יום התח"צ עם פורום תח"צ

מצב
הנושא נעול.
יש שירי אוטובוס

דווקא לא.
אנחנו רוצים אוטובוס..
ועדיף רכבת.
יש שירי אוטובוס
1. אוטובוס הקסמים - לא ידוע 2. אוטובוס מספר אחת - שלמה ארצי 3. איפה הילד - שמוליק קראוס 4. בואי בואי - דני בן ישראל 5. הולכת בשקט - המכשפות 6. החבר'ה הטובים - נערי רפול 7. חדוה הקטנה - בצל ירוק 8. ירוחם - שושנה דמארי 9. ירושלים שלי - מוטי פליישר 10. ירושלים שלי - נורית הירש 11. ירושלים שלי - רונית אופיר 12. יש ילד שאבא שלו - הכבש השישה עשר 13. יש לי סימפטיה - מתי כספי ושלמה גרוניך 14. יש לי סימפטיה - נורית גלרון 15. יש לי סימפטיה - שלמה גרוניך 16. כך יהיה בקרוב - יפה ירקוני ורודנסקי 17. לא באתי בזמן - אריק לביא 18. לנגב - שלמה ארצי 19. ממשיך לנסוע - אהוד בנאי 20. מספרת לי הכל - עמיר לב 21. מרפסות - יוסי בנאי ויונה עטרי 22. מרפסות - יוסי בנאי, אבנר חזקיהו ויונה עטרי 23. מרתון - יגאל בשן 24. עוד קצת - איגי וקסמן 25. עיגול מה הוא יכול - דתיה בן דור 26. פלוגה בקו - מאיר אריאל 27. אכלתי נקניקיה - דורי בן זאב 28. 20 ריחות - דורי בן זאב

