מוכנים?
גלגל הצלה

יו אילנה ואיגי מתפוצצות שרואים את רוחמה

רצה ורוקדת עם שלושת הפיינליסטים איזה יופייייייי.

זה כמו בכוכב נולד 7 או 8 שעשו קומבינה

והחזירו את הבחור עם שיער הכבשה, והקבל שוב פעם הדיח אותו

גם כשאילנה עשתה חיים ברומניה טענתם כאן שהיא..

אוכלת את הלב מול מסכי הטלוויזיה. הוזמנה לרומניה ע"י אירית רחמים זוכת הישרדות. בתחרות ובמיוחד בתחום הזה אין גרנטי להצלחה,לאף אחד מהם. אילנה מגיבה ברוח אופטימית,מכירה במקצועיותה המוזיקאלית ונמצאת בתחרות. אם תצליח,או לא-הכל מכתוב,כדבריה.

דקל69

New member
והנה הלכו להם תאוריות הקונסיפרציה לגביי כך

שאילנה תזכה בכרטיס לגמר ושגלגל ההצלה אורגן כולו עבורה. גם אני ראיתי שאילנה משדרת בטחון לא בגלל שהער בטוחה שתחזור אלא בגלל שבכל אופן אם תחזור או לא היא בטוחה ביכולתיה ובזכותה לחזור, הקהל העדיף אחרת והיא תחיה עם זה ועדיין מותר לה לשדר בטחון ואמונה.

איבונה3

Well-known member
עוד אישיות אחת,אירית רחמים....

שתי בדיחות מהלכות...אירית רחמים ואילנה אביטל...מין מצא את מינו...

שתי נשים שהילכו להן בכייף ברומניה כשכאן..

רק המשיכו לקטר ולבכות. 2 נשים דעתניות,עצמאיות ומלאות ביטחון באיכויותיהן וש"כולם יקפצו"
באירית רחמים לא הספקתי לצפות פעמים רבות אבל בהחלט הבנתי שהיא טיפוס שלא כולם יוכלו לעכל,דווקא בשל העוצמות האישיות שלה.

לסטלוס אין פאה/tapuzforum/images/Emo70.gif

מאיפה הבאת את השטות הזאת. בחינה זריזה בטלויזיה שוללת את הקביעה הזאת שלך. יש לו אפילו מפרצים

katam

New member
כל כך קוותי שזאת לא תיהיה אילנה

העדפתי שאביבה תעלה אבל שמחה עבור אבי

איבונה3

Well-known member
בריז'יט בחוץ !!!!!!!!! שוב

רוחמה גברה עליה.....הצדק נעשה....בריז'יט לא בגמר...איזה כיףףףףףףףףףףףףף...טוב שרוחמה בגמר אבל הפייבוריט שלי היה ונשאר מייקלך המדהים....

ברכות לאבי טולדנו,בהחלט חושבת שמגיע לו גמר.

אוהבת את השירה של אבי טולדנו וחושבת שהוא גם אדם נעים הליכות,לפחות הפעם לא יקטר
ולאילנה,סומכת על יכולותיה לקחת את החשיפה הגדולה שקיבלה למקומות טובים ומאחלת לכולם הצלחה מרובה בחיים שמעבר להיכל.

אילנה אביטל זמרת ענקית.. לדברייך.../images/Emo8.gif

מי שמתמודד בתחרויות אינו לוזר,פעם מצליחים ופעם לא-זו טיבה של תחרות. לאילנה אביטל יש כשרון ובטחון ביכולותיה וזה מה שימנף אותה קדימה. רק העתיד ידבר,מי שכשרוני יצליח גם לאחר התכנית..וזו בעצם המטרה העיקרית בבואם לתכנית-לחזור לתודעה.

אילנה אביטל היתה לוזרית ונישארה לוזרית

אבל בוא נשים אותה בצד, אני מתכוננת לגמר הגדול ביום א' הקרוב, לא אוציא את האנגריות החיוביות שלי על אילנה אביטל עם כל הכבוד לך אילנה.

למעלה