הודעות ועד

MuadDib

New member
../images/Emo124.gif הודעות ועד

תחת שרשור זה תמצאו את הודעות הועד העדכניות. על מנת לקרוא הודעות ועד מהשבוע שעבר, לחצו כאן. MuadDibשי.

../images/Emo88.gifלוח מבחנים

שלום.זהו לוח המבחנים שהומלץ ע"י ועד שנה א לרונית אראל -לא לשכוח-זה שבקשנו לא אומר שנקבל -לאחר בדיקה מחדש של תגובותיכם(נאמני הפורום)הוחלט על כמה שינויים: -דחיית מבחן אנטומיה ביום כדי לאפשר יותר זמן לימוד -החלפת כימיה בביולוגיה לוח מבחנים: 11.2-יום ב -אנגלית 13.2-יום ד -סטטיסטיקה 18.2-יום ב -כימיה 21.2-יום ה -חדו"א 24.2-יום א -מחשבים 28.2-יום ה -ביולוגיה 6.3-יום ד -אנטומיה *מבוא לבריאות הפה והשיניים-חגית תעדכן

../images/Emo12.gif לא הבנתי

התאריכים של כימיה וביולוגיה שמופיעים כאן הם לפני או אחרי החלפה ???

שאלה בנוגע ללוח המבחנים

למיטב הבנתי, הלוח הנ"ל עדיין לא אושר (ותקנו אותי אם אני טועה) . אז אשמח לקבל תשובה מדוע במידע לתלמיד באתר של האוניברסיטה (מידע אישי לכל תלמיד) בפולדר של לוח מבחנים מעודכנים התאריכים הללו ורשום שם שאילו התאריכים שנמסרו מהמזכירוית . האם בטעות זה כבר אושר או שרושמים את זה בינתיים כי זה מה שהצענו ?

oritbd

New member
מזל טוב!!!

לכל מי שלא שמע ו/או לא הקשיב בשבוע שעבר,בשם הועד ,ועדת תרבות וכמובן בשם כל הסטודנטים למקצועות הרפואה באשר הם שם, אנו רוצים לאחל מזל טוב לכל ילידי חודש נובמבר:
אבריק אנואר
אגרא דנה
אוביידוב ולדיסלב
אמיתי שרית
בחרי דגנית
בר- שביט יוחאי
ברנע אפרת
גרג´י בני
דובדבן ניצן
זליקוביץ´ חגית
חדאד עלאא
טוביאק שלומי
יונס עדי
לאופר צופיה
לוי עדי
מחאמיד אחמד
מילשטיין תומר
מסארוה מוחמד
נחלה עפיף
נוימן הדר
פיטרמן דימיטרי
קויפמן עודד
שורץ רועי
שלבי אכרם
שמואל רחלי מ ז ל ט ו ב !!

MuadDib

New member
(בשם גזברות רפואה) אנשים שלא שילמו

יש עדיין אנשים שלא שילמו לועד רפואה (לא מרפואת שיניים...). כמו כן, הוחלט שמי שלומד בשנה א´ ויש לו הרבה פטורים (עפ"י רשימה מסודרת שיש לנו מהמזכירות) ישלם רק 15 ש"ח לועד - עבור פעילויות תרבות בלבד. יש אנשים עם פטורים ששילמו 50 ש"ח ולכן מגיע להם החזר, ויש גם כאלו שלא שילמו כלל.... וגם... יש אנשים שהועד חייב להם כסף (עקב בעיות עודף...)... נשמח אם תוכלו לפנות אלינו (איילת מינץ ו/או עדי ברששת) לסדר את העניינים הללו... תודה רבה צוות הגזברים האנשים הבאים לא שילמו לועד 50 ש"ח:
אלטרס טליה אמיתי שרית בן אברהם שלי חבקוק עופר לוטוק רבקה עזריאל עמית שולי הישאם שפירא גיא האנשים הבאים שילמו 50 ש"ח וזכאים להחזר: בחרי דגנית איילת מינץ קסינץ יפעת

למעלה