כאן לשרשר הצעות לאירוח/בקשות להתארח

Naama P

New member
אזרחי ../images/Emo43.gif למען משפחות הדרום

שלום לכולם, אז זהו, גם מעל ראשה של המשפחה שלי עפים טילים. אחרי שהפצרתי באבא שלי לרדת מהגג והרגעתי את אמא שלי שבכתה לתוך סיר הקציצות, ושכנעתי את שניהם לארוז את עצמם ולהגיע לדירה הקטנה שלי בנאות בגדד (רמת גן, רמת גן...), החלטנו לפתוח פורום סיוע למשפחות דרומיות שרוצות להתארח לכמה ימים באיזור המרכז והצפון, עד יעבור זעם. מדובר בפורום שמטרתו עזרה אמיתית ופיזית למשפחות הדרום. בפורום ננסה לגייס את האזרחים התפוזיים לטובת סיוע ואירוח של משפחות מהדרום. נשמח אם תפיצו את הבשורה בפורומים שלכם ותזמינו את הגולשים לפתוח את ביתם וליבם. כמו כן, אם יש גולש שהדבר בליבו ורוצה לנהל את הפורום - מיטל ואני נשמח לפנות את מקומינו למען מנהל מוכשר יותר. שיעבור בשקט ושאמא שלי לא תחטוף שבץ מהבלאגן בארון הבגדים שלי ומהאבקק שעל מדפי הספרים שלי...
חזק לכל מי שצריך... נעמה

משפחה מאזור המרכז,

נשמח לארח משפחה קטנה או כמה בני נוער/ילדים. נא להשאיר פרטים בתיבת המסרים שלי - ואחזור אליכם ברגע שאראה.

../images/Emo24.gif בשמחה...

האמת היא שיזמתי פניות לכל מיני גופים - וכל הקודם זוכה... כך או כך, רק נקווה שלבסוף השקט יחזור אל ישובי הדרום

glitter8

New member
מוכנה לארח בביתי בצפון

הי שמי ענבל, אמנם יש לי דירה קטנה, בקרית טבעון אבל הסלון שלי ישמח לארח יחיד או זוג או חד הורית+1..עד יעבור זעם.. לידע כללי-יש כלבלב קטן בבית, והמון מוזיקה ... (וכמובן, אבק על מדפי הספרים..)

אורלי_ל

New member
גם אני מוכנה, בקריות

אני מתלבשת על ההודעה הזאת כי גם אצלי אותם תנאים, רק במקום כלב - חתולה :)

גם אני מהצפון - הרחוק מאוד - צפת

מוכנה לארח זוג עם ילד . יש לציין שאנחנו חילוניים ויש לנו כלבלב בבית . שלחתי כבר במספר פורומים ומסרים הזמנות ככה שהראשון שיחליט להגיע זוכה. אבל מאחלת לכולם שיצאו להתאוורר מהפחד הנורא הזה.

סליפ

New member
רוצים לארח..

אנחנו גרים בצפון (קריות) ונשמח לארח משפחות מהדרום, שרוצות קצת לנשום אוויר (ואווירה) אחר(ת) יכולים לארח עד זוג + 2-3 ילדים.. מוזמנים לפנות במסר.

shir300

New member
גם אצלי

יש מקום ליחידה לכמה ימים בסלון... גילוי נאות: יש 4 חתולים בדירה, שגם חלקם מחפש בית... חוץ מזה- אוכל טוב, חברה טובה...

מרום גולן מזמין את תושבי עוטף עזה להתארח

קיבוץ מרום גולן מבקש לסייע לתושבי עוטף עזה ומזמין את התושבים להגיע השבוע לחופשה , על מנת שגם תושבי עוטף עזה יוכלו להרגע מהמצב הנתון. לפרטים אפשר לצור קשר עם הקיבוץ בטלפון: 04-6960267

מוכנה לארח בקריות

אנחנו זוג צעיר מהקריות. יכולים להלין טוב בסלון (לא אידיאלי אבל בהחלט בטוח). נא לפנות במסרים

למעלה