" ורק על עצמי לספר לא ידעתי"

../images/Emo124.gif" ורק על עצמי לספר לא ידעתי"

נעים מאוד, אני שירי, בת 22 כמעט מאיזור השרון. באוקטובר אני רשמית הופכת להיות סטודנטית להוראה לגיל הרך
יצירתית בסמינר הקיבוצים. לומדת 4 שנים כמעט פיתוח קול
, חולה על באולינג ועל קולנוע, רומנטית חסרת תקנה
אך ללא אהבה כרגע <בלי הצעות הכרות ממכם בבקשה
>, בעלת חתול מסטול אך מצחיקול
ואחות קטנה לאח בן 28 ואחות בת 29. ומי אתם
קבלו את השרשור הכרות הרשמי הראשון שלנו

את יודעת מי אני ../images/Emo67.gif

ולמען אחרים ידעו: אני בובה, בת... עדיין 24, מאזור המרכז, סטודנטית יגעה
בחורה אנרגטית סך הכל ונסיכה אמיתית (אבל לא כמו שירי...
) בעלת חבורה גדולה של חייעס
שרק הולכת וגדלה מעת לעת, וילדת סנדוויץ' בין אחות קטנה מתוקית ומקסימה (אפילו שכבר עברה את ה-20 היא תמיד תישאר אחותי הקטנה) ואח שנושק ל-30.

אחותי ואני

שלום. אני בת 11, יש לי אחות אחת בת 14, גדולה ממני בשלוש שנים...

ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

נשמח לשמוע על הקשר בינכם, מה היית רוצה להוסיף, לשנות ובכלל...

ק ל א ו ס

New member
מממ אוקיי

אני קלאוס,או אסף יותר נכון,בן 18 מתל אביב,סיימתי תיכון ואני לפני גיוס. אח ללא פחות משלוש אחיות-אחות גדולה בת 21,חיילת משוחררת במאבק נגד הפסיכמוטרי וספי הקבלה למקצועות שהיא רוצה ללמוד,ושתי אחיות קטנות בנות 16,תאומות לא זהות. מלבד שלוש אחיות יש ברשותי גם שני כלבים-פודל מזדקן בן 14 וכלבת סמוייד בת 6,וגם חברה אחת שאני מאוד מאוד אוהב,שאיתי כבר שנה ושבעה חודשים. במקביל גם לאחותי הגדולה יש חבר רציני,וככה לאט לאט עוד אנשים מצטרפים למשפחה שלנו,שעוברת לאחרונה התבגרות משותפת והתחלה של חיים בוגרים לכולנו. אהה כן ויש גם שני ההורים שלי,שנשואים כבר 24 שנה וזהו פחות או יותר. יוזמה נחמדה הפורום הזה :) בהצלחה איתו..

ואני שרון, אחות בכורה ,

יש לי אח שצעיר ממני ב4 שנים, אחות שצעירה ב 11 שנים, יש לי 2 ילדים בהפרש של 6 שנים שמחה להצטרף

avitano

New member
אני

אני אופיר בן 19 וחצי מאשדוד יש לי אחות גדולה בת 27 ואח גדול בן 26 אני מסתדר יותר עם אחותי לאחרונה גם עם אחי נוצר קשר טוב (בעבר קצת ניתקנו קשר) אהבתי את הפורום :)

fushit

New member
תורי... ../images/Emo29.gif

אני פוש', בת 18 מאזור הנגב המערבי. יש לי אחות גדולה בת 21 בצבא, הורים גרושים כבר 4 שנים, ההורים שלי הם בני דודים מדרגה שניה
(הסבים הם בני דודים) ויש לי עוד שני "אנשים קטנים
" שהם כמו אחים שלי (גרים איתי באותו הבית...), הבן- בן 14 והבת - בת 11. אחחח.... מורכב "העסק"... ורגע! זה עוד לא הכל....
הבת זוג של אבא שלי בהריון
בחודש תשיעי... ואת כולם אני אוהבת מאוד מאוד!

למעלה