חדשות הופעות ראיונות תמונות וכו

קצת חדשות../images/Emo70.gif

טוב... קטע מוזר ביותר. מסתבר שהמתופף של סיבוב ההופעות של MCR, מיכאל פדיקון, גנב מהלהקה.
פרנק כתב באתר שלהם שהם ממש מאוכזבים מזה, שהם רוצים אותו מחוץ לחיים שלהם ושהמערכת יחסים ביניהם נגמרה (=מיכאל לא יתופף איתם יותר). הם אמרו שכרגע הם ממשיכים קדימה ושהם מקווים שהם כן ימצאו מתופף אחר להופעה הקרובה שלהם. מסקנה: בונא, ל- MCR ממש לא הולך עם מתופפים. XP קישור לפוסט באתר שלהם: http://www.mychemicalromance.com/blog/frank/just-facts

shani cohen1

New member
מה?!?!?!../images/Emo12.gif

וואוו באמת לא הולך להם עם מתופפים....
וואו ידעתי שיהיה איתו משהוא הוא תמיד הפחיד אותי קצת

XoLilMissLolaoX

New member
ועכשיו שאני חושבת על זה פרנק ומייקל

ממש התחברו....הוא בטח יצא הכי פגוע מיזה.... איך אני אוהבת שפרנק כותב את הדברים האלה! הוא כזה מאמי!!!|
The people who play in this band are a family, and family should not take advantage of each other like he did. זה מרגש אותי כל פעם מחדש לראות שהם מתייחסים אחד לשני כמו משפחה!

Ayush Cohen

New member
אף פעם לא אהבתי אותו הוא נהיה ממש מוזר

והופעה של הפסטיבל שראינו ביו טיוב הוא היה שם והם התייחסו אליו יפה וזה וגם ההכניסו אותו לקליפ של פלנטרי ולא יודעת גם עם בבוליט פרופ הארט וזה ועד שחשבתי שהוא הוא כבר יהיה קבוע הוא גנב בכלל לא יפה! מזל שהם לא הכניסו אותו לקליפ של נה נה נה ושל סינג ומזל שהוא עדיין לא היה בהקלטות הם רק שכרו מתופפים אחרים כל פעם !

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo41.gifיש תגובה ממייקל על ההאשמות נגדו!../images/Emo41.gif

זה המכתב שהוא כתב דרך האתר של קראנג! בתקווה שיגיע לחברי MCR כי כפי שהוא מספר המכתב לא ניתנה לו ההזדמנות להסביר את עצמו. "To the media, my colleagues in the music industry, and, most importantly, the fans of My Chemical Romance. "As many of you have heard by now, on Thursday evening I was let go as the touring drummer for MCR. The ensuing hours have been difficult for many reasons, but particularly because the actions that led to my dismissal have been twisted and misinterpreted via rumour mongering on the internet. With this, I'd like to put the rumours to rest. "Almost as soon as I began touring with MCR I ran into problems with a member of the band's crew who I'll not name. The problems were many, big and small, but some of them were large enough that they began to greatly impact me and, by extension, my family. I'd reached my wits' end, and I made what was certainly the poorest decision of my life. Rather than address the issues that I had with the crew member in an open and honest manner, I tried to make them look irresponsible. My intention was to make this person look incompetent. I had no intention of profiting whatsoever. Again, I cannot overstate how poor my judgment was in this situation; it was a tremendous mistake, and it's one I'll regret for years to come. "I would have liked an opportunity to share my side of the story with MCR, an opportunity to express my remorse. I was never given one. "I'd like to thank MCR's members, crew, and supporters for giving me some of the best musical experiences of my life in the past several months. However brief our partnership, it was an honour and a dream come true to play with such a talented bunch of individuals. I wish MCR the best of luck in the future, and I'm looking forward to my next endeavour. Thank you, Michael Pedicone." מה דעתכם??

Ayush Cohen

New member
א םהבנתי נכון אז וואוו הוא מש מסכן

כיאילו אני מרחמת עליו, בסדר שהוא לא הרגיש שיך אז שינסה, לדבר וזה אבל לא מה שהוא עשה לא הבנתי כל כך באמת מה הוא עשה? הוא גנב אז כיאלו מה הוא ניסה לעשות בדיוק ? למשוך מהם תשומת לב? כיאילו נכון שהוא לא הופיע בנה נה נה ובסינג אבל הם נתנו לו להופיע בפלנטרי וזה כיאילו זה באמת כיאילו גרם לו להרגיש לא שייך ולא מוזכר אבל כיאילו זה היה בהתחלה שהם חשבו שהוא רק חבר לסיבובי הופעות ואולי אם הוא היה ממשיך להיות בסדר הוא היה יכול להיות חבר אמיתי בלהקה אז כיאילו מה הוא רוצה? טוב שהוא לפחות מתחרט על זה בקיצור לא הבנתי כלום חח

XoLilMissLolaoX

New member
חחחחח אוקי הסבר קצר למה שהוא אמר:

הוא אמר שהוא להסתדר עם אחד מחברי הצוות שליוו את מיי כאם בסיבוב ההופעות. היו ריבים גדולים היו פחות אבל היו המון וזה היה בלתי נסבל (לפי מה שהוא אומר). מייקל טען שזה הגיע עד כדי פגיעה במשפחה שלו. בקיצור, הוא רצה לגרום לאותו בנאדם להראות כחסר אחריות ולכן הוא עשה את מה שעשה. הוא אומר שבשום פנים ואופן זה לא היה לטובתו האישית אלא רק כדי להזיק לאותו בנאדם. בדיעבד, הוא אומר שהוא יודע שהוא בחר לעשות את המעשה הלא נכון במקום לשבת ולנסות ללבן את העיניינים איתו והוא מתחרט על זה מאוד.(וטוב שכך!
) זהו כעיקרון...אם יש עוד משהו שלא היה מובן תשאלי

XoLilMissLolaoX

New member
הוא גנב מהם...

לא יודעת בדיוק מה אבל הכל היה במטרה לגרום לבנאדם ההוא להראות לא אחראי...כנראה להראות כאילו הוא איבד משהו....
בכל מיקרה זה לא הצליח לו...ושיתמודד עם התוצאות!

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo45.gif

אני אוהבת מהלכים אימפולסיבים אבל ממש לא במקרה הזה כי זה היה גם מלולך וילדותי מאוד מצידו.

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo124.gifחדשות הופעות ראיונות תמונות וכו../images/Emo124.gif

שרשרו לכאן כל דבר חדש על MCR. אני אעשה אפרסם בקרוב את החדשות שיש לי. אבל אל תסמכו רק עלי!!! תפרסמו כל פיפס שאתם רואים ובא לכם לשתף

למעלה