חבר'ס להתעורר! התפקדות פברואר!

../images/Emo124.gif חבר'ס להתעורר! התפקדות פברואר!../images/Emo124.gif

הגיע הזמן לצאת מהחורים ולראות מי עוד חי כאן !!!
שם:
מאיפה בארץ?
אייסיקיו:
מסנג'ר:
פייסבוק:
אימייל:
שיר החודש של שילה:
שיר החודש לא של שילה:
דיסק החודש:
סרט החודש:
ספר החודש:
הופעת החודש:
תכנית טלוויזיה של החודש:
משהו שעשה לכם את החודש:
משהו שהרס את החודש:
האדם הדומיננטי עבורכם החודש:
ציפיות/בילויים לחודש הקרוב:
מצביעים בבחירות הקרובות?
למי / לא מגלים?
מגיע/ה להופעה הקרובה (10.2 באוזן-בר)?
תמונה שלכם (
): פברואר מקסים, חברים... ענבר
.

נו, מה קורה? שאני אהיה הספתח..?

שם: ענבר.
עיסוקך בימים אלו? בגימלים
מאיפה בארץ? שטחים..
אייסיקיו: ואוו, איזה עתיק זה... אין
מסנג'ר: לא ממש..
פייסבוק: אצרף אתכם.
אימייל: ממ..
שיר החודש של שילה: לא ממש היה.
שיר החודש לא של שילה: איתי פרל- מים מתחת לגשר, אפילו לא אני, הלוואי עליי, אל תוותרי על הירח, ילד טוב נשבר.
דיסק החודש: איתי פרל- "מים מתחת לגשר". תומר ממיה- "סימנים של בוקר".
סרט החודש: לא חושבת שראיתי..
ספר החודש: לא קראתי
הופעת החודש: 'היהודים' בבארבי, איתי פרל בקיבוץ ברעם, ברי סחרוף בשהם ועברי לידר בכפ"ס.
תכנית טלוויזיה של החודש: הישרדות 2, החיים זה לא הכל, צחוק מעבודה.
משהו שעשה לכם את החודש: הופעות, אנשים שחזרו לי לחיים, הפועל ת"א. נסיעות ורגעים.
משהו שהרס את החודש: צבא, בדיקות. המחלה שלי.
האדם הדומיננטי עבורכם החודש: דורון, שנשונה, גל, זמי, ליאן..
ציפיות/בילויים לחודש הקרוב: הפועל מול בית"ר והפועל מול מכבי בגביע, הפועל ר"ג במכתש עם אבא
, הופעה של שילה, איתי פרל, נסיעות לדרום... להזיז דברים בהעברת תפקיד
מצביעים בבחירות הקרובות?
לראשונה בחיי .
למי / לא מגלים? ליכוד.
מגיע/ה להופעה הקרובה (10.2 באוזן-בר)?
תמונה שלכם (): מממ.. טוב בסדר.
הימנית כמובן.

VengaGirl

New member
אלכוהול.....

גרסה מקוצרת שם: אלמוג גיל: זקן, לא נעיםן...... עיסוקך בימים אלו? צבא צבא אלכוהול צבא מאיפה בארץ? נס ציונה רוק סיטי שיר החודש של שילה: אלף רסיסים שיר החודש לא של שילה: נדנדות / מעיין הירשביין דיסק החודש: כרמלה גרוס וגנר - פרח שחור סרט החודש: ואלס עם באשיר ספר החודש: משהו של חננות.. הופעת החודש: רק התחיל, עוד לא קרתה.. אבל בטח תהיה מעיין הירשביין בחמישי תכנית טלוויזיה של החודש: בנות גלמור משהו שעשה לכם את החודש: מתקרב לדד ליין ציפיות/בילויים לחודש הקרוב: הופות הופעות הופעות וסגירת המינוס מצביעים בבחירות הקרובות? ברור למי / לא מגלים? יש לנו מרצ לעשות מגיע/ה להופעה הקרובה (10.2 באוזן-בר)? ודאי

עדיין כאן.

שם: אורעד גיל: 19 וחודש וקצת... עיסוקך בימים אלו? צבא מאיפה בארץ? חיפה שיר החודש של שילה: "אל המחט", כל כך. שיר החודש לא של שילה: כל דבר של פייב.
דיסק החודש: פייב, פייב ופייב. תכנית טלוויזיה של החודש: "האמת העירומה". משהו שעשה לכם את החודש: המדור החדש, בעיקר. אנשים טובים. משהו שהרס את החודש: מחשבות שלא מרפות. אנשים קצת פחות טובים. האדם הדומיננטי עבורכם החודש: חברה מהמשרד. ציפיות/בילויים לחודש הקרוב: הופעה, חברה טובה, מקווה שיהיה כיף. מצביעים בבחירות הקרובות? כן למי / לא מגלים? קדימה מגיע/ה להופעה הקרובה (10.2 באוזן-בר)?
תמונה שלכם (): אח"כ... כואב לי הראש ואין כוח.

