הודעה כנסו כולן!!!

MaStuLa76

New member
שלשלת .. ? ../images/Emo12.gif

תקשיבי עמית , אני מודעת לזה שאני מצחיקה , אבל הגעת למצב של שילשול ?! רגע , את משלשלת את הדבר הארוך הזה הזחל הזה , או קקי שהוא מים !? איכ , שלשלת
איזו מילה מרגשת

../images/Emo135.gifתשני אבל מהר את החתימה שלך !!!!

את לא אוהבת אותם כבר , ! לא שאני נגד זה , אבל את לא תבכי בגללם . הם רצו להתפרק , ! למה ? , כי הם קקות וקקה זה דבר מסריח אז לא כדאי לך להתקרב אליהם . D; כמו שאמרתי לך באיסי . XD ותשני . \;

../images/Emo210.gif וואווו ../images/Emo12.gif ../images/Emo12.gif

לא חשבתי שאת עד כדי כך חולה עליהם O; מאמי כמו שמיכל אמרה ,, לא צריך לבכות בגללם , ! הם התפרקו מרצונם את יודעת , S; ואת לא צריכה לסבול בגללם ,, הרי - את לא היית מעריצה ואתם כל חייך עד גיל 80 כן ?! DD; דברייניי באאייסיייק SS =

אזז ככה D= פירוט לחיים החדשים של כל אחד ואחד

מהלהקה,. אדם-יהיה זזמר,הכי נורמלי. אביחי-יקליט שיר,יוציא לרדיו ובשל אי הצלחה יחזור לבאר שבע ויהיה מעצב פנים.((עדיין,צריך לנצל את מה שהוא למד לא?)) אושרי-יהיה דוגמן או יחזור לרפת.או ברמן. שרון-ימשיך לעצב בגדים ולמכור אותם למייחתו ופרנסתו D= ואולי יההייה דוגמן. ועכשיו ***תופים*** ערני D= יהיה דוגמן אווו ימשיך להסתובב במסיבות גייזז למינהם . ה-סוף [:

דניתי xD

New member
זה בחצי שנה הקרובה .. בעוד שנה

כל אחד מהם יהיה מלצר מזמר באיזה מאפיה D=

../images/Emo135.gifאחלה כותרת הייתה בכתבה ,, דילב ? , D;

אולי תשני ת'שם של הפורום ל - game over ? . D =

מכרתי את הדיסק וכל מה שהיה לי שלהם

לשכנה שלי איזה אהבלה הביאה לי 100 שקלים חדשיםD: חח דילב קניתי בהם את המכנס החתיך שלך;]

McFLY14

New member
כנסו בבקשה ../images/Emo27.gif

אני מתחננת שתחתמו!! העצומה להבאת מקפליי לארץ - http://www.atzuma.co.il/petition/maskit/

למעלה