לוח מודעות -פרסום רק כאן!

../images/Emo124.gifלוח מודעות -פרסום רק כאן!

שלום לכם, זהו המקום לפרסם אירועים, מכירות, סדנאות והרצאות וכל שאר ירקות...
פרסום מחוץ ללוח זה ימחק

אביג4

New member
גילגול - בגדי הריון והנקה - בתל אביב

שלום רב!! לאחר שנתיים של התנתקות כללית מהעולם (עקב לידת תאומים) גילגול - בגדי הנקה והריון -חוזרת לקולקציית קיץ 2011 מוזמנות להגיע למכירות הקרובות מכירה בתל אביב, יום ו' 22/7, רחוב ביצרון 22, 10:00-13:00 מכירות נוספות בכפר אוריה, חיפה ומבשרת ציון - פרטים באתר של גילגול להתראות ובהצלחה! אביגיל

אם אתן אימהות לתינוקות בגילאי חודש עד זחילה..

אימהות יקרות, אם אתן אימהות לתינוקות בגילאי חודש עד שלב זחילה, הנכן מוזמנות להצטרף ביום ד' הקרוב 20/7/11 לסדנאות בפשוש סדנת עיסוי תינוקות: לגילאי חודש עד זחילה, 4 מפגשים כל מפגש שעה עלות 220 ש"ח סדנת בייבי יוגה: לגילאי חודש וחצי עד זחילה, 6 מפגשים כל מפגש שעה עלות 330 ש"ח תרגול משותף לאמהות ולתינוקות וכל זה בליווי שירים, דקלומים, פינת תה/קפה חופשית ועוד אמהות לשתף ולהשתתף. וכמובן, הנכן מוזמנות להצטרף בכיף מחכה לכן באהבה, שוש אלבז 052-8814766 פשוש בית להורים וילדים קיבוץ גבעת השלושה (בסמוך לפתח תקוה, ראש העין, בקעת אונו והסביבה) www.pa-shosh.co.il אתן מוזמנות לדף העיסקי שלנו בפייסבוק: פשוש בית להורים וילדים

הצעה לאמהות $$$

יצאתי בקמפיין WIN-WIN כולם נהנים ! תגמול יפה תמורת הפניה פעילה . לפרטים

שמחה ומתרגשת להזמין אתכן לאתר החדש שלי

בשעה טובה עלה לאוויר האתר החדש שלי. מזמינה אתכם להיכנס, להעביר הלאה לחברים/ות וכמובן להרשם לרשימת התפוצה כדי להתחיל לקבל ממני ניוזלטר, שבו יהיו נושאים הוריים שונים ונושאים הקשורים לאבחון ציורי ילדים עם המון טיפים!!! קרן

liatep

New member
אתר מקסים

חזקי ואמצי. מאד יפה וברור. מאיזה אזור את בארץ? ליאת

נעים מאוד אשמח להציע כאן את שירותיי

אני מדריכת הכנה ללידה בקורסים פרטניים ואישיים העונים על הצורך של כל זוג וכל אישה בהגיעם לרגע מכונן וקסום זה. כמו כן אני תומכת לידה ודולה פוסטפארטום(לאחר לידה) אזור הפעילות שלי הינו חיפה וסביבותיה נשים שיגיעו דרך הקבוצה יזכו להנחה של 10% אשמח לשמוע ממכן בברכת לידה והורות רכה וטובה

djahiz

New member
קבוצת אמהות באיזור רחובות

שלום לכולן, שמי ימית. אני בוגרת לימודי אלבאום ושיטת רמי כץ, בעלת נסיון רב בהדרכה וטיפול בילדים בגילאים שונים, בין היתר בכאלה שהם בעלי צרכים מיוחדים. בימים אלה מתארגנת קבוצת אמהות לפעילות משותפת בשעות הבוקר בכפר ביל"ו. הפעילות מיועדת לאמהות עם ילדים בגילאי עד שנתיים וחצי שמחפשות לצאת איתם מהבית למסגרת חברתית ופעילות מהנה וכל זאת בתשלום סימלי. המפגשים יתקיימו במבנה יעודי, לא בבית פרטי. לפרטים נוספים אשמח אם תפנו אלי [email protected]. ניתן גם להתרשם באתר tinyurl.com/yamit מקווה להתראות בקרוב!

מקום לטיפולים-טבעון-להשכרה../images/Emo24.gif

אם את מטפלת בתחומים השונים ומחפשת מקום לטיפולים- פסיכולוגים,מאמנים,מטפלים הוליסטיים בין אם זה חצי יום או יום בשבוע המודעה הזאת עבורך. במיקום מקסימאלי במרכז טבעון. לפרטים איילת דרייב 050-8711415

emilyail

New member
../images/Emo23.gifקבוצת לה לצ'ה לנשים מניקות/בהריון נתניה

בהריון? מניקה? מוזמנת לקבוצת נשים הנפגשת אחת לחודש. זה המקום לשאול שאלות , להעלות התחבטויות, לשתף ולהיות בסביבת אמהות מניקות, תינוקות ופעוטות באוירה רגועה וכיפית. ארגון לה-לצ'ה הינו ארגון התנדבותי העוזר ותומך בנשים מניקות. הפגישות מיועדות גם לנשים בהריון לפרטים: 050-2510474 "כי כל אחת יודעת כמה ההנקה דורשת"...

אביג4

New member
בגדי ההריון וההנקה של גילגול - שישי בחיפה

מוזמנות! יום שישי 29/7 מכירה של בגדי ההנקה ובגדי ההריון בחיפה כל הפרטים באתר אשמח לראותכן וכן להציע 10% הנחה לבנות הפורום אביגיל

liatep

New member
סטודיו אימהות ותינוקות - חדש ברחובות ההולנדית

כל אימא צריכה וכל תינוק רוצה חדש ברחובות ההולנדית! סטודיו "בייבילי מתפתחים בחיוך" סדנאות ליווי התפתחותי ועיסוי תינוקות. נפתחות קבוצות החל מאוגוסט. צרו קשר 08-6460651, 052-3977286 * אפשרות לשיעורים פרטיים לתינוקות מעוכבי התפתחות (בהתאם לאיבחון).

למעלה