בא לי גם

שם: צבי גיל:23 עיסוקך בימים אלו? מנסה לעבוד וללמוד מאיפה בארץ? ירושלים שיר החודש של שילה: מצאתי את עצמי עכשיו שר 'כולם כאן כ"כ נחמדים שבא לי למות' אז נכנסתי לפה. שיר החודש לא של שילה: עמיר בניון-געגוע דיסק החודש: עמיר בניון-רק את. הדיסק שמרדים אותי כבר כמה שבועות ברצף. סרט החודש: לא חושב שראיתי ספר החודש: שחרורו של היהודי-אלבר ממי, על העמוד היציב-פרננדו פסואה הופעת החודש: מופע משותף של אתי אנקרי ונשמה קרליבך. אולי הופעת העשור. בכיתי כמו שלא בכיתי מאז ימי העריסה העליזים. ממש קצת לפני נודע לי באיחור רב על מוות של אדם אהוב מאוד. תכנית טלוויזיה של החודש: התוכנית היחידה שאני ממש מנסה לראות כשיש זה סיינפלד..אולד סקול. משהו שעשה לכם את החודש: 'כשאהבה תבוא להציל אותך'.(שלום גד) משהו שהרס את החודש: אותו המוות. ואותם המחשבות המציקות על המוות. האדם הדומיננטי עבורכם החודש: אהובתי. ציפיות/בילויים לחודש הקרוב: שיהיה טוב. מצביעים בבחירות הקרובות? כן למי / לא מגלים? לליכוד. מגיע/ה להופעה הקרובה (10.2 באוזן-בר)? לא נראה לי

yuvizz

New member
B.

שם:יובל עיסוקך בימים אלו?עבודה ובצפר. מאיפה בארץ?רחובות אייסיקיו: מסנג'ר: פייסבוק:yuval shefi אימייל:[email protected] שיר החודש של שילה: שיר החודש לא של שילה:לפנות עצב, כל ילדה יודעת -איתי פרל. דיסק החודש:בנות- איתי פרל. סרט החודש: ספר החודש:ימיו ולילותיו של הדודה אווה הופעת החודש:היהודים בבארבי איתי בקפה ביאליק ובברעם. תכנית טלוויזיה של החודש: משהו שעשה לכם את החודש:הופעות, עבודה, נסיעות. משהו שהרס את החודש:אכזבות, בלאגן, לחץ. האדם הדומיננטי עבורכם החודש:שחר. ענברי, ודר. ציפיות/בילויים לחודש הקרוב:הופעות, עבודה, נסיעות. מצביעים בבחירות הקרובות?לא. למי / לא מגלים? מגיע/ה להופעה הקרובה (10.2 באוזן-בר)?לא.

נפלא

שם:מיכל גיל:16 וחצי עיסוקך בימים אלו?תלמידה למופת מאיפה בארץ?שפלה אייסיקיו: מסנג'ר: פייסבוק:michal gelbach אימייל:[email protected] שיר החודש של שילה: שיר החודש לא של שילה: between the bars-Elliott smith דיסק החודש:עמיר לב -עמיר לב סרט החודש: ואלס עם באשיר ספר החודש:שירה-עגנון הופעת החודש: לא מדברים על זה תכנית טלוויזיה של החודש: פרשת השבוע משהו שעשה לכם את החודש: כלום משהו שהרס את החודש: הייתה מלחמה , זה היה החודש נראה לי ובאופן כללי לא חסרים דברים רעים האדם הדומיננטי עבורכם החודש: יאירול ציפיות/בילויים לחודש הקרוב:יותר טוב ואוויר מצביעים בבחירות הקרובות? לא למי / לא מגלים? אם הייתי מצביעה זה היה בין מרצ לירוקים מגיע/ה להופעה הקרובה (10.2 באוזן-בר)?לא נראה לי , סתם כי אין חשק או כסף על האחוריים

yuvizz

New member
עשיתי הכל כדי לשמור על הרצף.

שם:יובל עיסוקך בימים אלו?בצפר, עבודה מאיפה בארץ?רחובות אייסיקיו:B מסנג'ר:B פייסבוק:yuval shefi אימייל: שיר החודש של שילה:בוא כמו אורח. שיר החודש לא של שילה:כל מיני של איתי פרל. דיסק החודש:בנות- איתי פרל. סרט החודש: ספר החודש:ימיו ולילותיו של הדודה אווה. הופעת החודש:איתי פרל בקפה ביאליק, בברנר, בברעם ובמצפה רמון. היהודים בבארבי. תכנית טלוויזיה של החודש: משהו שעשה לכם את החודש:הופעות, הנסיעות, האנשים, העבודה
. משהו שהרס את החודש:העבודה
, פספוסים, לחץ, כמעט. האדם הדומיננטי עבורכם החודש:שחר. איתי פרל. ענבר, עמרי. ציפיות/בילויים לחודש הקרוב:אני מניחה שהרבה עבודה, נסיעות פה ושם. מצביעים בבחירות הקרובות? למי / לא מגלים? מגיע/ה להופעה הקרובה (10.2 באוזן-בר)?חבל שזה כבר עבר, ולא.. לא הגעתי. תמונה שלכם ():

למעלה