שירי רכבת

דווקא לא.
אנחנו רוצים אוטובוס..
ועדיף רכבת.
שירי רכבת
1. 2007 - דנה ברגר 2. אבא שלי - אוסנת פז 3. אבא שלי - אילנית 4. אבא שלי - יפה ירקוני 5. אבא שלי - עוזי חיטמן 6. אבא שלי - ציפי שביט 7. אהבה בשלט רחוק - מאיה ממן 8. אהבנו - אביב גפן 9. אהבנו - נינט טייב ורן דנקר 10. אהבנו - מיקה שדה 11. איך אפשר - יגאל בשן 12. אין קשר - שלום חנוך 13. אישה אישה - אבטיפוס 14. אל נא תאמר לי שלום - עופרה חזה 15. אל נא תאמר לי שלום - הכל עובר חביבי 16. אל נא תאמר לי שלום - יפה ירקוני 17. אל נא תאמר לי שלום - אריק איינשטיין 18. אל תלך עכשיו - ריטה 19. אל תלכי - עופר אקרלינג 20. אלבום המצעדים - יוסי בבליקי 21. אם אתה בסביבה - חגית קליש 22. אם אתה בסביבה - אריק סיני 23. אמרי לי מי - דיויד ברוזה 24. אני חיה לי מיום ליום - תיקי דיין 25. אני חיה לי מיום ליום - ריטה 26. אפילו דקה - מתי כספי 27. ארץ פומפורנל - שלמה ארצי 28. בובה - אתניקס 29. בוכה אל הקירות - דיויד ברוזה 30. בינתיים רוקד - שלמה ארצי 31. בית חרושת קופי בית חרושת לחוטים - שלמה ארצי 32. במלון ברבת עמון - שוטי הנבואה 33. בן יפה נולד - זהבה בן 34. בן יפה נולד - יזהר כהן 35. בן יפה נולד - עופרה פוקס 36. בן יפה נולד - רבקה זוהר 37. בן יפה נולד - רונית אופיר 38. גר בקריות - פאנקייק 39. האור שבעינייך - קובי פרץ 40. האיש הכי מהיר - כוורת 41. האישה היחידה בחיי - הגשש החיוור 42. האמת - אביב גפן 43. הולך ממקום למקום - דיויד ברוזה 44. הורה - אבי טולדנו 45. החום לא עובר - דודי לוי 46. המסיבה של גודו - טיפקס 47. המתאגרף - הפרברים 48. הנחש - משינה 49. הסכין הרובה והאבן - שלמה ארצי 50. העולם שמח - כוורת 51. ויקטוריה - שלום חנוך 52. זה כואב - סי היימן 53. זה רק געגוע - שלום חנוך 54. חדר החקירות - יענקל'ה רוטבליט 55. חלפה שנה - הנשמות הטהורות 56. חנות הצעצועים - מיכל ינאי וילדי הפסטיגל 57. חתול בשק - ענבל פרלמוטר 58. ידיים למעלה - כנסיית השכל 59. יונתן סע הביתה - אושיק לוי 60. יונתן סע הביתה - אושיק לוי ואסף אמדורסקי 61. כולם יודעים - אהוד בנאי 62. כולם יודעים - רונה קינן 63. כולם יודעים - גידי גוב, לאה שבת ושלומי שבת 64. כולם יודעים - ראומה גמליאל 65. כי - עופר גולני 66. כיוונים נעלמים - אילנה אביטל 67. כלב זקן - יהלי סובול ואבי מסיקה 68. כמו שאת - דיויד ברוזה 69. כשמיקה עצובה - דני בן ישראל 70. לונה פארק - נליה צמחמן ותום אבני 71. לנוע ולנדוד - נעמי שמר 72. לראות באפלה - לאה שבת 73. מאבד ת'עשתונות - אבי מסיקה, דנידין ואיתמר אליאסי 74. מוצ''ש בקניון - מוניקה סקס 75. מלנכולי - אהוד בנאי 76. מעבר לתכלת - מתי כספי 77. מעברים - מזי כהן 78. מרבד הקסמים - שושנה דמארי 79. משאלה - בועז שרעבי 80. משאלה - אתי אנקרי 81. משאלה - שרון זריהן 82. משאלה - הראל מויאל 83. נגד הרוח - גידי גוב 84. נגד הרוח - דני ליטני 85. נגד הרוח - שלום חנוך 86. נילס הולגרסון - אבי מסיקה 87. סביב העולם בשמונים יום - עודד מנשה, גלית גיאת וישראל קטורזה 88. סביב לירושלים - נחמה הנדל 89. סניור - פרוייקט הגומיה 90. עד שנגיע - מני בגר וסטלה מאריס 91. עיניי - הצ'אקרה 92. עיר זרה - שלום חנוך 93. על המרפסת - קובי פז 94. על פי תנועת הרכבות - שלמה ארצי 95. פגשתיך בשדה תלתן - גרי אקשטיין 96. פגשתיך בשדה תלתן - דודו זכאי 97. פגשתיך בשדה תלתן - הכל עובר חביבי 98. פגשתיך בשדה תלתן - להקת פיקוד הצפון 99. פריחת הנדלנים - רבקה ברומברג 100. פשוט ונאמן - דבק 101. ציף ציף מעל הרציף - דני ליטני 102. ציף ציף מעל הרציף - הפרברים 103. ציף ציף מעל הרציף - השלושרים 104. ציף ציף מעל הרציף - רונית אופיר 105. ציפורן - כרמלה גרוס ואגנר 106. קוצ'יפה - מתי כספי והפרברים 107. קמתי - הדג נחש וברי סחרוף 108. קצת משונה שלא נשארת - שלמה ארצי 109. רבינא - רביעיית גבעת ברנר 110. רוחות של טמטום - פרוייקט הגומיה 111. רומניה - שלמה ארצי 112. ריקוד סוף המאה - שלמה ארצי 113. רכבות - דני רובס 114. רכבת אדומה - עוזי חיטמן 115. רכבת אחרונה - שיר לוי 116. רכבת ארוכה - עממי 117. רכבת הבוקר - מני בגר 118. רכבת הברית - בני ברמן 119. רכבת ההפתעות - אלי גורנשטיין 120. רכבת הלילה - דודה 121. רכבת העמק - יהונתן גפן 122. רכבת העמק - אביב גפן 123. רכבת לילה - משינה 124. רכבת שדים - עודד מנשה 125. רץ בפארק - יגאל בשן 126. רק בן אדם - שלום חנוך 127. שלום - יפה ירקוני 128. שש שעות שינה - עמיר לב 129. תחזרי - אייל גולן וארקדי דוכין 130. תכלית בתחתית - ערן צור כל השירים באדיבות שירונט

