יאללה מתחילים - שאלון

חחח פורום משעשע../images/Emo6.gif

שעת התחלה: 10:53 שיר שמתנגן ברקע: אין תאריך לידה: 21.10 מאיפה: צפון מה עשית היום: כלום
מה תעשה מחר: נוסעת לת"א מה המידה שלך בנעליים: 40 מה אתה הכי אוהב לאכול: פיצה מה אתה הכי שונא לאכול: אממ הרבה דברים מה הצבע האהוב עלייך: סגול מה הצבע השנוא עלייך: חום ואפור מתי אתה הולך לישון בדרך כלל: מאוחר
מתי פעם אחרונה שבכית: לא זוכרת מדוע: לא זוכרת איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט: חורף של עברי לידר מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו: אח שלי אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? עם מי: חברה שלי
שם מיוחד לבן: איתי שם מיוחד לבת: רעות ממי הsms האחרון שקיבלת: בת דודה שלי מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms: כנל מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה: חולון אתה אוהב ילדים קטנים?כמה ילדים יהיו לך בעתיד:כןןןןןןןן ו-3 או 4 מה מעצבן אותך: אמממ איך את/ה מתגבר על באסה: שומעת מוזיקה מה התכונה הכי ישראלית בעיניך: לא יודעת חח מאמינ/ה באהבה וירטואלית: כן ולא.. הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט: מלא נפגשת איתו/ איתה: כן מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון: אממ כן? מהי אהבה בשבילך: מה זה השאלות האלה חח כשיש לך אהבה את/ה נאמנ/ה: כן את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית: תלוי אני שונה ממך, תנסה לשנות אותי: תלוי במה את/ה בחור/ה קנאי/ת: קצת חח מה תעשה כשתסיים את השאלון: כלום שעת סיום: 10:56 מסר לכותב: פורום מצחיק

גליזה

New member
../images/Emo189.gifאני לא *ב-א-מ-ת* פה

שעת התחלה: 11:14 שיר שמתנגן ברקע: Tangled - Maroon 5 (שמישהו יגיד שאני לא מנהלת מופתית לשעבר) תאריך לידה: 23.10.90, כאילו שלא ידעתם
מאיפה: יבנה! מה עשית היום: בעיקר כביסה וטלפונים. אה, ונס קפה. אני כמעט מזכירה. או כמעט מנהלת משק בית.
מה תעשה מחר: בעיקרון, אקח את המשכורת שלי
מה המידה שלך בנעליים: 38 מה אתה הכי אוהב לאכול: אין הכי, יש הרבה דברים. אם צריך לבחור סוג - איטלקי (ולקנח בסופלה שוקולד!!!!!!!
even though זה השטן
) מה אתה הכי שונא לאכול: חצילים ו...יש עוד כל מיני שאנ'לא זוכרת. מה הצבע האהוב עלייך: כחול
מה הצבע השנוא עלייך: לא יודעת. בעיקרון, אני לא טיפוס של צבעים חמים. מתי אתה הולך לישון בדרך כלל: בזמן האחרון זה 10 וחצי והלאה. מתי פעם אחרונה שבכית: בטוח בימים האחרונים. כאילו, בדוק. מדוע: יצא :| איזה שיר אחרון הורדת מהאינטרנט: לא זוכרת. אני בעיקרון קונה דיסקים...*האמ*
מי הבן אדם האחרון שרצית להרביץ לו: הו, אשמור זאת לעצמי. אתה מדבר עכשיו עם מישהו אונליין? עם מי: חברות, וזה. שם מיוחד לבן: אין לי כוח לזה שם מיוחד לבת:
ממי הsms האחרון שקיבלת: טל
מי הבנאדם האחרון ששלחת לו sms: לין
מה העיר האחרונה (חוץ מאיפה שאתה גר) שביקרת בה: מממ, רחובות אתה אוהב ילדים קטנים?כמה ילדים יהיו לך בעתיד:
כן!! 3. נראה לי
מה מעצבן אותך: תכונות שליליות מוקצנות? איך את/ה מתגבר על באסה: כוס מים, מוזיקה טובה / ספר טוב. שיחה עם חברה, הסחת דעת... מה התכונה הכי ישראלית בעיניך: בעיקרון, לעשות קומבינות. מאמינ/ה באהבה וירטואלית: משתדלת להמנע מכזו, אבל כן. הכרת פעם מישהו/מישהי מהאינטרנט: מלא
נפגשת איתו/ איתה: מלא
מאמינ/ה באהבה ממבט ראשון: לא בדיוק, אבל בערך (בים בם בום) מהי אהבה בשבילך: אמ, אי אפשר להגדיר את זה. נו, באמא'שלכם, תהיו רציניים. כשיש לך אהבה את/ה נאמנ/ה: מןןןןןןן הסתם!!!! את/ה וותרנ/ית או עקשנ/ית: תלוי כמה העניין חשוב לי אני שונה ממך, תנסה לשנות אותי: לא ממש... את/ה בחור/ה קנאי/ת: לעיתים, כן מה תעשה כשתסיים את השאלון: אלך לקרוא או משהו שעת סיום: 11:24. אני זריזה, הא. מסר לכותב:
מיטל, את מותק

למעלה