הודעות מנהלתיות

כללי הפורום

לכל החדשים ולכל אלו שמצטרפים אלינו - בבקשה, קיראו את כללי הפורום והפנימו היטב לפני שאתם שולחים את הודעתכם הראשונה. חשוב מאוד (!) - עניין השרשורים:
אם יש לכם שאלה שכבר נפתח עליה דיון בנושא - אנא שרשרו אותה לשם (כדי תמיד גם להציץ בפים שמאחורה.
נושאי הפורום הם נושאים סטודנטיאלים בלבד. אם יש לכם נושא אחר שאינו קשור לנושא הפורום ובכל זאת, מדגדג לכם באצבעות, אתם יכולים להעלותו אך אנא - שרשרו אותו לשרשור
אם קיים ואם לא - פתחו שרשור חדש כשבנושא יש
אם אתם נעלבים ממישהו או שמישהו רשם דברים שלא מוצאים חן בעיניכם - אנא, השתדלו חישבו טוב לפני שאתם שולחים הודעתכם ושימו לב שאינה פוגעת.

חומר טוב

אני שוב מזכירה לכולכם - כל מי שבאמתחתו חומר טוב (מאמרים מסוכמים, תירגומים, טיפים) ורוצה לשתף אותו ולהביאו לידי חברי הפורום מוזמן לשלוח אלי. אני אפרסם בשמחה (בתנאי שמה ששלחתם עומד בכללי הפרסום של תפוז) אל תהססו לשלוח אלי!

שרשור ההיכרות

קורם עור וגידים. כל מי שעדיין לא סיפר לנו מי הוא, מה הוא, למה, כמה ומתי - מוזמן לעשות זאת בהקדם האפשרי (לפני שהשרשור עולה לטאגליינס)

TheLoneWolf

New member
יש לי כל כך הרבה

יש לי המון חומר בכל המקצועות, משהו כמו 30 מגה.....יהיה סיוט להעלות את כל זה לפה... אם חסר למישהו משהו (תקשורת) אני יותר מאשמח לעזור...

אל תשלח את הכל

תשלח אלי רק את המובחרים ביותר
ואני כבר אעשה סינון... (נעלה את המבוקשים ביותר...)

TheLoneWolf

New member
מובחר בשבילי

הוא לא מובחר בשבילך יקירתי....או שכן או שלא או שכן או שלא או שאני אפסיק לבלבל את המח. אם תהיה דרישה ספיציפית יש לי כל מה שצריך (רוב הפעמים....)

למעלה