שירי מוניות

דווקא לא.
אנחנו רוצים אוטובוס..
ועדיף רכבת.
שירי מוניות
1. אולי בכל זאת סאלי - חמי רודנר 2. בירושלים השמיים נמוכים - אבנר שטראוס 3. ביתי שלי - שושנה דמארי 4. ברוקלין - אהוד בנאי 5. גיל ההתבגרות - אבטיפוס 6. הבלתי מאושרים - להקת פיקוד המרכז 7. הכל יכול - הבליינים 8. המכונית שלי - מיכל אמדורסקי 9. השחרור - להקת הנח"ל 10. והיה כנגן המנגן - דודו אלהרר 11. ונוס בטרנינג - איפה הילד 12. חום יולי אוגוסט - סינרגיה 13. חום יולי אוגוסט - שלמה ארצי 14. טכסי ספיישל - יגאל בשן 15. מזכרת למאוננים - מאיר אריאל 16. מיטשל - מיקה קרני 17. מכונית - משינה 18. מתגעגע לחיוך - אורי בנאי 19. מתחפר באלנבי - מוניקה סקס 20. סטארטר - אהוד בנאי 21. פטריות - אחינועם ניני 22. קחי אותי הביתה - בנזין 23. קשה בלעדיך - נינט טייב 24. קשה בלעדיך - שרון ליפשיץ 25. רכבות - גבריאל בלחסן 26. שירו של מקס - גידי גוב 27. תריסר ישראלים - אלון אולארצ'יק באדיבות שירונט

ושירים של עוד מוסד ישראלי

דווקא לא.
אנחנו רוצים אוטובוס..
ועדיף רכבת.
אגד כידוע בעברית המודרנית הוא לא רק מפעיל תח"צ אלא מושג (אנשים רבים שואלים איך מגיעים לאגד ובעצם מתכונים לתחנה מרכזית וכו'). כחלק בלתי נפרד מהחברה הישראלית אגד זכו להיות מוזכרים גם בשירים. שירי אגד 1. החבר'ה הטובים - נערי רפול 2. ונצואלה - בצל ירוק 3. ונצואלה - שוקולד מנטה מסטיק 4. חדוה הקטנה - בצל ירוק 5. יום א' בשבוע - צמד דרום 6. שקט שקט - דני סנדרסון 7. שקט שקט - דודה 8. תן תרומה - רביעיית מועדון התיאטרון באדיבות שירונט

mucool2

New member
בחור יסודי!

אגד כידוע בעברית המודרנית הוא לא רק מפעיל תח"צ אלא מושג (אנשים רבים שואלים איך מגיעים לאגד ובעצם מתכונים לתחנה מרכזית וכו'). כחלק בלתי נפרד מהחברה הישראלית אגד זכו להיות מוזכרים גם בשירים. שירי אגד 1. החבר'ה הטובים - נערי רפול 2. ונצואלה - בצל ירוק 3. ונצואלה - שוקולד מנטה מסטיק 4. חדוה הקטנה - בצל ירוק 5. יום א' בשבוע - צמד דרום 6. שקט שקט - דני סנדרסון 7. שקט שקט - דודה 8. תן תרומה - רביעיית מועדון התיאטרון באדיבות שירונט
בחור יסודי!

fireman

New member
התחנה הישנה של טיפקס...

האמת שנשמח לעזרה
הצענו להם לשיר שיר תח'צ. שנה שעברה אפילו היה דיסק תח'צ, אבל איבדנו אותו...
האמת - אם למישהו קופצים עוד שירים בראש - שקשורים לאוטובוס, רכבת, אופניים, ללכת ברגל... תשרשרו בבקשה. נכין רשימה ונשלח לכוכבים שלנו...
התחנה הישנה של טיפקס...
השיר על קטר 70414....

אלון 58

New member
אולי שלמה ארצי הוא חובב רכבות...

התחנה הישנה של טיפקס...
השיר על קטר 70414....
אולי שלמה ארצי הוא חובב רכבות...
יש לו סדרה של וידאו-קליפים של שיריו המפורסמים,שבהם הוא מצולם ברכבת או בתחנות-רכבת,או שהרכבת היא נושא השיר...: (1)ע"פ תנועת הרכבות; (2)תרקוד; (3)שיר נוסף שאיני זוכר את שמו,אבל מצולם בגשר של ת"א מרכז/סבידור.

