אדוארד עושה פוזות

מיצי007

New member
../images/Emo124.gifאדוארד עושה פוזות

אדוארד שלנו הגיע למקום שלישי לפי מחקר ענקי שעשו על הסלבריטים שנותנים חתימות.... רק שהוא נמצא במקום הנגדי ברשימה הזאת.הוא הגיע למקום שלישי בתור סרבן חתימה מה שנקרא,הוא נמצא אחרי קמרון דיאז וטובי מגוויר,לא כבוד גדול הייתי אומרת ואת האמת חבל לי לשמוע את זה-כי חשבתי שהוא טיפוס שיודע יותר להעריך את המעריצים שלו ולהעניק יותר.

swirrrly

New member
אני מניחה שזה רומז על כך../images/Emo118.gif

שהוא לא קרא את המכתבים מאיתנו בהתלהבות יתר, על אחת כמה וכמה יגיב אליהן
באסה, חשבתי שפשוט לוקח לו זמן לענות o_O תגידי איזה מקום קיבל ג'וני דפ ברשימה הזאת? אפשר לינק? טוב יכול להיות שזה חלק מהקטע שהוא לא רוצה להיות באור הזרקורים, ואולי אם הוא לא יחתום לאנשים אז הם ילמדו לא להציק לו...

ayaliar

Well-known member
../images/Emo4.gif

בחיים אני לא אצליח להבין את הפלצנות הזו האנשים האלה חיים על המעריצים שלהם. אם אנחנו לא נראה אותם ונגיע למצב שאנחנו רוצים בכלל לבקש חתימה, הוא ימכור צ'אלופות בטאקו-בל. שחצן

SoundsOfSilence

New member
זה סתם מדכא

קודם כל זה מוריד מהערך שלו בעיניי. סנוביות אף פעם לא הייתה תכונה טובה. חוץ מזה זה גם גורם לי לחשוב שאם הוא לא נותן חתימות האם הוא בכלל יקרא את המכתב שלנו ואם הוא בכלל יטרח לענות...

swirrrly

New member
המ ../images/Emo118.gif

אני מניחה שאת צודקת. =/ אני די התגוננתי בקשר לכל הקטע הזה, אבל בעצם אפילו אם מה שהוא רוצה זה להיות שחקן ולא מפורסם עשיר, הוא צריך להבין שתעשיית הקולנוע מבוססת על מי שרואה את הסרטים... הציבור.... המעריצים
אממממממממממ אני אוסיף לחתימה את המשפט: "אם אמרתי שטויות אנא תעירו לי על כך. ואל תשכחו שהכל זה דעות שלי, שבמילא משתנות כל שניה."

boniMM

New member
יש לו קול מדהים...במיוחד בסרט

עם ג'וליאן שג-רן אדוארד נחמד מאד

למעלה