כאן לשרשר הצעות לאירוח/בקשות להתארח

stkachov

New member
*** יכול לארח סטונדט/ית או זוג צעיר בחיפה ***

שלום אני יכול להציע לסטודנט/ית או לזוג צעיר את חדרי שבמעונות אוניברסיטת חיפה, למשך סוף השבוע( חמישי - שישי - שבת ). החדר הוא בתוך דירה מאוד גדולה של 6 חדרים, כאשר בכל חדר מתגורר שותף אחד בלבד. החדר שלי יחסית גדול ומצוייד היטב. יש בו מיטה זוגית, שירותים ומקלחון פרטי, טלויזיה עם DVD, מיקרוגל, כיריים, מקרר... בקיצור כל מה שצריך. אוניברסיטת חיפה ממוקמת בלב פארק הכרמל, כשמסביב המון מסלולי טיולים, וכן תחבורה ציבורית לכל מקום בחיפה. קיימת תחבורה ציבורית גם בשבת. כמובן שאני אפנה את החדר לאורח/ת לסופ"ש, ואעשה את הסופ"ש אצל ההורים בבית, כך שלאורח/ת תהיה פרטיות מלאה. עדיפות לסטודנטים. נא לפנות במייל [email protected] או במסר אישי. ויטלי

l i t e l

New member
משפחה מאבן יהודה מעוניינת לארח באהבה גדולה

משפחה מעוטף עזה, זוג עם ילד או שניים. אפשר לפנות אלי במסר

ShukyD

New member
באיזור אצבע הגליל

קיבוץ מעיין ברוך נשמח לארח משפחות \ ילדים \ מה שצריך משדרות ועוטף עזה. למרות הפוטנציאל הנפיץ בגבול שלנו, כרגע הוא הגבול היותר שקט
אנחנו גם יודעים כמה תושבי הדרום נרתמו בזמן מלחמת לבנון השניה. נא לפנות במסר.

pratit

New member
למעיין ברוך היקרים אנו משפחה בת 3 נפשת מאשק

אנו משפחת אמיר מאשקלון משפחה בת 3 נפשות ילד בן 5 שמשתגע כבר בבית נשמח להתארח אצלכם קצת ולשנות אוירה לפרטים ניתן לפנות אלי יעל אמיר 050-8389576תודה מקרב לב יקרים במידה ורלוונטי זה יכול לעזור יעל

מוכנים לארח בכפר סבא ../images/Emo140.gif

למי שרוצה להתרחק קצת ולנקות את הראש, אפילו לכמה ימים או לסוף השבוע, יש לנו מקום ואתם מוזמנים בשמחה להתארח אצלנו בכפר סבא. אנחנו משפחה עם שתי ילדות קטנות. יש לנו חדר פנוי והרבה צעצועים לילדים.

stm76

New member
בקשת סיוע דחופה לנערות בסיכון בעוטף עזה

שלום חברים יקרים, אנו עמותה המפעילה פנימייה באזור עוטף עזה בה מתגוררות כ-30 נערות בסיכון בגילאי 12-18. נערות אלה הוצאו מבתיהן בעקבות התעללויות פיזיות ונפשיות אשר חוו במסגרת החיים עם בני משפחותיהן. הפנימייה מעניקה להן מסגרת חמה ותומכת המסייעת להתגבר על משקעי העבר ולצאת לדרך חדשה. בהוראת פיקוד העורף אמורות הנערות לשוב מחופשת החנוכה מחר (יום שלישי) אל הפנימייה. היות ומסגרות החינוך אינן פועלות עד להודעה חדשה, אנו מעוניינים לארגן להן תרומת ימי כייף וחוויה לימים אלה אשר ירחיקו אותן מן האזור המופגז ויסייעו להפחית את רמת החרדה שלהן. כל הצעה תתקבל בברכה. ניתן לפנות לטלפון 08-9915265 או במייל [email protected]