טומי*

New member
הקישור לא עובד...אולי זמנית?

יום התח"צ עם פורום תח"צ

כפי ששמתם לב לאחרונה, יום התח"צ מתקרב והולך ויבוא עלינו לטובה ביום ראשון בשבוע הבא, ה-18.09.2005. כמובן שככל שהזמן עובר, כך גודלות ההכנות, וכאן - אנחנו נכנסים לתמונה! ארגון מגמה ירוקה, המארגן את יום התח"צ ברחבי הארץ משתף פעולה עם הפורום, תוך פרסומו באתר הבית וכמובן מעוניין בעזרה מצד הפורום לפעילויות ביום התח"צ. להלן הפעילויות: בת"א יוצבו 3 אוטובוסים של דן החל מהשעה 16:00 עד 18:30, אשר ישמשו כעצומה נוסעת ויאספו חתימות מהתושבים. האוטובוסים יעמדו במספר נקודות בשכונות ברחבי העיר, כאשר בכל נקודה יחולק חומר הסברתי ויערכו הפעלות בנושא תח"צ לתושבים. לפני כן, בשעה 12:30 יעמוד אוטובוס במתחם רכבת מרכז במסגרת טקס פתיחת יום התח"צ, בנוכחות מנכ"לי חברות התחבורה. כמו כן, תיבחן אפשרות הצבת אוטבוסים עד שעה 16:00 במס' מוקדי תחבורה בעיר ובהם מתחם רכבת מרכז ומסוף כרמלית. בנוסף, יתכן מאוד שהנהגים באוטובוסי החתימות יהיו מחברי הפורום, אך מוקדם עדיין לדעת. הפעילות המבוקשת מחברי הפורום היא עזרה בהסברה ובחלוקת החומר ההסברתי באוטובוסים, עידוד התושבים לחתימה וכמובן - פרסום הפורום ע"י חלוקת סטיקרים! כל המעוניינים לקחת חלק בפעילות בת"א, מוזמן לשלוח לי מסר אישי או דוא"ל לכתובת [email protected], או לפרטים נוספים וגם לפעילות מקדימה לפני יום התח"צ ישירות למיה ממגמה ירוקה בכתובת [email protected]. בנוסף, תיערך פעילות משמעותית בירושלים, בשיתו"פ מרשים עם עיריית ירושלים: האירוע יתקיים במתחם תחנת רכבת החאן ההיסטורית של ירושלים, בו יוצבו גם 3 אוטובוסים ממוזיאון אגד, הלארק, הגמל וה-GMC. בנוסף, יוקמו דוכנים, יערכו הפעלות חינוכיות (בנושא תח"צ) לילדים וכן יחולק חומר הסברתי למשתתפים באירוע. כרגע יש רצון להביא גם גורמים מחברות התח"צ כדי להקים דוכני הסברה וכמובן שאם יש מישהו מהפורום שיש לו חומרים הסברתיים ומעוניין להקים דוכן לפורום הרי שזה מבורך. גולת הכותרת לחלק מכם תהיה אולי הופעה של 3 הפיינליסטים מכוכב נולד 3 שתיערך שם.... על כל פנים האירוע יתחיל ב-18:00 ויסתיים ב-22:00. חברי הפורום שגרים באיזור, או שמעוניינים לקחת חלק בפעילות בירושלים ע"י עזרה לחברי מגמה ירוקה ולאיילה הרכזת לחלק חומר הסברתי ולהפעיל את הקהל מוזמן ליצור קשר איתי במסר או בדוא"ל [email protected]. פעילות נוספת תתרחש גם בחיפה, כאשר הרעיון הוא להסיע רכב ספארי הסברתי ברחבי העיר, וכן לפרסם כרזות אינפורמטיביות בנושא תח"צ בתחנות מרכזיות בעיר. גם בב"ש תהיה פעילות כלשהי, שכרגע לא ברור מהי. כאמור, חברי הפורום מוזמנים לתרום מעט יותר מזמנם למטרה שהם כ"כ אוהבים, הלא היה התחבורה הציבורית, ולהשתתף ביום התח"צ. המעוניינים בכך, אנא צרו עמי קשר. בתודה, אנדי וצוות הנהלת הפורום
הקישור לא עובד...אולי זמנית?

מצב
הנושא נעול.
למעלה