מה קורה פה

../images/Emo124.gifמה קורה פה../images/Emo2.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo205.gif

נתחיל מזה שאני לא מבינה למה אנשים עוזבים ככה ת'פורום?! למה אנחנו לא פורום כמו שפעם היינו?! כולם אהבו זה את זה.. לא היו מלא התווכחויות ובטח ובטח לא הורידו לאביחי את האדמה
הדר, אולי את לא ידעת מי זה אביחי, אבל אביחי היה נותן לנו את כל העדכונים על אגם, הוא הבנאדם שלפחות אני חושבת, הכי קרוב אליה משאר האנשים פה.. גם מבחינת הערכה שלו כלפיה וגם בקשר המהודק שלהם, וזאת לא סיבה להוריד אותו מהאדמה רק בגלל שהוא לא כותב פה מספיק כנראה שאין לנו זמן! כמו שלכל אחד מפה אין,. זה לא בכוונה של לפגוע בך או מש'ו, פשוט אני חושבת כמו הדס וכמו שאר האנשים פה שצריכים כמה שיותר לשים אותו כמנהל ולא לעשות מה שמתחשק לך,. אני חושבת ואני אפילו בטוחה שחלק מהפורום לא אוהבים ת'אווירה שיש פה.. אני לא אעזוב ת'פורום כי זה לא נראה לי הפתרון לברוח!!! אבל בואו כולנו ננסה להיות כמה שיותר קרובים ומאוחדים
תנסו לא לריב, לכתוב פה כמה שיותר ובטח שלא לעזוב
[אולי חלק מפה לא יסכימו עם הדברים שאמרתי אבל אני חושבת שהייתי צריכה להבהיר זאת] אוהבת, מעריכה וסומכת עליכם כ"כ
אין לכם מושג כמה
-רעות-

אייללוש

New member
מוצ'ק אני ליגיב בבית כבר../images/Emo9.gif../images/Emo15.gif

[כי במקום להשתחרר אנחנו בחדר מחשבים
]

רעות כל אחד וההחלטה שלו..

את לא יכולה להגיד לנו להישאר כי זה כל אחד והדעה האישית שלוו.. והקטע של.."כי זה לא נראלי הפתרון לברוח...." אנחנו לא בורחים פשוט אחרי המון זמן פתחנו לכם את מה שאנחנו מרגישים וזהו.. אני עזבתי עד הודעה חדשה בפורום החדש אבל אני יכנס לקרואא פה... אוהבת:]

פטרווש../images/Emo205.gif

אני יודעת שאני לא יכולה להגיד לכם מה לעשות פשוט אני לא חושבת שצריך לעזוב ככה.. אוקיי, אני מבינה שקשה לך עם כל המצב אבל בואו ננסה לתקן, ננסה לעשות מש'ו בנידון,. אי אפשר שכולם יעזבו ולהשאיר ת'מצב ככה.. צריך לעשות מש'ו! אוף, למה פותחים פורום חדש:(?! נוח לכתוב בתפוז!

hadas m

New member
רעות את לא הבנת../images/Emo204.gif

זה לעזוב זמנית עד שהפורום החדש ייפתח, נמאס מהזלזול שקיים בתפוז.. זה לא לברוח.. זה פשוט נמאס כבר.. ואם אפשר למנוע את זה.. אז למה לא?:) זאת החלטה טובה בעיניי, חדל הזלזול.. זה לא בריחה שוב, זה רק הגנה על עצמנו, ישבנו ככה שנה וחצי.

אוקיי, אבל למה פורום חדש:(?../images/Emo205.gif

אפשר פשוט להעיף את הדר מלהיות מנהלת ולשים את אביחי כמנהל וזהו.. אני לא מבינה את הפורום האחרים
רק את תפוז אני מבינה:|

רעות..../images/Emo26.gif

אמרתי שאני אגיב.. אז באתי :) תראי, בקשר לפורום החדש.. את יודעת שאביחי יעשה את הטוב ביותר בשבילנו. זה לא סתם כי בא לו.. וזה הדבר הכי נכון לעשות..! תפוז לא מוכנים לתת ניהול לאביחי, נמאס להילחם, אז מנסים למצוא פיתרון יותר טוב. ובקשר לזה ש"הכי נוח בתפוז" , אני מוכנה לעזור לך בכל מה שתרצי, הסברים והכל.. בכלל, לכל מי שלא מתמצא בפורומים כאלה (סטייל עמרי/הראל וכד').. וזה יותר פשוט ממה שנדמה לך! גם אם את לא רגילה, זה פורום יותר מכובד ויותר מושקע. ויש לו הרבה יתרונות.. אז שווה :) ואלה שעוזבים הם קיבלו החלטה, והם יודעים מה נכון בשבילם. זה לא לברוח... פשוט תקבלי את זה.. :]

למעלה