הודעה חשובה

ענת 19

New member
../images/Emo124.gif הודעה חשובה../images/Emo70.gif ../images/Emo124.gif

שלום לכל גולשי הפורום (הותיקים והחדשים) , בודאי שמתם לב לאחרונה כי רמת הפעילות בפורום ירדה הן מבחינת כמות האנשים והן מבחינת התגובות לפעילויות השונות המתפרסמות מעת לעת בפורום. על מנת להעלות את רמת הפעילות בפורום , להביא גולשים חדשים (ובסופו של דבר לגבש איזושהי קהילה קבועה ששומרת על קשר ומפעילה את הפורום באופן שוטף) ולשמר את הפורום , נפגשתי אתמול עם המנהלת האישית של רמי (סיגל) , מנהלת האתר של רמי (לוץ- חלקכם ודאי זוכרים אותה) ויוני מנהל אשכול מוזיקה בתפוז. אני שמחה לבשר כי: 1. בקרוב מאוד רמי יבוא להתארח בפורום
הכינו מעכשיו שאלות ... 2. דבר שני , מהיום הפורום של רמי הוא הרשמי ויקושר בימים הקרובים לאתר של רמי . 3. לאחר האירוח תתחיל תחרות גדולה נושאת פרסים (שווים במיוחד- כרטיסים להופעות , אלבומים) - כדאי לעקוב ! 4. כפי שראיתם לאחרונה התחלתי בכמה פינות שונות (שיר השבוע, תמונת השבוע). אני אשמח אם תחשבו על רעיונות חדשים, משחקים ופינות קבועות חדשות . מבחינתי כל אחד מכם מוזמן ליזום משחק/פינה. רק שלחו לי לפני מסר אישי. בקיצור , שווה במיוחד להישאר ולהזמין חברים ! שיהיה סופ"ש נעים וחמים
ענת

ענת 19

New member
הודעה חשובה נוספת ../images/Emo70.gif

החל מהיום ניצן שלנו מואדמת
(למי שלא מכיר - צבע אדום- מומחה פורום) מזל טוב בהצלחה לניצן !

ערב טוב לכולם =]

רציתי לציין שאני לא נכנסת לכאן מכיון שאין לי הרבה זמן פנוי, אני רוב שעות היום בעבודה [משמרות מפוצלות], ובכלל אני בקושי מגיבה בפורומים. הגעתי להגיד שלום , אני מאוד אשמח לשאול את רמי שאלות בקשר למוזיקה כשיתארח :] אז מה שלומכם?

ענת 19

New member
מצויין, מה שלומך?

את מוזמנת להגיע ולרשום יותר בפורום.. מי את ? מאיפה? כיף לראות אותך פה

תודה =]

"אני זוכר אותך טוב מהבית בקצה הרחוב אני עזרתי לך לסחוב ואת לימדת אותי לאהוב" אני אור-פז מאיזור חדרה פגשתי את רמי כמה פעמים ואמרתי לו שהוא נראה ממש טוב במציאות ^^ ושם שמעתי גם את השיר שלו "קרוב אל ליבך" ומאז התאהבתי בו, בלי שידעתי בכלל שיש לי את אחד האוספים שלו שיש בו את השיר הזה P: ועוד כמה שירים יפים. מה הדיסק האחרון שלו? אני לא מעודכנת...

ענת 19

New member
לאלבום החדש קוראים "שיר חשוף"

והוא יצא לפני מס' חודשים. רמי כבר רץ איתו בהופעות בכל רחבי הארץ , בתוכו כמובן יש גם את השיר ממנו ציטטת (אני זוכר אותך טוב). קרוב אל ליבך זה באמת אחד השירים, דרך גב הגירסא החדשה שלו עם סינרגיה ממש יפה , כדאי לשמוע!

למעלה