומזיץ...

שמנת20

New member
../images/Emo123.gifכמה שאני עצבני עכשיו../images/Emo123.gif

נכנסתי עכשיו לפורום השני של גוגיי ואני פשוט בקריזה ממה שהולך שם במקום להתדיין על נושאים נורמלים ושפויים הם מזדיינים שם על מי זה דוב והאם לפרסם מודעה של ילד קטן הבטחתי לא להיכנס לשם ובסוף נכנסתי לשם ואני נשבע לכם שאני יותר לא נכנס חזרתי ממסיבה כ"כ כייפית ועכשיו ירד לי המצב רוח פלאים כמה טוב שיש עוד פורום נורמלי אחד שתמיד מקשיב לי ולנו לכל מה שיש לנו לומר

שמנת20

New member
סליחה

דיברתי עכשיו עם מני בטלפון והחלטתי לא להשתתף יותר באף פורום וסליחה לכל מי שפגעתי בו מני תמחק את כל ההודעות שכתבתי בפורום הזה ותהנו בקומזיץ

manys

New member
חבר יקר, סע לאט ואל תיתן גז בירידה

שמנת היקר שלי נכון ששוחחנו בטלפון על מנת להבהיר כמה דברים, וכמו שכולנו כאן אמרנו (bear lover, קרם ברולה, elvit ואנוכי) יש מקום לכל אחד ולכל דיעה וההחלטה שהחלטת קצת קיצונית. אשמח אם תמשיך לפעול בשני הפורומים אבל תצטרך גם לדעת לסנן את דבריך בפורום תפוז ובפורום גוגיי. אני באמת מצטער אם הטחתי בפניך דברים קשים, אבל אתה יודע למה התכוונתי. לאחר כובד ראש והתייעצות עם כמה אנשים שחשובים לי באמת החלטתי שלא למחוק את ההודעה הקיצונית (שלא לומר מיותרת) של שמנת. לכל אחד יש מקום איפה שהוא רק רוצה. ודי כבר לדון בזה כי זה כבר נלעס מאה שנה. אין לכם נושאים אחרים לדבר עליהם מאשר להתעסק באיזה פורום יותר כייפי? גם פורום תפוז וגם פורום [URL='http://www.gogay.co.il/forum/display_forum.asp?fid=10']גוגיי [/URL]מצויינים ולכל פורום יש את היחודיות שלו. אשמח אם הדיון יגמר בהודעה הזאת ולא נחזור לדון בזה יותר ! ויותר אשמח אם גם המשתתפים בפורום שלנו יפרגנו לפורום האחר. לימים שקטים ולשלום בית מני

למעלה