כנסו

חלי 66

New member
../images/Emo124.gifכנסו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אולי די להיות ילדים קטנים אויל מספיק תתבגרו קצת טיפה לא הרבה זה ברור שלא הכל ורוד בפורום וברור שיש הרבה טענות נגד כמה אנשים אבל אל צריך להוציא את כל החרא החוצה ולהתחיל הפגנות מריבות והסטות פשוט בע"ה שהפורום החדש יפתח נעזוב ונגיד שלום ותודה ונלך או חלקכם אל תגידו תודה טוב
אבל זה אל יפה ולא חינוכי מה שהולך פה תהנו בפורום עד שיפתח החדש בע"ה בע"ה ושמה ניהיה כבר עצמיים כולם רוצים את הפורום החדש אז למה עכשיו לגרום מריבות ולניתוק קשר צריכים להשאר מאוחדים נשארתם ככה שנה + תמשיכו עוד קצת ועוזבים רובכם או הוותיקים שפה אולי זוכרים אני תמיד לא אהבתי את הפורום הזה עוד מההתחלה לדעתי פורום רישמי לא נראה ככה אני תמיד אבל תמיד מחאתי על כך
אבל איך שהייתי פותחת הודעות הייתם אומרים לי"חלי עזבי אל תגרמי למריבות" אז עכשיו שהכל נגמר נזכרתם להתעורר תחזרו לישון כי אין למה לעשות מריבות ובלגן זה נגמר בע"ה אביחי אני יודעת שאתה תורגם פה מאוד וביכלל כל אחד פה תורם
וגם לדעתי אתה צריך להיות מנהל פה אבל זה כבר חסר טעם כי זה נגמר ואתה יודע כבר שתנהל את הפורום החדש בע"ה אז למה מריבות וויכוחים עזבו אותכם שטויות תמשיכו להיות כמו שהיינו אביחי אל תתרגש מזה שהורידו לך את האדימות או הירוקת או זה שאתה לא מנהל פה כי אתה יודע אם זה היה תלוי באנשים הבכירים מזמן זה לא היה ככה אני במקומך ובמקום כולם יושבת בשקט אתם יודעים שזה נגמר ואנחנו נכנסים לא לפורום לאתר חדש יפה מושקע בלי עין הרע ואביחי אתה תנהל אותו אז כדי שנחכה עוד קצת בסבלנות אם חכנו שנה + אז הכמה חודשים האלה לא יזיזו לנו לי היה הכי קשה לי וליקיר שסגרו לנו את האתר הרישמי הקודם ובאנו לפה אני ביכלל לא הבנתי בהתחלה איפה אני נמצאת הייתי פותחת את ההודעה שדסע פתחה כל יומיים אמרתי לעצמי לאן התדרדרנו לפורום כזה?! אני ידעתי שנגיע לפורום עצמי חזרה אז שאנחנו כבר רגל וחצי בתוכו התחלתם לעשות מהמות מה שאני הפסקתי לעשות חברים שלי תמשיכו להיות בפורום או יותר נכון קובץ מסמך כמו שיש במחשב כי זה לא פורום בעניי תהיו בריאים חברים שלי אוהבת אותכםם
**בכוונה הכל מודגש כי הכל חשוב חחחחחחחחחחחח**

חלי 66

New member
שחכתי משהו חשוב../images/Emo70.gif

במקום להתעסק בפרטים השוליים חחחחחחחח תשנו או תוסיפו את החתימה הזאת לחתימה שלכם:
הינה זה מגיע
גדול יותר,מושקע יותר,ובהרבה יותר יפה

hadas m

New member
מידה כנגד מידה:)../images/Emo204.gif

לא מחונך לא יפה וכו'... לא ריאתי התנהגות מוסרית מצד תפוז, כבר שנה וחצי שותקים.. הגיע הזמן:).

טל ועדי1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo47.gif

אנחנו לא צריכות להוסיף כי כל מה שאמרת נכון לדעתנו! :) מקוות שהאתר יפתח כמה שיותר מהר..!!! :) ושלא יהיה מריבות ושומדבר.. וגם שנשמור על הקשר.. גם אם חלק לא רוצים להיות בפורום הזה עד שהחדש יפתח. אז דברו איתנו :) (גם במסן) אוהבות אותכם

למעלה