כאן לשרשר הצעות לאירוח/בקשות להתארח

rasheric

New member
משפחה מירושלים

נישמח לארח אנשים מהדרום. יש סלון וגם חדר קטן. יש לציין שיש חתול בבית ושלושה ילדים.... אשמח לענות במסרים רחל

נשמח מאוד לארח אצלנו, אנחנו מהשרון.

יש לנו דירת 4 וחצי חדרים, מאוד מרווחת. אנחנו זוג + כלבה כך שיש כאן שפע של מקום. שילחו לי מסר.

Zמבוש

New member
זוג מעט מבוגר +2 בנות

מציע לארח בביתו באזור קו קריות משפחה מאזור העוטף השאירו מסר ונראה איך נתנהל מכאן הלאה .

daphnadk

New member
"נוער תומך בנוער" כי גם אנחנו כאן!

החלטנו לתת לזה צ'אנס ולפתוח במן פרויקט קטן "נוער תומך בנוער"
כל אחד מרכזניק (או יותר צפונה) שמוכן לארח גם אם זה ליום וגם אם זה לשבוע מוזמן לשרשר הודעה או ליצור איתי קשר דפנה קפלן [email protected] 0528568900 פנינו לכאן בתקווה שאם יש כאן משפחה שתשמח לארח נערים- ובעיקר משפחה שיש בה ילדים בטווח גילאי הנוער תוכלו ליצור איתנו קשר
בסופו של דבר המטרה היא ליצור רשימה של נערים שתפורסם בין נערים מהדרום בעיקר דרך הבלוג החדש שנפתח http://www.joinmylife.co.il ושנוכל ליצור מן שיתוף,להראות תמיכה, ולהוות מקום מקלט תודה רבה
אתם עושים פה עבודה מדהימה

orbo

New member
נשמח לארח!

אנחנו זוג בני 24 , בקרית אונו. נשמח לארח בני נוער יש לנו חדר נוסף וסלון עם מיטה :) לפרטים כאן במסר או במייל [email protected] טופז

Amazing18

New member
נשמח לארח בנתניה!

בית גדול, מרווח, חצר. לסופ"ש שלם של אהבה, הרבה אוכל ושמחה! מבקשת, בבקשה! שלחו לי מסר.. אנחנו ממש מעונינים! יהיה כיף!

שלום שמי עופר ואשמח.....

לארח בביתי זוג עם ילד או שניים מקסימום,אין בעיה להביא חיית מחמד (כלב) כיוון שלי יש שניים בבית. 054-4697620 אני אגב,מרחובות.

ORSETTA

New member
מוכנים לארח

בכמה תנאים אנו גרים בדירה קטנה כך שיהיה קצת צפוף
אנו זוג פלוס 3 ילדים פלוס 5 כלבים ו 20 חתולים שמסתובבים בכל הבית, בכל מקום אפשרי.
אם הבית מתאים נשמח מאד לארח אנשים שידעו לחיות כמונו ויקבלו את צורת החיים שלנו.
הדירה נקיה למרות בע"ח הרבים כך שחשוב שגם המתארחים ישמרו על הנקיון.
יש אפשרות להביא את בע"ח של המשפחה אם ידע להסתדר עם שלנו

מוכנה לארח בשמחה בביתי במעלה אדומים.

אנו משפחה בת 6 נפשות. ארבעה ילדים בבית גדול שבעה חדרים, ללא בע"ח. בית חם עם הרבה אוכל ומוזיקה. למעוניינים ניתן לפנות במסר [email protected]

Karabunkel1

New member
חיפאים מעוניינים לארח

שלום, אנחנו מעוניינים לארח משפחה מעוטף עזה ולעשות להם קצת שקסת בעיר שלנו. אולי איזה סיבוב מעודונים, למרות שאני רק בן 16 <: נא להשאיר הודעה בפרטי שבוע שקט לכולם

חסיה1

New member
גם אנחנו יכולים לארח

בצפון הרחוק שכרגע הוא שקט. לנו יש שלושה ילדים בגילאי 9,6,4 יש מקום למשפחה עם ילדים. אנחנו דתיים. נשמח לארח גם שאינם דתיים אבל יש צורך להקפיד על מטבח כשר. ניתן לפנות במסר

YOKO55

New member
לדעתי כל אנשי הצפון יכולים לארח חינם בצימרים

כפי שארחו אותם במלחמת לבנון השניה ועכשיו נראה אותם נותנים מעצמם ולא רק לוקחים אז אנשי הצפון בבקשה לפתוח את הלב והבית ואת הצימר לתושבי עוטף עזה והסביבה

סניף "בני עקיבא" נתניה מרכז ישמח לארח!

שלום וברכה! ראשית, חיזוקים וחיבוקים חמים והרבה הרבה כוחות לתושבי הדרום. איתכם בכל רגע, מעריכים ואוהבים! שנית, אנו סניף של תנועת הנוער 'בני עקיבא', הממוקם בנתניה (הסניף המרכזי מתוך 7 הסניפים שיש בעיר). נשמח מאד מאד לארח משפחות אצל משפחות הקשורות לסניף, או ילדים ונוער לפעילות משותפת. נשמח מאד ליצירת קשר במסר"ש למי שרלוונטי לו! יעל, קומונרית סניף בנ"ע נתניה מרכז

למעלה