דיון חשוב

Hallucinate

New member
טחחח לא קשה...

אני לומד שם. ויש לך אפשרות לבחור בין פיסיקה (בעעע) לביולגיה (בעעע). אבל השנה יש שינוי או משו כזה ולא ילמדו יותר ביולוגיה אנערף... וגם הבחירה הנוכחית היא בין 3 יח"ל ביולוגיה ל-5 יח"ל פיסיקה. חוצמזה שקשה במגמה הזאת. זה חומר מסובך שרק מי שבאמת מעוניין להשקיע יכול להצליח בה. יש הרבה שיעורים והרבה שעות ברוב השבוע. ולא כולם חרשנים. או אומרים שהם לא חרשנים. *מביט לצדדים בחשש*

LuNa MaJnUnA

New member
גמאני נרשמת לשם, לביוטכנולוגיה!

(+ |דווקא|
) ואני דווקא יותר עיונית... תיכון מעולה, וההרשמה ביום ראשון!

LuNa MaJnUnA

New member
אוקע|דווקא|../images/Emo94.gif

אחרי שביקרתי בעמל ב' ובבן גוריון החלטתי ללכת לעמל ב' - כי זה אחלה בי''ס, כי האנשים ממש חמודים, כי המורים אחלה, כי הרמה גבוהה ו... זהו. הפחידו אותי המון לגבי זה שאני טיפוס עיוני ולא אחת שלומדת, יש לי ממה לפחד? ההרשמה ביום ראשון

LuNa MaJnUnA

New member
עוד חברה טובה טובה|דווקא|../images/Emo94.gif

גם לביוטכנולוגיה ואני לא יודעת על עוד..

אני באחד העם../images/Emo13.gif../images/Emo60.gif

באם המושבות..;] אחלה תיכון, באמת. אם אתם מחפשים רמת לימוד גבוהה וגם שלא תהיה אלימות [אין שם בכלל אלימות, בחיי. זה נשמע מופרך אבל זה נכון] זה התיכון ויש שם אנשים נחמדים, וכיף שם. יש אפילו הרבה דשא. אפשר להגיע לשם במהירות (כל מי שגר באם המושבות באיזור - נווה גן, לב הסביונים וכל זה), אבל מי שגר קצת יותר רחוק - נווה עוז או כפר גנים או ליד מינץ וכאלה - יש אוטובוס 12. לשאר זו קצת בעיה, אבל אני חושבת שיש הסעות. שווה לבדוק

Mrs Love

New member
נמ...../images/Emo103.gif../images/Emo130.gif../images/Emo119.gif

אני היחידה פה שהולכת לגולדה

NeTa MuFlEtA

New member
אני נירשמתי בסוף לגולדה.../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

רציתי לאחד העם....
יש 9ה מישו מאחד העם

למעלה