יסמין - עוד מאמר מהעיתונות

דש1דש

New member
../images/Emo124.gif יסמין - עוד מאמר מהעיתונות

גיסי הפנה אותי למאמר הזה (טוב שיש מישהו שקורא הארץ
) עוד לא קראתי.... יסמין - אפשר להוסיף לאתר שלך.

אורora

New member
כתבה נוראית

מתמקדת כולה בגניבת זרע כאילו 95% מהאמהות היחידניות נוקטות בשיטה הזו. כמה עולה לתבוע את הגבר, כמה הוא צריך לשלם, וכו וכו יוצרת מצג מעוות ולא נעים, ומשחירה את שמינו. וארגון משפחה חדשה "שנאבק" אפילו לא יודע לתת את הפרטים הנכונים. בשבדיה ואנגליה לא ניפתח מסלול לתורמים לא אנונימים אלא יש רק מסלול לתורמים לא אנונימים, ותגובה אין תורמים. יותר ויותר ככל שאני ניתקלת בארגון משפחה חדשה ניראה לי שהוא יותר עסוק ביחסי ציבור ופחות בעשיה , לפחות בכל הנוגע לעניינים של הורות יחידנית. ומעניינת בסוף תגובת משרד הבריאות.

יסמין@

New member
תודה דשדש, כבר ראיתי את

הכתבה הזאת וכבר התלבטתי אם היא מתאימה או לא לאתר אימ"ב. יש שם כזה בלבול ובלגאן במונחים ופעם כותבים חד-הורית ופעם יחידנית, וכל ההדגשה של האבא שאפשר לתבוע אותו וכו' וכו'.

יסמין@

New member
בקיצור, מה דעתכן? אני נוטה שלא

להוסיף לינק לכתבה הנפלאה הזאת לאתר אימ"ב. מה דעתכן???

אורora

New member
בוודאי שלא

המאמר הזה אינו מתייחס לאימ"ב אלא לנשים שגנבו זרע או הרו ללא כוונה מסטוץ ותובעות את האבא. מה להן ולאימ"ב
את מי זה מעניין כמה עולה תביעה משפטית למזונות.

יסמין@

New member
מסכימה מאוד. אמנם יש שם גם קצת

על בנק הזרע וכו', אבל יש יותר מדי על גניבת זרע. בקיצור, לא מתאים לאתר אימ"ב!

אורora

New member
ועוד משהו

הכתבה מדברת על כ 1700 ילדים לנשים רווקות ב 2005. השאלה : 1. כמה רווקות הם בעצם נשים בזוגיות שלא רצו להתחתן , או נשים לסביות שחיות בזוגיות. 2. כמה נשים גרושות ילדו ( כי יש לא מעט גרושות ללא ילדים שמביאות ילדים מבנק הזרע ). לכן הנתון הנ"ל בפני עצמו כמעט לא אומר כלום. כדי לקבל תמונה יותר מעניינת היה צריך לדעת: 1. כמה נשים רווקות יש בארץ בגילאים 30+ עד 40+ 2. כמה מאותם רווקות שילדו שייכות לכלל הגילאים הללו. 3. כמה גרושות בגילאים הללו ילדו , וכמה גרושות ללא ילדים ישנן בחתך הגילאים הללו.

יסמין@

New member
וזה נכון כמובן גם לגבי

אלמנות. כתבו שX אלמנות ילדו, אבל השאלה ממי - מאב ידוע ומתפקד או מבנק הזרע?

gezers

New member
עזבו כל הקישקושים..

והבלה בלה בלה.. הכי חשובה שורת הסיום הזו: "ממשרד הבריאות נמסר בתגובה: "בשלב זה אין כוונה לשנות את מגמת האנונימיות, ובמדינת ישראל תרומות הזרע ימשיכו במסלול האנונימי בלבד". ועל כך יאמר "אחד אלוהינו.."

למעלה