20% לתושבי הדרום המעוניינים להתארח במלונות

ישרוטל. עקב המצב הבטחוני הקשה בישובי הדרום ועוטף-עזה, ישרוטל מציעה הנחה לתושבים המעוניינים לשהות מחוץ לאיזור עד שהדברים יירגעו. ההנחה תקפה בכל מלונות הרשת. ההנחה מיועדת עבור תשבי הישובים המוגדרים על פי פיקוד העורף כנמצאים באיזורי הסכנה. תוקף המבצע – מהיום ועד 31/1/2009, להזמנות חדשות בלבד. את ההזמנות ניתן לממש דרך האתר של ישרוטל. ניתן לממש את ההטבה על ידי הצגת תעודת זהות. תודה ובתקווה לימים שקטים, תודה רבה לפרלמנים מנהלת הפורום

כרגע ההזמנות היא דרך מרכז הזמנות ישרוטל

בהמשך ובמידה ותהיה הענות רבה יפתח מוקד מיוחד להזמנות.

בו2ית

New member
עם כל הכבוד לישרוטל

המחירים עדיין יקרים מאוד. מי שבורח מביתו ונאלץ לצאת למלון מכורח המצב - בטח מתקשה לשלם סכומים כאלה על לילה אחד.

pratit

New member
לטל היקר אני יודעת על הרבה שרוצים לרדת לאילת

אבל המחירים עדין יקרים אחרי ה20 אחוז למשל אם היה 50 אחוז היו יכולים להרשות לעצמם וזו גם פניה לרשתות אחרות להרים את הכפפה ולהציע אני ומשפחתי רוצים להתרענן אך לא רוצים להיות למעמסה על אף אחד ויחד עם זאת רוצים להתרחק כולל נפשית המהמצב ולהתרענן באילת ניתן להגיב גם בתיבת המסרים תודה לכל היקרים זה ממש מחם את הלב פרטית

meedas

New member
נשמח לארח

גרים בדירה קטנה אבל יש חדר פנוי לבודד או זוג (+בע"ח בכל סוג) מיקום - כפר נטר (ליד נתניה) נא לפנות במסרים... נועה

לולה49

New member
נשמח לארח

אמא ילד וכלבה..( אבא במילואים..) גרים בנהריה ונשמח לארח תושבים מאזור עוטף עזה. פרטים במסרים..

שי ז.

New member
לכל המעוניינים לארח,

קודם כל תודה לכל מי שמוכן להירתם ולעזור וכולי תקווה שלא נזדקק לעזרה אבל בפנימיות באיזור שוהים בני נוער מפרוייקט נע"לה (נוער מחבר העמים שעולה לארץ ללא הורים או משפחה) ולהם אין לאן ללכת. אצלנו כמה שלא קל עדיין אנו נמצאים עם המשפחות שלנו, בבתים המוגנים שלנו ועם יכולות יותר גבוהות לשמור עלך עצמנו פיזית ונפשית. לדעתי כדאי לפנות לסוכנות ולברר אם הנערים האלה זקוקים למקלט בתקופה הקשה הזו כי רוב הפנימיות הן מבנים ישנים ללא ממ"דים וללא הגנה סבירה.

ניל´´י

New member
מעונינים לארח משפחה קטנה אוהבת כלבים

יש באפשרותינו לארח בחדר גדול ומרווח משפחה של 4 נפשות וכמה כלבים שרוצים ללא חתולים וללא צפורים.... לצערנו הכלבים שלנו מקבלים אל חיקם כלבים בלבד.... אנחנו 7 במשפחה עם 6 כלבים, כלבים המקבלים כל כלב אחר באהבה.... אנחנו גרים במושב במרכז הארץ,... גם משפחה ללא כלבים מוזמנת, אלא שעליה לדעת ש 6 כלבים מסתובבים חופשי בכל הבית והחצר... כל המעוניין אנא לפנות דרך מסרים אישיים... סבתא ניל"י....

רעיה 01

New member
נשמח לארח משפחה

אני גרה בקרית אתא ויש לי חדר פנוי , אומנם אין מיטה אבל אפשר להסתדר לארגן מזרנים נשמח לארח משפחה אצלנו אני עוד זוכרת את האירוח המקסים שאירחו אותנו כשהטילים נחתו אצלנו בחצר . ניתן להשאיר הודעות ואני אחזור אלייכם .

למעלה